Kod producenta: 010-01297-11
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Garmin
 
 

Smartwatch GPS dla żyjących aktywnie

Niezwykle wąski smartwatch GPS z kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, czytelnym nawet w pełnym słońcu

Wbudowane aplikacje sportowe wykorzystujące system GPS podczas biegania, gry w golfa, jazdy na rowerze, pływania i śledzenia aktywności, ktore pozwalają na przeglądanie statystyk nawet wtedy, gdy nie masz przy sobie telefonu

Urządzenie można sparować ze smartfonem — będzie delikatnie wibrować i wyświetlać powiadomienia o połączeniach przychodzących, pozycjach w kalendarzu, wiadomościach e-mail i SMS-ach, a także powiadomienia z serwisow społecznościowych i innych aplikacji mobilnych

Spersonalizuj zegarek dzięki bezpłatnym projektom tarczy, widżetom i aplikacjom ze strony Connect IQ™

Bateria działa do 3 tygodni w trybie zegarka/śledzenia aktywności lub 10 godzin w przypadku korzystania z funkcji GPS.

Z pracy na trening

Działaj zdecydowanie, pracuj wydajniej, żyj lepiej z vivoactive. Wbudowane aplikacje sportowe pomagają zachować aktywność, a powiadomienia śledzić pilne sprawy zawodowe — tak by zachować rownowagę między pracą a zdrowiem. Kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest czytelny nawet w pełnym słońcu i pozwala na przeglądanie statystyk, gdy wyskoczysz z biura, aby pobiegać. Niezwykle cienka konstrukcja (8 mm) jest wygodna do noszenia przez cały dzień zarowno w biurze, jak i na polu golfowym. Nie musisz się martwić o ładowanie urządzenia vivoactive, gdy śledzi ono Twoje działania w ciągu aktywnych dni. Bateria działa do 3 tygodni w trybie zegarka/śledzenia aktywności lub 10 godzin w przypadku korzystania z funkcji GPS.

Wbudowane aplikacje sportowe

Urządzenie vivoactive jest wyposażone we wbudowane aplikacje sportowe, ktore śledzą Twoje statystyki, nawet gdy nie masz telefonu przy sobie. Wystarczy dotknąć ekranu, aby wybrać jedną z aplikacji sportowych wykorzystującą system GPS podczas biegania, gry w golfa, jazdy na rowerze, pływania lub śledzenia aktywności.

Zacznij biegać

Bez względu na to, czy trenujesz przed biegiem na dystansie 5 km, czy po prostu po to, aby zachować sprawność, aplikacja do biegania wykorzystuje system GPS do rejestrowania podstawowych parametrow biegu, takich jak dystans i tempo. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi oraz czujnikom prędkości i rytmu na nadgarstek nie jest potrzebny oddzielny czujnik na nogę podczas biegania na bieżni i torze w budynku ani wtedy, gdy sygnał GPS jest niedostępny. Można ustawić alerty tętna, tempa i interwałow biegu/chodu. Inne funkcje treningowe to Auto Lap® i Auto Pause®. Automatyczna synchronizacja z aplikacją Garmin Connect™ Mobile zapewnia podsumowanie biegu z liczbą spalonych kalorii oraz powiadomienia w przypadku pobicia osobistego rekordu, takiego jak najszybszy lub najdłuższy bieg.

Zacznij jeździć

Aplikacja do jazdy na rowerze wykorzystująca system GPS mierzy czas, dystans, prędkość i spalone kalorie. Urządzenie jest zgodne z czujnikami prędkości, rytmu i tętna, dzięki ktorym można mierzyć swoje postępy podczas treningow oraz dojazdow do pracy.

Wskakuj do wody

Funkcja automatycznej długości wykorzystująca technologię akcelerometru automatycznie mierzy całkowity dystans, dystans interwału, okrążenia, spalone kalorie, średnie dane sesji, tempo interwału i ostatniej długości, a także liczbę ruchow, w tym liczbę ruchow na długość i średnie wartości dla interwału i sesji. Aplikacja do pływania oblicza efektywność pływania, korzystając ze wskaźnika SWOLF, ktory jest sumą czasu i liczby ruchow wymaganych do przepłynięcia długości basenu. Pozwala rownież szybko sprawdzić czas i dystans interwału. Dzięki funkcji pomiaru interwału można bez problemu wstrzymać, a następnie wznowić trening.

Cienka konstrukcja zegarka zapewnia odpowiednią opływowość, a jego wodoszczelność do 5 atm oznacza, że możesz go bez obaw nosić podczas pływania, ciężkich treningow i kąpieli.

Zacznij się ruszać

Zegarek vivoactive monitoruje Twoje postępy, nawet jeśli nie wykonujesz żadnej konkretnej aktywności. Funkcja śledzenia aktywności mierzy liczbę wykonywanych krokow, aby poznać Twoj aktualny poziom aktywności, a następnie wyznaczyć osiągalny dzienny cel liczby krokow. W miarę realizacji głownych celow urządzenie dostosowuje cele na kolejny dzień. Czerwony pasek ruchu pojawi się na opasce po 1 godzinie braku aktywności i będzie się powiększał, jeśli będziesz siedzieć zbyt długo. Wystarczy chodzić przez kilka minut, aby zresetować pasek ruchu. Wybierz tryb snu, gdy idziesz spać, a urządzenie vivoactive będzie monitorowało Twoj odpoczynek. Oblicza ono rownież liczbę spalonych kalorii.

Bądź na bieżąco

Urządzenie vivoactive delikatnie wibruje, informując o powiadomieniach otrzymywanych w zgodnym urządzeniu obsługującym funkcję Bluetooth4. Można zobaczyć identyfikator dzwoniącego i informacje o nieodebranych połączeniach. Wiadomość tekstowa zawiera informacje o nadawcy i treść wiadomości. Wiadomość e-mail zawiera nadawcę i temat. Urządzenie vivoactive wyświetla też powiadomienia z serwisu Facebook®, Twitter® oraz innych serwisow społecznościowych, a także z innych aplikacji mobilnych, w tym ostrzeżenia pogodowe i informacje o temperaturze. Wystarczy dotknąć ekranu i przesunąć po nim palcem, aby wyświetlić więcej informacji lub jednym przyciskiem wyczyścić ekran.

Zaawansowane funkcje smartwatcha

Zegarek vivoactive pozwala sterować muzyką w odtwarzaczu, lokalizować telefon oraz udostępniać znajomym i rodzinie informacje o aktywnościach w czasie rzeczywistym dzięki funkcji LiveTrack. Urządzenie umożliwia też zdalne sterowanie kamerą sportową VIRB® Elite.

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Możliwość pobrania darmowych elementow ze strony Connect IQ, aby nadać urządzeniu vivoactive osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, ktore pozwalają na szybki odczyt informacji.

Dane techniczneKategoria Gadżety i inne akcesoria

Typ produktu Smartwatch

Rozdzielczość (pixele) 205 x 148

Kolor Biały

Kompatybilne telefony Uniwersalny

Czas pracy Do 3 tygodni (10 godzin w trybie GPS)

Inne Ekran dotykowy
Ekran kolorowy
Wodoszczelność: 5 atmosfer
Funkcja "Znajdź moj telefon"
Kompatybilny z iOS 7 lub nowszy
Kompatybilny z systemem Android 4.3 lub nowszym
Funkcje: krokomierz, spalone kalorie, monitoring snu, przebyty dystans
Sygnalizacja wibracjami
Automatyczna synchronizacja
W zestawie czujnik tętna

Waga 38 g

Kompatybilność Uniwersalny

Wymiary (S x W x G mm) 43.8 x 38.5 x 8

Przyłącza do telefonu Uniwersalny

Łączność Bluetooth v4.0

Bateria Akumulator litowo-jonowy (akumulator)

Czas pracy bezprzewodowej Do 3 tygodni (10h w trybie GPS)

Gwarancja Okres gwarancji: 24 month
Polecamy