Kod producenta: PF723401AA
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Parrot
Credit Agricole
Oblicz ratę

Parrot Hydrofoil - Lata lub Pływa

Poznaj drona Parrot Hydrofoil, nalezacego do drugiej generacji naszych Mini-dronów. Model Hydrofoil to dron hybrydowy, którego smigła umozliwiaja poruszanie sie po wodzie. Jego wodna konstrukcja sprawia, ze dron Hydrofoil porusza sie na wysokosci 5 do 6 cm nad powierzchnia wody w sposób całkowicie zrównowazony. Szybki i łatwy do pilotowania dron moze poruszac sie na wodzie z predkoscia do 10 km/godz. (6,2 mil/godz.). Sterowanie tym Mini-dronem podczas lotu zapewnia równiez całkowicie niezrównane wrazenia! 

Zostan kapitanem lub pilotem, aby wciaz podejmowac nowe wyzwania
Parrot Hydrofoil to dwa drony w jednym! Specjalna konstrukcja Hydrofoil umozliwia slizganie sie po wodzie, a po jej zdjeciu Mini-dron moze rozpoczac lot w dowolnym kierunku.

Steruj dronem w TRYBIE WODNYM - dzieki aerodynamicznym kształtom i hydrodynamicznej obudowie, dron Parrot Hydrofoil jest niesamowicie stabilny, co umozliwia mu poruszanie sie po wodzie z niezwykła zrecznoscia i predkoscia. 

Dzieki łatwemu sterowaniu przy uzyciu smartfonu lub tabletu, można wykonywac bardzo szybkie skrety zarówno o 90°, jak i o 180°. Zachowanie drona na wodzie jest naprawde niesamowite! 

Korzystaj z Twojego drona Parrot Hydrofoil w TRYBIE LOTU: mini-dron Parrot moze latac dosłownie wszedzie z predkoscia do 18 km/godz./11 mil/godz. Po prostym przesunieciu palca Twój mini-dron skreca o 90° lub 180°, a pojedyncze klikniecie umozliwia wykonanie akrobatycznego przewrotu w powietrzu o 360° w przód lub w tył.

Zaprojektowany z mysla o zapewnieniu całkowicie bezpiecznego lotu i slizgania sie po wodzie, dron Hydrofoil jest wyposazony w układ zabezpieczajacy, odcinajacy zasilanie w razie kolizji. 
Dzieki dronowi Parrot Hydrofoil mozesz zarówno latac, jak i poruszac sie po wodzie! 

MiniDronyMnóstwoZabawy
W trybie ruchu po wodzie, dron Parrot Hydrofoil przez cały czas zachowuje doskonała równowage dzieki zastosowaniu funkcji automatycznej stabilizacji. Sterowanie dronem jest niezwykle proste, wystarczy zamontowac do swojego mini- drona zdejmowana konstrukcje wodna, aby wyruszyc na podbój wodnego swiata. Mini-dron jest ponadto wyposazony w antene zapewniajaca zwiekszenie zasiegu sterowania. 

W trybie lotu, dron Parrot Hydrofoil zapewnia nadzwyczajna stabilnosc lotu dzieki zastosowaniu 3-osiowego zyroskopu i 3-osiowego przyspieszeniomierza. Zastosowanie tej najnowoczesniejszej technologii sprawia, ze dron Hydrofoil jest jednym z najbardziej stabilnych quadricopterów dostepnych na rynku. 

FreeFlight 3 
Aplikacja FreeFlight 3 jest dostepna w Apple Store oraz Google Play Store. Aplikacja zapewnia intuicyjne sterowanie za pomoca smartfonu lub tabletu oraz połaczenie z dronem Parrot Airborne Cargo za posrednictwem funkcji Bluetooth® Smart. 

Aplikacja FreeFlight 3 umozliwia sterowanie wszystkimi mini- dronami Parrot. Dodatkowe mozliwosci Personalizuj swojego drona Parrot Airborne Cargo, uzywajac naklejek Dzieki funkcji szybkiego ładowania, bateria moze zostac całkowicie naładowana w czasie zaledwie 25 minut za pomoca ładowarki 2,6 A (nie znajduje sie w zestawie). 

Hybrydowy dron Parrot Hydrofoil świetnie odnajduje się w środowisku wodnym jak i w powietrzu. Składa się z dwóch modułów: nawodnego podwozia oraz mini-drona latającego. Specjalna konstrukcja modułu wodnego sprawia, że pojazd osiąga prędkość 10 km/h. Dzieje się tak dzięki temu, że unosi się on około 5 cm nad powierzchnią wody. Hydrofil nie jest zwykłą zabawką: cechuje się on niebanalną inżynierią pozwalającą na poruszanie się z perfekcyjną stabilnością nawet przy dużych prędkościach. Dron Parrot Hydrofoil przez cały czas zachowuje doskonała równowagę dzięki zastosowaniu funkcji automatycznej stabilizacji. Sterowanie dronem jest niezwykle proste! Każdy szybko nauczy się sterować pojazdem oraz wykonywać bardzo szybkie skręty: nawet o 90 lub 180 stopni! 

Mini-dron po rozłączeniu pozwala na zabawę w akrobatyczne figury powietrzne! Umożliwia lot z prędkością nawet 18 km/h i jest przy tym bardzo bezpieczny dla otoczenia dzięki łatwemu pilotażowi. Łatwość sterowania gwarantuje stabilny lot możliwy do osiągnięcia z 3-osiowym żyroskopem i akcelerometrem. Pojedyńcze kliknięcie w aplikacji sterującej sprawi, że dron wykona obrót o 360 stopni w przód lub w tył.

Dronem steruje się poprzez darmową aplikację FreeFlight3 łączącą się tchnologią Bluetooth ze smartfonami i tabletami iOS oraz Android. Sterowanie pojazdem na akranie dodykowym jest łatwe i intuicyjne. Parrot Hydrofoil umożliwia fotografowanie z powietrza - wystarczy nacisnąć ikonę aparatu w aplikacji FreeFlight 3. Zdjęcia o rozdzielczości 300 000 pix składowane są w wewnętrznej pamięci drona, ale mogą być też wysłane poprzez Bluetooth do smartfona lub tabletu służącego do sterownia urządzeniem. Następnie można udostępniać członkom Chmury Parrot swoje zdjęcia oraz dane dotyczące nawigacji. Istnieje też możliwość natychmiastowego udostępniania swoich materiałów w serwisach YouTube lub Facebook.

Zestaw zawiera:
- Hydrofoil Drone
- Kadłub 
- Bateria USB / Micro USB 
- Kabel USB1 
- Zestaw naklejek 
- Przewodnik startowy

Typ: Latająco-pływający, Quadrocopter
Komunikacja: Bluetooth
Sterowanie: Smartfony i tablety wyposażone w system operacyjny iOS, Android, Windows Phone
Maksymalna prędkość: 18 km/h (w powietrzu); 10 km/h (na wodzie)
Zasięg: 20 m
Bateria: 550 mAh, Li-Polymer
Czas pracy: 9 minut (7 minut z założoną konstrukcją)
Czas ładowania: 25 minut (z ładowarką 2.6A, brak w zestawie)
Rozdzielczość zdjęć: 480x640, 300.000 pikseli
Pamięć wewnętrzna: 1 GB
Czujniki: Żyroskop, Akcelerometr, Barometr
Dodatkowe informacje: Funkcja wyłączająca silnik w razie kontaktu śmigła z przeszkodą, Specjalna, zdejmowana konstrukcja Hydrofoil
Waga: 250 g
Akcesoria w zestawie: Bateria, Kabel micro-USB, Zestaw naklejek, Konstrukcja Hydrofoil

Zalety:
- Niezwykła stabilność lotu i zdejmowana żeglarskia konstrukcja
- 3-osiowy akcelerometr oraz 3-osiowy żyroskop
- Pionowa kamera do robienia świetnych migawek: 300,000 pikseli
- Akumulator wystarcza na 9 min
- Szybkość: do 18km/h, w powietrzu lub 11km/h na wodzie

Kategoria: quadrocopter


Typ: gotowy model


Częstotliwość: Bluetooth


Napęd: silnik elektryczny


Zasięg: 20m


Czas działania: 7 minut


Cechy dodatkowe: kamera, iOS kompatybilny, Android kompatybilny

Kategoria: quadrocopter


Typ: gotowy model


Częstotliwość: Bluetooth


Napęd: silnik elektryczny


Zasięg: 20m


Czas działania: 7 minut


Cechy dodatkowe: kamera, iOS kompatybilny, Android kompatybilny

Polecamy