Kod producenta: EI-AN920BFEGWW
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Samsung
Credit Agricole
 

Samsung opaska traker biała LCD gold

Opaska fitness Samsung Charm 

image

Sportowa elegancja

Pokaż się innym z nową opaską fitness Charm od firmy Samsung. Eleganckie i niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że urządzenie dopasuje się do Twojego stylu w każdej sytuacji. Opaska posiada wydajny akumulator, który pozwala na użytkowanie jej przez 14 dni bez ładowania. Opaska jest bardzo lekka. Jej masa to zaledwie 3 g. Dzięki tak niskiej wadze urządzenie urządzenie będzie praktycznie niewidoczne na Twojej dłoni. Dodatkowo dzięki synchronizacji z naszym smartfonem możesz monitorować wydarzenia oraz zbierać podstawowe dane podczas terningu, takie jak spalone kalorie czy przebyty dystans.

Forma i treść

Wykreuj nowy lepszy styl. Eleganckie i niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że urządzenie dopasuje się do Twojego stylu w każdej sytuacji. A ponadto wystarczy je naładować raz na 14 dni.

image

Nie pozostawaj w tyle

Nie zostawaj w tyle w najważniejszym momencie. 

Synchronizuj swojego smartfona w domu i poza domem, aby monitorować najważniejsze wydarzenia i zbierać podstawowe dane fitnessowe, takie jak liczba spalonych kalorii czy przebyty dystans.

Większy zasięg

Pozostań w kontakcie z innymi gdziekolwiek jesteś. Odbieraj powiadomienia aplikacji, wiadomości z mediów społecznościowych, wiadomości tekstowe i połączenia telefoniczne za pomocą kolorowych aktywnych powiadomień LED, aby nigdy nie przeoczyć czegoś ważnego.

image

Wymienna bransoletka

image

image

DANE TECHNICZNE

Funkcje zegarka/opaski

Funkcja śledzenia aktywności

Licznik kalorii

Pomiar dystansu

Powiadomienia o połączeniach

Powiadomienia o SMS/MMS

Wymienna bransoleta

Bateria  

Wskaźnik poziomu baterii Dioda LED

Pojemność 17 mAh

Kolor Złoty

Kompatybilność 

Kompatybilne produkty Android 4.4 lub wyższy

Łączność 

Bluetooth

Bluetooth v4.0

Zawartość opakowania

Stacja dokująca, pasek

Polecamy