Kod producenta: 5KSB1585EAC
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: KitchenAid
 
 

Blender Kitchen Aid 5KSB1585EAC Diament

Blender Diament ma kielich o pojemności 1,75L jest zaprojektowany tak, żeby wytwarzać jak najsilniejszy wir w kielichu i kierować produkty wprost na ostrze o specjalnym kształcie, dając efekt perfekcyjnego rozdrabniania.
Może miksować na 4 prędkościach (w tym pulsacyjnie), z wykorzystaniem funkcji kruszenia lodu oraz trybu do gorących płynów, z zastosowaniem zaprogramowanej funkcji miękkiego startu.
Urządzenie jest napędzane silnikiem prądu stałego, którego praca jest monitorowana elektronicznie systemem "IntelliSpeed", żeby dostosowywać jego prędkość do rodzaju produktu znajdującego się w kielichu, gwarantując tym samym efektywne działanie

Kształty wnętrza kielicha oraz ostrzy są specjalnie zaprojektowane tak, żeby podczas blendowania powstawał wir wymuszający krążenie składników, nakierowujący je wprost na  ostrza, po czym podrywał je do góry, krążąc tak wkoło. Zapewnia to szybkie i dokładne miksowanie z perfekcyjnym rozdrabnianiem, bez konieczności używania tampera.

Kielich wykonany jest z tworzywa najwyższej jakości, wolnego od szkodliwego BPA, dzięki temu jest lekki i odporny na zadrapania, plamy, temperaturę oraz stłuczenie.
Rączka powleczona jest od wewnętrznej strony miękkim tworzywem, co zapewnia komfortowy i pewny chwyt.
W komplecie szczelnie dopasowana pokrywka z praktycznym korkiem - miarką, zamykana mocno na zatrzask.

4 prędkości pracy:

  • rozdrabnianie
  • miksowanie
  • przecieranie
  • upłynnianie

3 funkcje specjalne:

  • Gorące składniki - urządzenie rozpoczyna pracę powoli, z niską prędkością i zwiększa ją stopniowo w ciągu 90 sekund, co zapobiega rozchlapywaniu gorącej zawartości i kielich dzięki temu może być szczelnie zamknięty.
  • Kruszenie lodu odbywa się automatycznie za naciśnięciem przycisku, cykl trwa 30 sekund. Funkcja została tak zaprogramowana, aby umożliwiać rozdrabnianie kostek lodu bez potrzeby dodawania płynu.
  • Pulsacja - praca dowolnie przerywana interwałami, możliwa przy każdej wybranej prędkości.

System sterowania prędkością "Intelli Speed", dzięki któremu prędkość miksowania jest dobierana tak, aby kruszenie lodu i blendowanie było jak najbardziej efektywne.
Blender utrzymuje optymalną prędkość i automatycznie dobiera moc stosowną do miksowanego produktu.

Mocny silnik prądu stałego

Podstawa z metalowego odlewu ciśnieniowego - to wytrzymała i stabilna konstrukcja

Sprzęgło zagłębione w podstawie, co chroni je przed uszkodzeniem

Moc 550 W
Napięcie 220 - 240V
Częstotliwość 50 / 60 Hz
Obroty na minutę 2000 - 11500
Długość przewodu zasilającego 114,3 cm
Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.) 42 x 23 x 21,6 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x dł.) 47 x 28 x 26 cm
Waga netto 4,5 kg
Waga brutto 5,3 kg

Polecamy