Kod producenta: NR1606/N1SG
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dzień dni
Producent: Marantz
 
 

Amplituner sieciowy Marantz NR 1606

Kompaktowy amplituner NR1606 łączy w sobie eleganckie i nowoczesne wzornictwo z potężnym brzmieniem wiernie odzwierciedlającym najmniejsze detale odtwarzanej muzyki. Jest to możliwie dzięki siedmiokanałowemu wzmacniaczowi oferującemu moc wyjściową 90W na każdy kanał. Dzięki wbudowanemu WiFi i obsłudze Bluetooth, NR1606 otwiera dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzycznych, takich jak stacje radia internetowego, Spotify Connect czy AirPlay. Za pośrednictwem sieci DLNA i transmisji strumieniowej może odtwarzać pliki muzyczne zapisane w komputerze lub zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej. Obsługuje niemal wszystkie formaty plików, w tym: FLAC HD, ALAC, WAV192/24 oraz DSD. Co więcej, nowy model został wyposażony w cyfrowe wejście USB – na przednim panelu urządzenia – kompatybilne z iPodem.

Wyposażony w zaawansowaną funkcję przetwarzania wideo, amplituner w pełni obsługuje najnowszej generacji format wideo o wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD zgodnie z najnowszą specyfikacją HDMI, w tym 4K 50/60Hz pass-through oraz kompatybilnością HDCP 2.2, wymaganą do odtwarzania treści 4K zabezpieczonych przed kopiowaniem.
Ponadto urządzenie posiada funkcję skalowania sygnału – zarówno analogowego jak i cyfrowego – do Full HD 1080 lub nawet 4K Ultra HD. 
Dodatkowo NR1606 oferuje również obsługę innowacyjnych funkcji, takich jak: HDR oraz Wide Color Gamut – kluczowe komponenty specyfikacji BT.2020 4K Ultra HD. Urządzenie posiada osiem wejść HDMI dzięki czemu można podłączyć wszystkie posiadane kompatybilne urządzenia.

Co ważne, urządzenie oferuje zapierające dech w piersiach opcje dźwięku 3D, w tym: Dolby Atmos oraz Dolby Surround oraz DTS:X i DTS Neural:X.
Dzięki takim programom jak Hybrid GUI, Setup Assistant oraz Audyssey MultEQ instalacja sprzętu jest prosta i intuicyjna. Wyświetlane na ekranie urządzenia wskazówki zastępują konieczność zapoznania się z instrukcją obsługi. Oprócz łatwej zdalnej obsługi za pomocą dołączonego ergonomicznego pilota, aplikacja Marantz Remote App – dostępna w wersji iOS i Android – pozwala obsługiwać NR1606 z ulubionych urządzeń, takich jak smartfony i tablety. Kolejną zaletą urządzenia jest wbudowany tryb ECO pozwalający zaoszczędzić znaczną ilość energii przy zachowaniu prawidłowych parametrów.
NR1606 pozwala również na dostarczenie dźwięku do drugiej strefy i jest wyposażony w Marantz Advanced Graphical User Interface, graficzny interfejs do sterowanie wszystkimi funkcjami.

Najważniejsze cechy:
- 7-kanałowy dyskretny wzmacniacz o mocy 90W na jeden kanał
- Dolby Atmos (5.1.2)
- DTS:X
- 7+1 przednich wejść HDMI / 1 wyjście HDMI (4k 60Hz, 3D, ARC, HDR, BT2020)
- Skalowanie HDMI 1080p, 4k 30/25/24 Hz
- Kalibracja wideo isf
- Multi-room/Multi-source
- GUI
- Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth
- Dolby TrueHD i DTS HD Master Audio
- Audyssey MultEQ
- Audyssey Dynamic Volume i Audyssey Dynamic EQ
- Najnowsza wersja HDMI z 4k 60Hz 4:4:4 rozdzielczością
- Pełna obsługa HDCP 2.2 na wszystkich wejściach
- MP3, WAV, AAC, WMA, AIFF
- HD Audio streaming: FLAC 192/24, DSD, ALAC
- Odtwarzanie bez przerw
- Spotify Connect* (* zależy od dostępności Serwisu ), obsługa radia internetowego
- Setup Assistant i Hybrid GUI
- AirPlay
- Aplikacja Marantz AVR Remote App dostępna dla urządzeń wyposażonych w systemy iOS i Android
- ECO mode


Polecamy