Kod producenta: HTXT3.CEL
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: SONY
 
 

Soundbar Sony HT-XT3. Wysokiej jakości soundbar marki Sony. 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą częstotliwością ich rejestracji. W rezultacie wiernie oddaje zamysł artystów, pozwala poczuć każdy oddech i zmienia słuchanie w prawdziwe przeżycie.

Kodek LDAC: wyższa jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji przez łącze Bluetooth
LDAC to nowy kodek opracowany przez firmę Sony w celu zapewnienia najlepszej jakości dźwięku przesyłanego strumieniowo przez łącze Bluetooth®. W porównaniu z typową transmisją przez Bluetooth zapewnia trzy razy większą przepływność, częstotliwość próbkowania do 96 kHz i efektywniejsze kodowanie. Efekt? Niższy poziom kompresji i bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w jakości płyty CD.

Optymalna reprodukcja filmowych ścieżek dźwiękowych przez 2.1-kanałowy system
Dzięki temu 2.1-kanałowemu zestawowi głośnikowemu poczujesz pełną moc filmowej ścieżki dźwiękowej. Jego koncentryczne jednostki głośnikowe zapewniają zrównoważoną reprodukcję pełnego pasma częstotliwości. Uzupełniają je wbudowane subwoofery, dzięki którym każdy niski dźwięk — wybuch albo sekwencja akcji — brzmi mocniej niż dawniej.

Dolby® TrueHD: dźwięk przestrzenny zgodny z zamierzeniami reżysera
Bezstratne kodowanie Dolby® TrueHD to gwarancja niezrównanego brzmienia przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Reprodukcja dźwięku identycznego ze studyjnym pierwowzorem zapewnia wyjątkowo wierne brzmienie nagrań z nośników Blu-ray Disc™, a także z Internetu.

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX: maksymalna czystość dźwięku
Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX to gwarancja najlepszej reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki w pełni cyfrowej ścieżce sygnału oraz systemowi kształtowania szumów o bardzo wysokiej częstotliwości wzmacniacz S-Master HX cechuje się szerokim pasmem przenoszenia i umożliwia odtwarzanie niuansów brzmieniowych w muzyce i filmowych ścieżkach dźwiękowych — również nagranych w najnowszych formatach o wysokiej rozdzielczości.

ClearAudio+: bogatsza muzyka
Opracowany przez Sony tryb ClearAudio+ automatycznie koryguje ustawienia dźwięku i poprawia wrażenia przy słuchaniu. Jest owocem wieloletniego doświadczenia firmy Sony w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów. Tryb ten optymalizuje jakość dźwięku nagranego w różnych formatach — bez względu na Twoje preferencje muzyczne.

DTS-HD™: dokładność godna nagrania studyjnego
Zgodność z systemem kodowania DTS-HD Master Audio pozwala oglądać filmy z płyt Blu-ray Disc i serwisów internetowych z oryginalną, niepoddaną kompresji ścieżką dźwiękową — w pełni zgodną z zamierzeniami reżysera. Kodowanie w systemie DTS-HD High-Resolution Audio umożliwia z kolei szczegółową reprodukcję występów muzycznych — tak aby każda nuta wybrzmiewała niemal równie pięknie jak w studiu.

Pełnozakresowy dźwięk z koncentrycznych głośników
Dzięki nowo opracowanym głośnikom koncentrycznym ta smukła podstawa z głośnikami zapewnia wyjątkowy dźwięk. Połączenie jednostki nisko- i wysokotonowej w jeden dwudrożny głośnik rozszerza pasmo reprodukowanych częstotliwości. Dzięki temu dźwięk nie traci szczegółowości, a uzyskiwane wrażenie jest zbliżone do uczestnictwa w występie na żywo.

Łatwa, strumieniowa transmisja przez wbudowane łącze Wi-Fi
Wbudowane łącze Wi-Fi umożliwia podłączenie urządzenia do sieci domowej i przeglądanie oraz odtwarzanie utworów muzycznych i filmów zapisanych w smartfonie, tablecie, laptopie itp. Podstawa pozwala też na słuchanie muzyki z popularnych serwisów internetowych — bez żadnych dodatkowych urządzeń.

Bezprzewodowa strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth®
Odtwarzanie muzyki i dźwięków z aplikacji jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tą podstawą z łączem Bluetooth, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia.

Uniwersalne rozwiązanie do odtwarzania dźwięku
Podstawa łączy prosty wygląd i niewielkie wymiary z optymalną jakością reprodukowanego dźwięku. Zawiera dwa subwoofery, które zapewniają dynamiczny bas i wzmacniają wymowę filmowej ścieżki dźwiękowej. Konstrukcja modelu HT-XT3 jest obliczona na obciążenie telewizorem ważącym około 50 kg, z ekranem do 165,1 cm (65"). To nieduże urządzenie pozwala zaoszczędzić miejsce i uzyskać mocniejszy dźwięk.

Przejście sygnału 4K
Jakość 4K utrzymywana jest w całej ścieżce sygnału, od źródła po ekran. Funkcja przejścia sygnału 4K umożliwia przesyłanie danych 4K do telewizora lub projektora 4K — bez obniżenia jakości obrazu. W rezultacie podstawa znakomicie współpracuje z telewizorami oraz odtwarzaczami 4K i stanowi solidny fundament przyszłych zestawów rozrywkowych.

Łatwe podłączanie urządzeń do różnych portów HDMI
Trzy wejścia i jedno wyjście HDMI pozwalają na podłączenie dekodera, odtwarzacza Blu-ray Disc™, konsoli do gier i innych urządzeń. Cały zestaw kina domowego jest zintegrowany w jednym urządzeniu, nie trzeba więc dodawać zewnętrznego amplitunera.

Opis produktu
Sony HT-XT3. Moc wyjściowa (RMS): 350W, Kanały wyjścia audio: 2.1, Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Digital Plus, Dolby Dual Mono, Dolby TrueHD, DTS, DTS 96/24, DTS-HD. Lokalizacja subwoofera: Wbudowany. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Pobór mocy: 68W. Szerokość produktu: 75 cm, Głębokość urządzenia: 8 cm, Wysokość urządzenia: 8,3 cm

Specyfikacja produktu

kolor Czarny
Kompatybilność dokowania produktów Apple Nie
Typ złącza dokowania Nie
Moc wyjściowa (RMS) 350W
Kanały wyjścia audio 2.1
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital Plus, Dolby Dual Mono, Dolby TrueHD, DTS, DTS 96/24, DTS-HD
Technologia łączności Przewodowy i Bezprzewodowy
Ilość portów HDMI 4
HDMI in 3
HDMI out 1
Wejscie Audio (L,P) 1
Szerokość produktu 75 cm
Głębokość urządzenia 8 cm
Wysokość urządzenia 8,3 cm
Waga panelu głośnikowego ( 10,5 kg
Pobór mocy 68W
Bluetooth
Near Field Communication (NFC)
Certyfikat DLNA
Radio FM Nie
Skrócona instrukcja obsługi
Dołączony subwoofer
Lokalizacja subwoofera Wbudowany
Odbiornik dołączony Nie
Polecamy