Kod producenta: HP6342/00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Philips
Credit Agricole
Oblicz ratę

Braun 7480 Silk-epil Xpressive

Depilacja i golenie twarzy oraz ciała oraz przycinanie modelujące.

Braun Silk·épil Xpressive zaprojektowano tak, aby usuwanie zbędnego owłosienia było jak najbardziej efektywne, delikatne i proste.

Sprawdzony system depilacji, oferowany przez firmę Braun, usuwa włosy razem z cebulkami, pozostawiając gładką skórę na wiele tygodni.

Odrastające włosy są cieńsze i delikatniejsze, dlatego nie ma uczucia ostrego zarostu.

Głowica depilatora wyposażona jest w 40 unikalnie rozmieszczonych pęset i w końcówki SoftLift®, co zapewnia niespotykaną skuteczność depilacji.

Ruchoma nasadka idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, co umożliwia dokładne i lepsze usuwanie nawet krótkich włosków.

System masujący (1a) stymuluje skórę przed depilacją i łagodzi ją po depilacji, dzięki czemu uczucie dyskomfortu jest znacząco zredukowane.

Głowica depilująca wyposażona jest w dwie dodatkowe nasadki: Ruchoma nasadka Efficiency (1b) do szybkiej depilacji zapewnia maksymalny kontakt ze skórą, przy optymalnym, zalecanym położeniu. Nasadka startowa (1c) (także do wrażliwej skóry) zmniejsza depilowaną powierzchnię tak, że depiluje się mniej włosków za jednym pociągnięciem.

Głowica do precyzyjnej depilacji (7) zapewnia najwyższą dokładność i kontrolę podczas usuwania zbędnego owłosienia z twarzy i innych wrażliwych miejsc.

Wyjątkowo wąska i wysunięta końcówka pozwala lepiej widzieć miejsca przeznaczone do depilacji. Głowica goląca (8) jest specjalnie zaprojektowana do szybkiego i gładkiego golenia tuż przy skórze pach i linii bikini.

Urządzenie posiada opatentowany system podnoszenia włosów.

Opatentowany system podnoszenia włosów ™ nawet krótkie lub płasko leżące włosy są usuwane. Efekt utrzymuje się do czterech tygodni, nogi są gładkie.

Producent Braun
Model 7480 Silk-epil Xpressive
Zasilanie Sieciowe
Prędkości 2
Sposób depilacji pęsety

Opis

1a System masujący

1b Nasadka Efficiency

1c Nasadka startowa

2 Głowica depilująca

3 Lampka «smartlight»

4 Przełącznik z przyciskami blokady (4a)

5 Przycisk zwalniający głowicę

6 Specjalny kabel zasilający

7 Głowica do precyzyjnej depilacji

8 Głowica goląca i nasadka OptiTrim


Polecamy