Kod producenta: PA-BEBOP2ESKY-R
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Parrot
 
 

Parrot Bebop 2 czerwony + Skycontroller 

Zaprojektowany dla bezpieczeństwa

Dzięki niezwykłej lekkości (400 g) i wykorzystaniu materiału ABS wzmocnionego włóknem szklanym, dron Parrot Bebop jest równocześnie solidny i bezpieczny. W razie uderzenia śmigła zatrzymują się automatycznie. W nagłym przypadku tryb „Emergency” umożliwia natychmiastowe wylądowanie dronem. Dostarczana w zestawie osłona z materiału PPE zapewnia bezpieczeństwo podczas lotu w pomieszczeniach pod dachem.

Zaawansowane technologie

Dron Parrot Bebop zapewnia osiągi niespotykane do tej pory w dronach rozrywkowych - 8 razy potężniejszy komputer pokładowy, niż w modelu Parrot AR.Drone 2.0. Procesor z podwójnym rdzeniem Parrot P7, zapewniający wysoką moc obliczeniową. Procesor graficzny z poczwórnym rdzeniem. Wewnętrzna pamięć flash 8 GB. Całość jest zamontowana na podstawce z magnezu, pełniącej rolę osłony elektromagnetycznej wraz z układem chłodzenia. Działające w systemie Linux oprogramowanie SDK będzie dla deweloperów dostępny jest tutaj.

Dron Bebop generuje własną sieć Wi-Fi

Połączenie Wi-Fi MIMO - dron Parrot Bebop jest wyposażony w 2 anteny dwupasmowe Wi-Fi, umożliwiające obsługę dwóch częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w trybie MIMO. Dron generuje swoją własną sieć spełniającą wszystkie wymogi najnowszych norm Wi-Fi 802.11. Użytkownik może teraz wybrać najbardziej odpowiednią częstotliwość w zależności od obciążenia sieci.

Łatwy demontaż

Wszystkie części urządzenia mogą zostać zdemontowane dla ułatwienia transportu drona Bebop. Pilot może w ten sposób skoncentrować się całkowicie na swoim locie, wykonywaniu doskonałych zdjęć i nagrywaniu filmów.

Niesamowita stabilność

Aby zapewnić optymalną stabilność równocześnie z doskonałą sterownością, dron Bebop wykorzystuje dane pochodzące z czujników 3-osiowych, takich jak: akcelerometr, żyroskop i magnetometr, czujnik ultradźwiękowy o zasięgu 5 m, czujnik ciśnienia oraz kamera pionowa mierzą prędkość względem ziemi.

Pole widzenia 180°, sterowane za pomocą pilota

Zmiana zakresu widzenia kamery możliwa jest z poziomu aplikacji, za pomocą prostego ruchu kciuka. Zmiana poziomu w zakresie 180° jest całkowicie cyfrowa i niezależne od ruchów drona.

Fotografuj życie z nieba

Rób zdjęcia z lotu ptaka w 3 różnych formatach: RAW, do profesjonalnej obróbki i w rozdzielczości 3288 x 4608 px, JPG w rozdzielczości 4096 x 3072 px oraz JPG jako klatka podczas kręcenia filmu Full HD (1920 x 1080 px).

Zaawansowana autoekspozycja

Parrot opracował nowy algorytm automatycznej ekspozycji fotografii lotniczej pozwalającej na jeszcze jaśniejszą ekspozycję ziemi i nieba.

Nowe anteny Wi-Fi

Wbudowane anteny w nowym dronie Bebop 2 poprawiają łączność z dowolnymi urządzeniami mobilnymi. Bebop 2 generuje sieć AC 802.11n w zasięgu do 300 metrów w zakresie 2,4 i 5 GHz.

 

Parrot Skycontroller

Abyś mógł cieszyć się lotem jeszcze dłużej i w pełni wykorzystać moc urządzenia, dron Bebop 2 jest kompatybilny z Parrot Skycontroller - wysokiej klasy zdalnym kontrolerem, który zwiększa zasięg lotu do 2 km. Umieść swój tablet w uchwycie Skycontrollera i obserwuj wszystko to, co widzi dron Bebop 2. Drążki sterownicze zapewniają doskonałą precyzję lotu.

Kompatybilny z okularami FPV

Dla urzeczywistnienia lotu Skycontroller umożliwia podłączenie okularów FPV (First Person View) poprzez wyjście HDMI. Wrażenia z lotu będą naprawdę niepowtarzalne!


Specyfikacje

Dron

Kategoria Drony i akcesoria
Rodzaj produktu Dron
Maksymalny zasięg działania do 300 m
Prędkość maksymalna pionowego lotu 6 m/s
Czas lotu (min) do 25
Czujniki: akcelerometr 3 osiowy Żyroskop Magnetometr
Pamięć wewnętrzna 8 GB

Zdalne sterowanie

Maksymalny zasięg działania 2000
Interfejs HDMI USB

Rejestrowanie obrazu

Rozdzielczość matrycy 14 Mp
Format zapisu zdjęć (format pliku) RAW JPEG
Format zapisu filmów: H.264 (MOV)

Pozostałe parametry

Technologia Smart
Kolor Czerwony
Zawartość opakowania 1 x Drona Parrot Bebop 2 1 x Parrot SkyController 2 x Akumulatory 1 x ładowarka 1 x Przewód micro USB 8 x śmigło 1 x Narzędzie do montażu śmigła 1 x Pasek na szyję 1 x adapter dokująca do tabletu 7 " 1 x Instrukcja Podstawka pod iPad Mini
Polecamy