Kod producenta: PF724300AC
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Parrot
 
 

Jest to szybki, energiczny i bardzo stabilny MiniDrone wyposażony w szerokie opony przeznaczone do odbywania wyścigów. Osiągna prędkość blisko 13 kilometrów na godzinę na gładkich powierzchniach zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonuje wysokie skoki w wzdłuż i w dal na blisko 80 cm. Zorganizujcie wyścigi wejdźcie na wyższy poziom zabawy z zestawem słuchawkowym FPV aby znaleźć się w samym centrum akcji.

 

Poczuj potrzebę szybkości


Szybki, energiczny i bardzo stabilny MiniDrone stworzony został do wyścigów. Przystosowany do pracy środowisku w którym można rozwijać wysokie prędkości, ponadto MiniDrone posiada niesamowite umiejętności omijania różnych przeszkód z dużą prędkością. W połączeniu z zestawem słuchawkowym FPV możecie uwolnić pokłady adrenaliny.

 

Spin, Jump, Rock and Roll


MiniDrone oferuje trzy tryby, które pomogą Ci wybrać określony rodzaj przygody. W trybie Jumper Mode, możecie skakać do blisko 80 centymetrów wzdłuż i w dal, po czym bezpiecznie wylądujesz na kołach.
W trybie Kicker Mode, MiniDrone wykorzystuje sprężyny do pchania obiektów na swojej drodze. W trybie Auto-Balance Mode, MiniDrone uzyskuje doskonale wyważenie na obu kołach.

Specyfikacje

DRON

Kategoria Drony i akcesoria
Rodzaj produktu Dron
Maksymalny zasięg działania 50 m
Prędkość (m/s) 1.94
Łączność Wi-Fi
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Obsługiwane systemy operacyjne iOS Android
Rodzaj akumulatora Li-Polimer 550 mAh

ZDALNE STEROWANIE

Częstotliwość pracy (GHz) 5 GHz 2.4 GHz

REJESTROWANIE OBRAZU

Rozdzielczość zdjęcia 640 x 480
Rozdzielczość filmów 640 x 480

POZOSTAŁE PARAMETRY

Wymiary (mm) 189 x 155 x 116
Waga: 205 g
Kolor Żółty
Zawartość opakowania 1 x Bateria 2 x Opona 1 x Jumping Race Tuk Tuk Zone

Polecamy