Kod producenta: MDRZX770BNB.CE7
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: SONY
Credit Agricole
Oblicz ratę

Okrywające uszy słuchawki bezprzewodowe z łączem Bluetooth i cyfrowym systemem tłumienia hałasów

  • Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem
  • Cyfrowe osłabianie hałasów
  • 40-milimetrowy przetwornik akustyczny z magnesem neodymowym

Bezprzewodowa , strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth®

image 220x220px

Odtwarzanie muzyki jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tymi słuchawkami Bluetooth, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia.

Mniej zakłóceń w słuchaniu dzięki cyfrowemu systemowi tłumienia zewnętrznych hałasów

image 220x220px

Cyfrowy system tłumienia hałasów wykorzystuje wbudowany w słuchawki mikrofon i eliminuje różne odgłosy zewnętrzne, które przeszkadzają w słuchaniu muzyki. Dzięki inteligentnej analizie środowiska pracy słuchawki automatycznie dobierają optymalny tryb (samolot, pociąg lub biuro). Do włączania i wyłączania systemu tłumienia służy wyłącznik na obudowie.

Przecyzyjny dźwięk z przetworników dynamicznych z magnesami neodymowymi

image 220x220px

Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 40 mm są wyposażone w magnes neodymowy i wyróżniają się mocnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają uzyskanie głośniejszego, ale nadal klarownego i precyzyjnego dźwięku.

Wbudowany mikrofon — wolne ręce w czasie rozmów telefonicznych

image 220x220px

Kiedy wypoczywasz przy muzyce w salonie lub w ogrodzie, nie musisz zrywać się do dzwoniącego telefonu. Łącze Bluetooth pozwala sparować słuchawki z telefonem i rozmawiać przez wbudowany mikrofon.

Zgodność z popularnymi kodekami AAC i aptX

image 220x220px

Słuchawki są zgodne z popularnymi kodekami gwarantującymi wysoką jakość dźwięku. Jednym z nich jest AAC wykorzystywany w telefonach iPhone i innych urządzeniach z systemem iOS. Kodek aptX® pozwala natomiast na zmniejszenie objętości plików audio i zapewnia niepogorszoną jakość dźwięku przesyłanego przez łącze bezprzewodowe Bluetooth.

Miękkie nauszniki. Pełny komfort.

image 220x220px

Dzięki miękkim nausznikom okrywającym całe ucho słuchawki gwarantują pełny komfort — nawet przy długotrwałym słuchaniu ulubionych albumów.

Suwak ze stali nierdzewnej: wygoda i trwałość

image 220x220px

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu przy słuchaniu pałąk słuchawek jest wyposażony w suwak ze stali nierdzewnej. Ułatwia on uzyskanie idealnego dopasowania i jest bardzo odporny na uszkodzenie w podróży.

Szybki dostęp do muzyki jednym dotknięciem

Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z używania kabli i eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby odtwarzać muzykę, wystarczy przyłożyć smartfon lub inne urządzenie z technologią NFC do symbolu N na obudowie. Nie masz NFC? Żaden problem. Urządzenia można sparować ręcznie w ustawieniach Bluetooth®. *Zobacz zgodne urządzenia.

Precyzyjny bas dzięki systemowi Beat Response Control

Technologia Beat Response Control zapewnia precyzyjny, głęboki bas i wspaniale spisuje się przy słuchaniu nagrań zdominowanych przez niskie dźwięki. Otwór wentylacyjny zapewnia maksymalny przepływ powietrza przy niskim zakresie częstotliwości, co gwarantuje optymalną wydajność membrany i bardziej precyzyjną reprodukcję basów.

Wysoka czułość i głośny, czysty dźwięk

Kiedy używany jest przewód audio, słuchawki mają aż 100 dB/mW czułości (98 dB/mW przy włączonym systemie tłumienia hałasów), dzięki czemu efektywnie przetwarzają prąd elektryczny na sygnały akustyczne. Oznacza to, że przy słuchaniu muzyki z określonego źródła i przy ustalonym poziomie głośności całe pasmo częstotliwości brzmi mocniej niż w słuchawkach o niższej czułości.

Do słuchania z dołączonym przewodem audio

Masz ochotę posłuchać muzyki bez Bluetooth? Wystarczy podłączyć dołączony przewód audio do słuchawek i do ulubionego odtwarzacza muzycznego, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku. Kabel ma 1,2 metra długości i trwałą konstrukcję, która wytrzyma trudy codziennego użytku.

Opis produktu
Sony MDR-ZX770BN. Typ zestawu słuchawkowego: Binarny, kolor: Czarny, Styl noszenia: Opaska na głowę. Technologia łączności: Przewodowy/Bezprzewodowy. Długość kabla: 1,2m, Materiał pokrycia styków: Złoto. Złączka rurowa: Okolicz fonetyczny, Rozdzielczość słuchawek: 8 - 22000 Hz, Czułość słuchawek: 98 dB. Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Czas rozmowy: 13 godz, Czas ładowania: 2,5 godz

Specyfikacja produktu

Near Field Communication (NFC)
Długość kabla 1,2m
Materiał pokrycia styków Złoto
Waga produktu 245g
Skuteczność usuwania szumu
Złączka rurowa Okolicz fonetyczny
Rozdzielczość słuchawek 8 - 22000 Hz
Czułość słuchawek 98 dB
Średnica głośnika 4 cm
Typ sterownika Dynamiczny
Rodzaj magnesu Neodym
System akustyczny zamknięty
Technologia baterii Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Czas rozmowy 13 godz
Czas ładowania 2,5 godz
Typ zestawu słuchawkowego Binarny
kolor Czarny
Styl noszenia Opaska na głowę
Technologia łączności Przewodowy/Bezprzewodowy
Polecamy