Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Logitech
Credit Agricole
Oblicz ratę

Logitech Group ConferenceCam

Kamera internetowa

Doskonałe wideokonferencje

Wyobraź sobie spotkanie, podczas którego każdego widać i słychać. System GROUP zapewnia to, oferując ostry obraz o wyjątkowej jakości i precyzyjnie zaprojektowany dwukierunkowy zestaw głośnomówiący.
 

Łatwa obsługa

Instalacja i obsługa systemu wideokonferencji GROUP jest bardzo prosta. Połączenia USB typu „plug and play” sprawiają, że prowadzenie spotkań wideo jest łatwe.
 

Obsługa popularnych aplikacji

Kontynuuj pracę we własnym środowisku komputerowym. System GROUP jest zgodny z większością aplikacji do obsługi wideo — łącznie z już używanym przez Ciebie oprogramowaniem.

Certyfikat Skype dla firm™, optymalizacja dla programu Microsoft® Lync oraz zgodność z programami Cisco Jabber® i WebEx®. Rozszerzona integracja z członkami programu.

 

Konfiguracja z możliwością dostosowania

Dostosuj konfigurację pomieszczenia, korzystając z wielu opcji montażu. Ustaw kamerę na stole lub przymocuj ją do ściany przy użyciu dołączonego sprzętu. Rozmowy są bardzo wyraźne w promieniu 6 m/20 stóp wokół bazy z użyciem standardowego wyposażenia. Zasięg można zwiększyć do 8,5 m/28 stóp przy użyciu opcjonalnych mikrofonów rozszerzających.

Polecamy