Kod producenta: C11CE79403
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Epson
 
 

Epson Expression Premium XP-630 czarny (atramentowa, Scanner, Kopierer) z WiFi


Nie pozwól, by drukarka Cię ograniczała. Najlepsze zdjęcia powinny wyglądać doskonale także po wydrukowaniu. Model XP-630 daje Ci gwarancję prawdziwej jakości fotograficznej i zniewalające wydruki, które zachwycą każdego miłośnika fotografii. Tajemnica jakości tkwi we wnętrzu drukarki — starannie zaprojektowaliśmy wszystkie elementy od atramentów po głowicę i zadbaliśmy, by wspólnie dawały harmonijny efekt. Efektem jest doskonały wygląd i trwałe odbitki, z których każdy fotograf będzie dumny.


Zapomnij o kompromisach. Urządzenie XP-630 zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby w zakresie drukowania dokumentów. Drukarka wykorzystuje zestaw atramentów barwnikowych i pigmentowych, umożliwiając drukowanie pięknych, profesjonalnych wiadomości e-mail, listów, faktur i wszelkich dokumentów tekstowych. Wydruki są wytrzymałe i szybko schną.Można powiedzieć, że XP-630 to drukarka najwyższej klasy, ale urządzenie posiada dodatkowe przydatne funkcje. Skanuje, kopiuje i drukuje, wykorzystując dwa ładowane od przodu podajniki papieru, które ułatwiają przełączanie między nośnikami i rozmiarami wydruków. Prace biurowe jeszcze nigdy nie były tak proste, a rezultaty tak bezkonkurencyjne.Piękne zdjęcia i wyraźny tekst — możesz mieć jedno i drugie


Elastyczność jest bez znaczenia, gdy nie towarzyszy jej odpowiednia jakość. Dlatego urządzenie XP-630 wykorzystuje atrament Claria Premium firmy Epson. XP-630 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych. Dzięki unikalnej kombinacji trwałych tuszy pigmentowych zapewnia wydruki o najwyższej jakości, które nie blakną z czasem.


Z myślą o fotografach wyposażyliśmy model XP-630 w atrament Photo Black, który nadaje zdjęciom profesjonalny wygląd i zapewnia wyraźne, ostre wydruki grafik i dokumentów tekstowych. Pięć zestawów atramentów zapewnia super wyraźne i precyzyjne wydruki dokumentów tekstowych, grafiki i zdjęć w formatach do A4 przy zachowaniu soczystych kolorów i błyszczących czerni. Zachowaj wyjątkowe wspomnienia dla przyszłych pokoleń: zdjęcia drukowane przy użyciu atramentu Claria Premium przetrwają w albumie fotograficznym do 300 lat1.


Bądź w kontakcie z bliskimi — przesyłaj ujęcia z wakacji i błyskawicznie drukuj je w domu


Urządzenie wielofunkcyjne XP-630 ma swój własny adres e-mail, dzięki czemu może drukować ze smartfona, tabletu, a nawet z chmury. XP-630 ma swój własny adres e-mail, dzięki czemu możesz zrobić zdjęcie w dowolnym miejscu na świecie, a następnie przesłać je do domu lub innej drukarki Epson, by podzielić się wspomnieniami z kimś bliskim. Na pewno sprawisz wspaniałą niespodziankę wszystkim tym, którzy za Tobą tęsknią! Funkcja ta działa w obie strony. Wystarczy dodać adres e-mail znajomego do listy Zatwierdzonych nadawców, aby mógł on drukować bezpośrednio na Twoim urządzeniu XP-630. Wszyscy ci, którzy pracują w domu lub często podróżują mogą z łatwością przesłać w wiadomości e-mail dokumenty do urządzenia XP-630 z dowolnej lokalizacji. Gdy jesteś w podróży, wystarczy komputer podłączony do Internetu i funkcja Remote Print Driver, aby bez problemu drukować materiały na domowej drukarce XP-630. Funkcja Epson Connect jest kompatybilna z usługą Google Cloud Print, co zapewnia wiele innych możliwości udostępniania zdjęć. Po powiązaniu urządzenia XP-630 z kontami w popularnych usługach pamięci masowej, takich jak Dropbox, Google Drive, Box lub Evernote, możesz skanować zdjęcia i dokumenty bezpośrednio do tych witryn. Tę wszechstronną, kompaktową drukarkę można podłączyć do dowolnego laptopa, smartfonu lub tabletu za pośrednictwem sieci WiFi.Nie musisz mieć komputera stacjonarnego


Urządzenie XP-630 to nie tylko dodatek do komputera stacjonarnego. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Epson iPrint2 na smartfon lub tablet, aby skanować i drukować strony internetowe, zdjęcia i dokumenty przechowywane w pamięci urządzenia lub chmurze.


Masz całkowitą kontrolę — wystarczy dostęp do sieci WiFi. Eksperymentuj i ciesz się fotografowaniem. Możesz zrobić smartfonem zdjęcie podczas spotkania z rodziną lub znajomymi i natychmiast wydrukować pamiątkę dla wszystkich.


Możesz w łatwy sposób przycinać lub usuwać zdjęcia, wybrać układ, jakość wydruku i liczbę kopii.

Format: A4

• Typ: drukarka/skaner/Kopiarki

• Druk: 5760x1440dpi - 13 / 10 S / min (ISO), Foto 10x15: 20s

• Skanowanie: 2400x1200dpi (CIS)

• Podajnik papieru: 120 arkuszy (100 arkuszy + 20 arkuszy), jednostka dupleksowa

• Złącza: USB 2.0, czytnik kart pamięci (SD/SDHC/SDXC)

• Wireless: WLAN 802.11b/g/n, AirPrint, Mobile Print

• Wyświetlacz: 2.7" kolorowy LCD, touchpad

• Emulacja: GDI

• Pobór mocy 18W (maksimum), 1.2W (czuwanie), brak danych (sleep)

• Poziom ciśnienia akustycznego: 37 dB(A)

• Wymiary (SxWxG): 390x138x341mm

• Waga: 6.70kg

• Materiały eksploatacyjne: 33 BK/C/M/Y/PBK, 33XL BK/C/M/Y/PBK

• System kolorów: 5-kolorowy

• Cechy szczególne: druck bezkrawędziowy, nadruki na CD/DVD, PictBridge (WLAN), Google Cloud Print

• Gwarancja: jeden rok


Polecamy