Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Jawbone
 
 

Jawbone UP3 Sport - Opaska monitorująca Ruby Cross

Opaska UP3 została znacznie udoskonalona względem poprzednika. Zastosowano w niej nowe czujniki, takie jak miernik tętna, czy termometr.

 UP3 przylegając do skóry użytkownika, dzięki podkładce przewodzącej ciepło, zbierać będzie dane nie tylko o pracy serca, ale także o nawodnieniu skóry, respiracji, czy reakcji skórno-galwanicznej. Dodatkowo tętno noszącego będzie mierzone także w czasie spoczynku, co pozwoli na zabranie bardziej precyzyjnych danych na temat jego aktywności. Podobnie jak w przypadku poprzednika, dzięki zastosowaniu modułu wibracyjnego i diod LED, opaska będzie mogła posłużyć jako budzik. Jedno ładowanie baterii pozwoli na tydzień pracy urządzenia

Opaska została stworzona z myślą, by użytkownik nosił ją nie tylko w ciągu, ale przez całą dobę. UP3 posiada opcję badania spoczynkowej częstotliwości akcji serca. Taki pomiar może być prawidłowo wykonany wyłącznie tuż po przebudzeniu. Producent zapowiada, że w przyszłości będzie również możliwość pomiaru akcji serca na żądanie.

Kolejnym punktem, który ma zachęcić użytkowników do korzystania z opaski również w nocy jest badanie organizmu podczas snu. UP3 śledzi poszczególne fazy snu (REM, sen lekki i głęboki), by dostarczyć informacji na temat jakości wypoczynku posiadacza opaski.

Ciekawą opcją jest automatyczne rozpoznawanie konkretnych czynności. Nie musimy się już martwić, że zapomnimy ustawić opaskę, kiedy zaczynamy biegać, grać w tenisa czy jeździć na rowerze - opaska sama rozpozna wykonywane przez nas ćwiczenia.

Dużą zaletą UP3 jest również jej strona wizualna. Opaska bardziej przypomina nowoczesną biżuterię niż mini komputer, działający na naszym nadgarstku 24 godziny na dobę.

Wyświetlacz: nie

• Funkcje pomiaru: licznik kroków, dystans, sen, zużycie kalorii, puls, Atmung,temperatura skóry

Rozmiar: 22x1.2x0.3-0.9cm

• Waga: 29g

• Zasilanie: akumulator (do 7 dni)

• Kompatybilność: iOS, Android

• Cechy szczególne: Bluetooth 4.0, USB

Polecamy