Kod producenta: 06033B9001
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Bosch
Credit Agricole
Oblicz ratę

Odpowiedzialność za naciśnięciem przycisku. Sprzęt gospodarstwa domowego marki Bosch.

Cały sprzęt gospodarstwa domowego marki Bosch tworzony jest z myślą o oszczędności. To dlatego, że w każdym aspekcie pracy ceniona jest ekologia. Zaczyna się to jeszcze przed produkcją, a kończy dopiero po recyklingu opakowań. Najbardziej wydajne modele rozpoznasz po oznaczeniu „Green Technology inside”. Dzięki nim możesz wziąć odpowiedzialność za środowisko w trakcie zajęć domowych poprzez naciśnięcie przycisku. Oczywiście nawet najbardziej przyjazne środowisku urządzenia prezentują niezwykłe osiągi.

Wizjonerskie i unikatowe

Doświadcz nowego standardu odkurzania – dzięki technologii SensorBagless™ marki Bosch.

Niezwykle silny, niezwykle cichy.

Inteligentna technologia SensorBagless™ jest podstawą wszystkich odkurzaczy akumulatorowych marki Bosch. Dzięki niej wydajność odkurzania jest stale monitorowana przez czujnik. W ten sposób możemy zagwarantować, że zawsze odkurzasz z optymalną mocą, co pozwoli Ci zmniejszyć wysiłek poświęcony na sprzątanie. Odkurzacze akumulatorowe marki Bosch należą też do najcichszych na rynku poprzez zastosowanie optymalnej konstrukcji.

Hepa - High Efficiency Particulate Air

Jest to obecnie najskuteczniejszy sposób filtracji stosowanyw odkurzaczach. Są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Wszystkie znajdującesię w kurzu szkodliwe alergeny, wywołujące np. astmę zostają zatrzymane wfiltrze, a przepuszczane jedynie powietrze wolne od zanieczyszczeń.

Turboszczotka

Specjalna obrotowa szczotka, napędzana powietrzem ssania.Wytworzona moc jest na tyle duża, że szczotka obraca się nawet po przyłożeniudo dywanu. Polecana w szczególności dla osób posiadających zwierzęta.

Odkurzacz pionowy

Mozolne i męczące odkurzanie to przeszłość. Sprzęt tenwybierany jest przez coraz więcej użytkowników, dzięki któremu nie ma potrzebynadmiernego schylania a sprzątanie może stać się przyjemnością.

Jakość ze znakiem „Made in Germany”

Od ponad stu lat marka Bosch jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Przetestowana niezawodność

Najwyższa jakość naszych odkurzaczy to wynik nieustannie doskonalonej technologii. Każdy nowy model poddawany jest gruntownym testom. Dzięki nim jesteśmy pewni, że nasz odkurzacz sprosta najwyższym wymaganiom użytkowników i będzie służył im przez długie lata.

Typ: odkurzacz ręczny


Akumulator: 18V, litowo-jonowy


Kolor: zielony


Pojemność: 0.65l


Akcesoria: końcówka podłogowa, dysza ze szczotką, końcówka szczelinowa

Polecamy