Kod producenta: RE KAMERA BLAU
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: HTC
 
 

Oto RE: REwolucyjnie mały aparat

Skoncentruj się na chwili, nie na aparacie. Rewelacyjnie zabawny, superłatwy w obsłudze — aparat RE włącza się w dłoni, robi zdjęcia i nagrywa filmy bez wizjera i przesyła wszystko na telefon, umożliwiając łatwe wyświetlanie i udostępnianie jednym kliknięciem.

Rewelacyjnie zabawny, superłatwy w obsłudze

Obsługa jednym przyciskiem — naciśnij, aby zrobić zdjęcie, lub przytrzymaj, aby nagrać film. Kinowe funkcje filmowe, takie jak nagrywanie poklatkowe i zwolnione tempo, pozwolą Ci eksperymentować z nagraniami.

Wyjdź zza obiektywu i stań się częścią akcji

Obsługa jedną ręką, małe rozmiary, automatyczne łączenie i przesyłanie. Odkryj na nowo to, co Ci wcześniej umknęło, i odmień swój aparat.

Intuicyjna obsługa

Aparat RE wygodnie leży w dłoni i pasuje do każdej chwili. Sprawia, że nagrywanie filmów i robienie zdjęć staje się odruchem. Wodoodporność daje więcej możliwości rejestrowania niż kiedykolwiek wcześniej, a obsługa jednym przyciskiem oznacza, że nie musisz już się przejmować przełączaniem trybów.

Funkcje kinowe

Odkrywaj różne formaty dzięki funkcjom kinowym RE. Nagrywaj filmy poklatkowe jednym naciśnięciem przycisku lub oglądaj nagrania w zwolnionym tempie. Kiedy masz RE, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Błyskawiczne przesyłanie i kopia zapasowa w chmurze

RE paruje się bezproblemowo z telefonem i na bieżąco przesyła całą zawartość. Możesz edytować zdjęcia i filmy jednym kliknięciem. Już wkrótce RE będzie też tworzyć kopie zapasowe zdjęć i filmów w chmurze, zapewniając dostęp do nich z dowolnego miejsca.

Aplikacja RE

Wyświetlaj i udostępniaj zdjęcia i filmy zrobione za pomocą RE. Dostępna na Androida i iOS.

Produkt w kolorze białym.

DANE PODSTAWOWE

Wyświetlacz LCD
  • Nie

VIDEO

Typ matrycy
  • CMOS
Jakość plików video
  • Full HD (1080p)

DANE TECHNICZNE

Wodoszczelność
  • Nie
Producent
  • HTC

Polecamy