Kod producenta: 4090987
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Marshall
 
 

Marshall Acton to nowy głośnik Bluetooth w rodzinie głośników Marshall. Głośnik został wyposażony w kodek aptX dla najwyższej jakości przesyłanego dźwięku poprzez technologię Bluetooth. Do głośnika możemy podłączyć odtwarzacz również przewodowo za pomocą dołączonego do zestawu przewodu audio. Marshall Acton dostarcza dobrze zrównoważonego dźwięku z przejrzystymi tonami średnimi i rozszerzonymi tonami wysokimi. Ponadto potężny, głęboki bas wydobywający się z tak małego urządzenia wydaje się przeczyć prawom natury. Dźwięk jakości HiFi w niedużej, klasycznej obudowie sprawia, że Acton może konkurować z najlepszymi głośnikami dostępnymi na rynku. Na górze obudowy umieszczono trzy pokrętła analogowe pozwalające na indywidualne dostrojenie dźwięku do naszych potrzeb. Co więcej, głośnik może działać w dwóch trybach gotowości: oszczędzającego energię i normalnego by zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, gdy nie jest używany.
 Klasyczny design Marshalla
Głośnik Acton posiada klasyczną obudowę znaną z innych produktów Marshalla ze stylizowanym na retro frontem, pozłacanym wykończeniem i legendarnym już logo producenta.
 Wtyk 3.5mm i dwustronnie zakończony przewód
Zainspirowany złotymi czasami Rock'n'Rolla spiralny kabel stereo z dwoma wtykami jack 3.5mm, to nowoczesna odsłona klasycznego kabla gitarowego. Wysokiej jakości przewód to połączenie Twojego urządzenia z światem pełnym znakomitego dźwięku.
 Łączność Bluetooth
Użyj swojego smartfona czy tabletu i podłącz je dzięki technologii Bluetooth do głośnika Acton, aby zapomnieć o ograniczających przewodach.
 Specyfikacja techniczna:
Wzmacniacze klasy D-2x8W + 1x25W
3⁄4” DOME TWEETER-2x
4" WOOFER-1x
Pasmo przenoszenia-50- 20.000Hz
Częstotliwość Crossover-4200Hz
Waga-3kg
Wymiary-265 mm x 160 mm x 150 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...