Kod producenta: 010-01195-00
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Garmin
 
 

Ten pełen przeróżnych funkcji zegarek golfowy GPS jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości oraz szereg innowacyjnych funkcji, takich jak SwingTempo, TempoTraining czy SwingStrength. Kolorowe mapy ponad 40 000 pól golfowych z całego świata oraz funkcje GreenView do ręcznego pozycjonowania chorągiewki, Touch Targeting i PinPointer ułatwiają orientację na polu podczas gry.

Najnowocześniejszy, lekki zegarek GPS dla golfistów

  • Specjalny przycisk CourseView wyświetla dokładne odległości oraz faktyczny kształt i rozkład całego dołka z uwzględnieniem tee boxa, fairwaya i greenu.
  • Zegarek oferuje funkcje pomiaru uderzenia: SwingTempo, TempoTraining i SwingStrength™
  • Zegarek jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który jest czytelny w pełnym słońcu i umożliwia obsługę w rękawiczkach.
  • Funkcja powiadomień pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku bezpośrednio z telefonu iPhone® 4S lub nowszego.
  • Dokładne odległości dla ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie — bez subskrypcji i opłat
  • Serwis Garmin Connect dla golfistów pozwala rozgrywać, analizować, udostępniać i porównywać partie — więcej szczegółów można znaleźć na stronie GarminConnect.com

Approach S6 to cienki, lekki i zaawansowany technicznie zegarek GPS dla golfistów z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, wyposażony w najnowsze funkcje pomiaru uderzenia wyróżnione najsłynniejszą nagrodą Reddot Industrial Design.

Kolorowe mapy CourseView

Model S6 zawiera kolorowe mapy ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie oraz specjalny przycisk CourseView, który zapewnia szybki podgląd całego pola golfowego. Umożliwia podgląd dołków z ostro skręcającą linią gry, pułapek, hazardów wodnych oraz umieszczanie znaczników niezależnie od miejsca przebywania gracza, czy to na polu czy w klubie.

Szybki, przejrzysty i dokładny

Model S6 zapewnia golfiście to czego potrzebuje — automatycznie wykrywa pole golfowe i zarządza przejściami pomiędzy dołkami. Na polu golfowym zegarek nieustannie wskazuje dokładne odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, przedstawiając je na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości, który można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Zapewnia również informacje na temat odległości do lay-upów i dołków z ostro skręcającą linią gry oraz możliwość dostosowania punktów do pomiaru odległości (oznaczenie pułapek i hazardów).

Dotknij i przenieś znacznik

Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Korzystając z ekranu dotykowego, można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji danego dnia. W miarę jego przesuwania wartość odległości do znacznika będzie się odpowiednio zmieniać. Funkcja przydaje się szczególnie w przypadku dołków z normą 3 uderzeń, w przypadku których możliwe jest określenie odpowiedniej odległości i pewne wykonanie uderzenia.

Approach S6

Zapamiętuje handicapy, wyniki i pomiary uderzeń

Model S6 wyświetla opcje określające wartość handicapu dla poszczególnych dołków, lokalną wartość handicapu gracza lub wartości dołków liczone według wykazu uderzeń bądź klasyfikacji slope. Dostępne metody obliczania punktacji to Stroke Play i Stableford. Tablice wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować za pomocą komputera. Dodatkowo po wyjątkowo udanym uderzeniu można przekonać się, jaka była jego odległość, korzystając z funkcji mierzenia odległości. Model S6 umożliwia śledzenie obszernych statystyk dzięki możliwości rejestrowania uderzeń na fairwayu, uderzeń typu GIR oraz puttów dla danej partii.

Funkcja PinPointer

Wcześniej dostępny wyłącznie w naszych najlepszych urządzeniach ręcznych asystent kierunku PinPointer wyświetla strzałkę w kierunku greena. Dzięki temu wiadomo, w którym kierunku należy wykonać uderzenie, nawet będąc między drzewami lub głęboko w pułapce.

Powiadomienia ze smartfonu

Nie przegap żadnej wiadomości SMS i e-mail ani alertu tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Model S6 działa jak bezprzewodowe rozszerzenie urządzenia iPhone® 4s (lub nowszego modelu) i wyświetla na zegarku te same informacje, które pojawiają się w telefonie. Funkcja ta pozwala dyskretnie trzymać rękę na pulsie ważnych spraw, nawet jeśli znajdujesz się na środku fairwaya.

Wysoka jakość i dłuższy czas działania baterii

Bateria modelu S6 działa dłużej, co pozwala na dłuższą grę i rozegranie większej liczby partii. Można spokojnie spędzić weekend na graniu w golfa z włączonym modułem GPS. Przy pełnym wykorzystaniu funkcji GPS zegarek zapewnia do 10 godzin pracy albo nawet 14 tygodni pracy w zależności od używanego trybu, zanim konieczne będzie naładowanie jego baterii litowo-jonowej. Dzięki wodoszczelności na poziomie 5 ATM (do 59 metrów) zegarkowi temu nie są straszne intensywne ulewy ani trudne warunki używania.

Approach S6

Fabrycznie załadowane pola i darmowe aktualizacje

Pomimo że model S6 jest naszym najcieńszym i najlżejszym zegarkiem dla golfistów, ma on fabrycznie załadowane ponad 40 000 pól golfowych z całego świata do użytku bez dodatkowych opłat i subskrypcji. Ponadto darmowe aktualizacje pól można pobierać, gdy tylko staną się dostępne.

Garmin Connect™ dla golfistów

Serwis Garmin Connect to internetowa społeczność golfistów, umożliwiającej udostępnianie i porównywanie uzyskanych wyników. Pozwala także na pobieranie wybranych starych partii i porównanie wyników z ostatnio rozegraną partią w celu uzyskania lepszego handicapu dla każdego pola, na którym grasz. Serwis Garmin Connect dla golfistów oferuje nawet możliwość utworzenia idealnej partii poprzez zestawienie Twoich najlepszych wyników dla 18 dołków w obrębie danego pola.

Zegarek o docenionym designie

Model S6 został stworzony aby prześcignąć oczekiwania najbardziej wymagających golfistów na całym świecie, za co otrzymał prestiżową nagrodę Reddot w kategorii wyjątkowej konstrukcji. Według komisji: „zegarek Approach S6 łączy w sobie przemyślany projekt i innowacyjną funkcjonalność składające się na stylowy wygląd”.

Stylowy zegarek codziennego użytku

A tak przy okazji, to model S6 podaje również czas. Jest on wyposażony w licznik pozwalający sprawdzić odległość przebytą pieszo. Urządzenie jest wyposażone także w funkcję stopera rundy, dzięki której można śledzić czas konieczny do rozegrania 18-dołkowej partii golfa.

Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone oraz iPod są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Green View

SwingTempo

Zegarek Approach S6 mierzy związek między upswingiem i downswingiem i wyraża go w postaci stosunku liczbowego. Prezentuje tempo użytkownika i umożliwia zsynchronizowanie uderzenia, a tym samym optymalizację sposobu grania.

TempoTraining

Funkcja TempoTraining sygnalizuje dźwiękowo idealny stosunek upswingu do downswingu (3:1), co umożliwia zsynchronizowanie mechaniki uderzenia. Tempo można zsynchronizować na strzelnicy golfowej, a nawet na tee boxie.

Green View

SwingStrength™

Funkcja SwingStrength modelu S6 umożliwia kalibrację siły uderzenia kijów golfowych i wytrenowanie bardziej jednostajnych uderzeń.

Green View

CourseView

Zobacz informacje o wszystkich dołkach na ponad 40 000 pól golfowych w wielu krajach, zanim na nich zagrasz — wszystko na kolorowym wyświetlaczu. Skorzystaj z podglądu dołków z ostro skręcającą linią gry, niebezpiecznych obszarów i kształtu greenów w dowolnym miejscu na polu, a nawet w domu.

Green View

Precyzyjny pomiar odległości

Jedno spojrzenie na nadgarstek w dowolnym miejscu pola golfowego wystarczy, aby poznać odległość do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, wyświetlaną w jasny, czytelny sposób.

Green View

Dystanse do lay-upów

Dobre rozeznanie w topografii jest szczególnie ważne w przypadku pierwszej gry na wybranym polu golfowym. Dystans do lay-upów wskazuje, jak daleko jest do dołków z ostro skręcającą linią gry i innych niebezpiecznych obszarów na polu.

Green View

Powiadomienia ze smartfonu

Bezpośrednio w zegarku można odbierać wiadomości e-mail, SMS, alerty, i nie tylko. Zegarek S6 prezentuje te informacje, które urządzenie iPad® lub iPhone® (4s lub nowsze) może wyświetlać bezprzewodowo za pomocą łączności Bluetooth®.

Green View

Śledzenie statystyk

Wprowadzaj informacje o liczbie zagrań, puttów na partię, uderzeń typu GIR i uderzeń na fairwayu, póki są świeżo w pamięci. Wprowadzone informacje możesz przejrzeć później na tablicy wyników gotowej do wydrukowania.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone oraz iPod są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Polecamy