Kod producenta: EI-AN920BFEGWW
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Samsung
Credit Agricole
 

Samsung opaska traker biała LCD gold

Opaska fitness Samsung Charm 

image

Sportowa elegancja

Pokaż się innym z nową opaską fitness Charm od firmy Samsung. Eleganckie i niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że urządzenie dopasuje się do Twojego stylu w każdej sytuacji. Opaska posiada wydajny akumulator, który pozwala na użytkowanie jej przez 14 dni bez ładowania. Opaska jest bardzo lekka. Jej masa to zaledwie 3 g. Dzięki tak niskiej wadze urządzenie urządzenie będzie praktycznie niewidoczne na Twojej dłoni. Dodatkowo dzięki synchronizacji z naszym smartfonem możesz monitorować wydarzenia oraz zbierać podstawowe dane podczas terningu, takie jak spalone kalorie czy przebyty dystans.

Forma i treść

Wykreuj nowy lepszy styl. Eleganckie i niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że urządzenie dopasuje się do Twojego stylu w każdej sytuacji. A ponadto wystarczy je naładować raz na 14 dni.

image

Nie pozostawaj w tyle

Nie zostawaj w tyle w najważniejszym momencie. 

Synchronizuj swojego smartfona w domu i poza domem, aby monitorować najważniejsze wydarzenia i zbierać podstawowe dane fitnessowe, takie jak liczba spalonych kalorii czy przebyty dystans.

Większy zasięg

Pozostań w kontakcie z innymi gdziekolwiek jesteś. Odbieraj powiadomienia aplikacji, wiadomości z mediów społecznościowych, wiadomości tekstowe i połączenia telefoniczne za pomocą kolorowych aktywnych powiadomień LED, aby nigdy nie przeoczyć czegoś ważnego.

image

Wymienna bransoletka

image

image

DANE TECHNICZNE

Funkcje zegarka/opaski

Funkcja śledzenia aktywności

Licznik kalorii

Pomiar dystansu

Powiadomienia o połączeniach

Powiadomienia o SMS/MMS

Wymienna bransoleta

Bateria  

Wskaźnik poziomu baterii Dioda LED

Pojemność 17 mAh

Kolor Złoty

Kompatybilność 

Kompatybilne produkty Android 4.4 lub wyższy

Łączność 

Bluetooth

Bluetooth v4.0

Zawartość opakowania

Stacja dokująca, pasek