Kod producenta: 2494B006AA
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Canon
Credit Agricole
Oblicz ratę

12-cyfrowy kalkulator z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut, jednokolorowe drukowanie, duży wyświetlacz i eleganckie srebrne metaliczne wykończenie

Funkcje:

  • 12-cyfrowy kalkulator wyposażony w drukarkę
  • Oszczędzające czas funkcje podatkowe, księgowe, konwersji walut i kasowe
  • Duży, przejrzysty wyświetlacz
  • Wygodny układ klawiatury 
  • Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie


Funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut
Uproszczenie skomplikowanych obliczeń pozwala oszczędzić czas pracy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych pozwalają błyskawicznie określić różnice w stawkach podatkowych. Klawisze koszt-sprzedaż-marża pozwalają na automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Klawisze konwersji walut pozwalają na szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną.

Wygodny układ klawiatury
Wygodny układ klawiatury z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewnia szybkie, łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości. Łatwy w obsłudze i niezawodny kalkulator z możliwością zasilania z sieci.

Mobilność

Ten stylowo zaprojektowany kalkulator polecany dla wszystkich osób podróżujących.
P1-DTSC jest zasilany z baterii - ma funkcję oszczędzania baterii i automatyczne wyłączanie. Wskaźnik "słaba bateria" zapewnia niezawodną, ​​nieprzerwaną pracę. Kalkulator można także podłączyć bezpośrednio do sieci elektrycznej za pomocą opcjonalnego adaptera AD-11.

Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie
Srebrne metaliczne wykończenie i eleganckie wzornictwo sprawiają, że kalkulator P1-DTSC doskonale prezentuje się w otoczeniu biurowym.

Polecamy