Kod producenta: QP6520/20
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Philips
 
 

Philips QP 6520/20 OneBlade przycina, nadaje kształt i goli włosy o każdej długości

Philips OneBlade Pro QP6520/20 OneBlade do przycinania, modelowania i golenia; Przycina włosy, nie podrażnia skóry; precyzyjna nasadka (14 długości); do użytku na mokro i na sucho, z akumulatorem

Przycina włosy, nie podrażnia skóry

 • Wyjątkowa technologia OneBlade

  Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna technologia elektrycznego golenia, opracowana dla mężczyzn, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. OneBlade pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić włosy każdej długości. Wyjątkowa technologia golenia OneBlade łączy w sobie szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, zapewniając efektywne i wygodne golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki czemu jej stosowanie jest komfortowe.

 • Przytnij

  Przytnij zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej precyzyjnej nasadki, którą znajdziesz w zestawie. Wybierz jedno z 14 zablokowanych ustawień, aby uzyskać efekt popołudniowego zarostu bądź krótką lub dłuższą brodę.

 • Nadaj kształt

  Stwórz perfekcyjną stylizację dzięki dwustronnemu ostrzu. Możesz golić w każdym kierunku, aby uzyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Golenie jest szybkie, łatwe i komfortowe nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny styl w kilka sekund.

 • Ogol

  OneBlade nie przycina zbyt blisko, by zapewnić komfort skórze. Gol pod włos, by komfortowo usunąć zarost każdej długości.

 • Dopasowująca się do kształtu ciała

  OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając efektywne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni.

 • Stwórz idealne krawędzie i ostre linie za pomocą dwustronnego ostrza

  Uzyskasz stylowe krawędzie i proste linie, przesuwając ostrze w dowolnym kierunku.

 • Precyzyjna nasadka do przycinania z 14 ustawieniami długości (od 0,4 do 10 mm)

  Wszechstronna, precyzyjna nasadka do przycinania oferuje ustawienia od 0,4 do 10 mm, co umożliwia uzyskanie idealnej długości.

 • Trwałość OneBlade

  Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby zachować optymalną wydajność, wystarczy wymieniać ostrze co 4 miesiące*. Wymiana jest łatwa i bezproblemowa.

 • Na mokro i na sucho

  Urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego łatwo je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę lub nie — wybór należy do Ciebie.

 • Cyfrowy wyświetlacz LED pokazuje stan akumulatora i blokady podróżnej

  Możesz w każdej chwili sprawdzić, czy urządzenie OneBlade jest gotowe do działania, spoglądając na cyfrowy wyświetlacz LED. Podczas użytkowania informuje on o tym, że akumulator się rozładowuje, a po podłączeniu zasilania wyświetla stan ładowania. Aktywuj blokadę podróżną, by zabrać urządzenie OneBlade w podróż.

 • Akumulator litowo-jonowy o wydajności 90 minut

  Akumulator litowo-jonowy umożliwia 90 minut ciągłej pracy po 1-godzinnym ładowaniu.

Opis produktu
Philips OneBlade Pro, OneBlade Pro. Minimalna długość włosa: 0,4 mm, Maksymalna długość włosa: 1 cm. Kolor produktu: Czarny, Srebrny. Rodzaj baterii: Wbudowany, Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Czas pracy: 90 min

Specyfikacja produktu

Rodzaj baterii Wbudowany
Technologia baterii Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Czas pracy 90 min
Czas ładowania 1 godz
Napięcie wejściowe AC 100-240 V
Wskaźnik ładowania Tak
Typ ekranu LED
Maksymalne zużycie mocy 5,4 W
Ładowanie akumulatora Tak
Pokrowiec do przechowywania Tak
Kolor produktu Czarny, Srebrny
Uchwyt z miękkiej gumy zapewnia komfort podczas długiego prasowania Tak
Liczba dostępnych nasadek do różnych długości 14
Minimalna długość włosa 0,4 mm
Maksymalna długość włosa 1 cm
Mokry & Suchy Tak
Polecamy