Kod producenta: 624-bbbc
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dzień dni
Producent: Dell
 
 

Dell Alienware TactX Headset zestaw słuchawkowy pro gaming

                                                      


alienwear tylko w e-vox.pl


Zestaw słuchawkowy Alienware TactX został opracowany z myślą o wysokiej jakości dźwięku. Dzięki niestandardowemu krajobrazowi dźwiękowemu i optymalizacji do obsługi dźwięków z gry, ten zestaw słuchawkowy z pewnością może zapewnić Ci przewagę nad przeciwnikami.

Zobacz co zyskasz:

  • Stylowy wygląd
  • Rewelacyjne brzmienie
  • Doskonałe do długich rozmów i gier przez internet
  • Pewne i komfortowe przyleganie
  • Pasmo przenoszenia 16 Hz - 28 kHz
  • Chowany mikrofon
  • Rozkładana konstrukcja


Dźwięk zwycięstwa 

Nowy zestaw słuchawkowy Alienware TactXTM został opracowany z myślą o wysokiej jakości dźwięku. Dzięki niestandardowemu krajobrazowi dźwiękowemu i optymalizacji do obsługi dźwięków z gry ten zestaw słuchawkowy z pewnością może zapewnić Ci przewagę nad przeciwnikami. 


Fragowanie wrogów właśnie stało się łatwiejsze 

Nie daj się zaskoczyć. Zestaw słuchawkowy Alienware TactX został tak zaprojektowany, aby zapewniał doskonałą przejrzystość dźwięku, dlatego korzystając z niego, z pewnością usłyszysz każdy ruch swojego przeciwnika. 


Chowany mikrofon 

Wezwij wsparcie przy użyciu chowanego mikrofonu, który można schować, kiedy nie jest używany. 


Lekki zestaw słuchawkowy 

Ciesz się wielogodzinną destrukcją dzięki niezwykle wygodnemu zestawowi słuchawkowemu. Jest tak dobrze zaprojektowany, że można nosić go bez końca. Pełnowymiarowe nakładki delikatnie otaczające uszy gwarantują, że mimo długiego noszenia będzie Ci wygodnie, a dźwięki dochodzące z otoczenia nie będą Cię rozpraszać.

3-elementowa konstrukcja

Teraz możesz zabrać swoje gry praktycznie wszędzie. Rozłóż zestaw słuchawkowy na 3 osobne części. W ten sposób łatwiej je będzie przechowywać i transportować. 

Przewód audio w oplocie 
Wyostrz swój zmysł słuchu dzięki imponującej jakości dźwięku i przeciwdziałaj pogorszeniu sygnału o wysokich częstotliwościach, używając przewodu, który zapewnia wyjątkowy dźwięk i doskonałe wyniki nawet w trakcie najbardziej ekstremalnych rozgrywek. 

Pozłacane złącza
Zwiększ integralność sygnału, optymalizując przesyłanie oraz odporność na korozję i zużycie. 

Polecamy