Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Jawbone
 
 

Jawbone UP2  Black Diamond

                 Skorzystaj ze wszystkich możliwości, jakie oferuje aplikacja UP by Jawbone, nosząc przy sobie monitor aktywności UP2. Z zewnątrz UP2 jest smukły, dyskretny i stylowy. A w jego wnętrzu inteligentna funkcja Smart Coach podsuwa Ci analizy i plany aktywności fizycznej, by pomóc Ci w realizacji planów treningowych. Bateria UP2 wystarcza na cały tydzień, więc nie tracisz czasu na ładowanie i cały czas cieszysz się aktywnym, zdrowym życiem.

Smart Coach

Smart Coach motywuje Cię i podsuwa Ci indywidualne analizy ułatwiające osiąganie celów, niezależnie od tego, jak potoczył się Twój dzień. W dodatku Smart Coach uczy się i z czasem coraz lepiej Cię poznaje, a jego analizy i rady stają się coraz bardziej trafne. Z korzyścią dla Ciebie.

Monitorowanie i rejestrowanie aktywności

Najłatwiejszy sposób, by otrzymać nagrodę za każdy wykonany krok, każdy rodzaj aktywności i kalorie spalone w ciągu dnia. Gdy będziesz o tym pamiętać, motywacja do aktywności ruchowej przyjdzie sama.

Monitorowanie snu

Monitoruje czas i jakość Twojego snu. Aplikacja Smart Coach poznaje Twoje nawyki i podsuwa spersonalizowane sugestie, dzięki którym możesz kłaść się spać o optymalnej porze. Smart Alarm delikatnie obudzi Cię — wibracjami na Twoim nadgarstku — w takim momencie cyklu snu, by Twoje samopoczucie było jak najlepsze.

Rejestrowanie posiłków

Rejestruj posiłki i łatwo licz kalorie, korzystając ze skanera kodów kreskowych urządzenia UP, funkcji przeszukiwania menu restauracji i bazy danych produktów spożywczych. Smart Coach naprowadza Cię na zdrowe nawyki żywieniowe i ocenia Twoje posiłki — ponieważ zdrowie żywienie nie sprowadza się tylko do liczenia kalorii.             

                 Motywuje Cię do ruchu, zdrowego snu i dbania o kondycję

Liczy kroki, ćwiczenia, spalone kalorie, przespane godziny i mierzy jakość snu

Rejestruje posiłki, napoje, przyjęte kalorie i składniki odżywcze

Smart Alarm w optymalnej chwili budzi Cię wibracjami na nadgarstku

Idle Alert sygnalizuje, kiedy pora wstać i zażyć ruchu             

                 Inne możliwośc: Zgodne z aplikacją Zdrowie

Źródło zasilania: Zasilanie z baterii

Baterie: Akumulatorowa litowo-jonowa

Czas pracy baterii: Do 7 dni

Czas ładowania: Czas ładowania przez magnetycznie podłączany przewód USB wynosi około 100 minut.

Masa: 25 g             

Kolor czarny

Polecamy