Kod producenta: PM6005
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dzień dni
Producent: Marantz
 
 

Ponieważ możesz teraz podłączyć ten wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany bezpośrednio do szerokiego wyboru źródeł cyfrowych i użyć jego świetnego DAC to stworzenia niewiarygodnie wysokiej jakości doświadczenia dźwiękowego korzystając z nowych mediów.


Oczywiście zachowaliśmy sekcje przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy, które zawierają komponenty dyskretne - żadnego pojedynczego IC w polu widzenia ścieżki sygnałowej. Jest tak, ponieważ specjalnie dobrane, pojedyncze komponenty nie tylko przewyższają IC jakością, ale także komponenty takie pozwalają na kierowanie dźwięku jeszcze dokładniej, a rezultatem może być większa przejrzystość i czystość.Pozostawiliśmy również sprawdzony ekranowany transformator toroidalny o niskiej impedancji, jak również specjalnie stworzone kondensatory główne. Wszystkie dotychczas dostępne oryginalne funkcjonalności są nadal obecne – pięcioliniowe analogowe wejścia audio, w tym Phono, dwie pary pozłacanych terminali głośnikowych z wygodną opcją połączenia bi-wiring, przełączanie głośników A/B pilot do sterowania. Teraz dodatkowo PM6005 posiada optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe do podłączenia szerokiej gamy źródeł.

Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) CS4398, 24bit/192kHz, udowodnił swoje wysokie parametry w wielu produktach z gamy Premium Range. Cała sekcja cyfrowa jest w pełni ekranowana za pomocą dodatkowej osłony metalowej, która zapewnia, że stopień cyfrowy nie ma wpływu na sygnał analogowy. W skrócie, nowy PM6005 jest doskonałym pomostem prowadzącym w przyszłość.

 

Dane techniczne:

 

  • Zintegrowany wzmacniacz Current Feedback o mocy 2x 45W / 8 ohm rms
  • Wejście cyfrowe (opt. / coax.) dla większych możliwości połączeniowych
  • Doskonała jakość audio ze źródła cyfrowego dzięki wysokiej jakości DAC CS4398 i Marantz HDAM SA2
  • W pełni ekranowany zespół DAC
  • Pozłacane wejścia/wyjścia, włączając wejście Phono (MM)
  • Zastrzeżone rozwiązanie Marantz w postaci układów HDAM-SA3
  • Toroidalny transformator i wysokiej jakości komponenty
  • Wysokiej jakości terminale głośnikowe (A / B przełączalne)
  • Systemowy pilot zdalnego sterowania obsługujący wzmacniacz, odtwarzacz CD, odtwarzacz sieciowy
Polecamy