Kod producenta: WDBWVZ0060JWT-EESN
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: WD
Credit Agricole
Oblicz ratę

Western Digital My Cloud Mirror 6TB 

Twoja własna chmura — zapisuj wszystkie pliki na dysku My Cloud Mirror i korzystaj z nich z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na komputery i urządzenia mobilne.

My Cloud Mirror (Gen 2)

 

Twoje multimedia i pliki we własnej, prywatnej chmurze

W przeciwieństwie do usług chmur publicznych, magazyn danych z chmurą osobistą My Cloud Mirror umożliwia przechowywanie wszystkich plików w jednym, bezpiecznym miejscu w sieci domowej. Nie musisz się już zastanawiać, gdzie są przechowywane Twoje dane. Oprócz tego możesz korzystać z zalet chmury osobistej bez miesięcznych opłat.

 

Dwa znaczy więcej niż jeden

Magazyn danych z chmurą osobistą My Cloud Mirror jest wyposażony w dwa dyski twarde i korzysta z trybu Mirror (RAID 1) — twoje cenne pliki są przechowywane na pierwszym dysku i automatycznie duplikowane na drugim napędzie. W mało prawdopodobnym przypadku awarii jednego napędu masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne na drugim dysku.

 

Centralny magazyn multimediów dla całej rodziny

Możesz przechowywać i porządkować wszystkie rodzinne zdjęcia, filmy oraz muzykę w jednym, bezpiecznym miejscu, jak również bezproblemowo przesyłać je na wszystkie swoje urządzenia.


Nieważne gdzie się znajdujesz, Twoje pliki są zawsze z Tobą

Dostęp przez Internet i urządzenia mobilne do magazynu My Cloud zapewnia możliwość nieograniczonego korzystania i udostępniania swoich ulubionych zdjęć oraz filmów za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

 

Automatyczne kopie zapasowe wszystkich komputerów

Urządzenie WD My Cloud Mirror oferuje elastyczne możliwości tworzenia kopii zapasowych w celu ochrony cennych treści zapisanych na wszystkich komputerach PC i Mac® w Twoim domu. Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych WD SmartWare™ Pro dla komputerów PC oferuje opcje, które możesz dopasować do własnego harmonogramu. Urządzenie My Cloud Mirror jest również zgodne z funkcją Apple® Time Machine® dla komputerów Mac®, co zapewnia ich użytkownikom możliwość zabezpieczenia swoich danych.

 

Kopie zapasowe zdjęć i filmów ze smartfonów i tabletów

Większość pamiątkowych zdjęć i filmów robisz za pomocą smartfonu lub tabletu. Aplikacja mobilna My Cloud pomaga w zachowaniu tych niezapomnianych chwil dzięki automatycznej kopii zapasowej tworzonej na bieżąco w magazynie danych.

 

Synchronizacja zawartości wszystkich komputerów

WD Sync automatycznie synchronizuje Twoje ulubione treści na wszystkich komputerach i w urządzeniu My Cloud Mirror, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje ważne pliki są zawsze aktualne i dostępne na wszystkich urządzeniach.

Format dysków	3.5 cala
Zainstalowane dyski 2x 3 TB


Tryby RAID
0
JBOD
1


Standardy sieciowe
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u

Usługi
Apple Time Machine
Cloud Station
Kopia zapasowa
Serwer DLNA
Serwer UpnP

Zarządzanie HTTP

Temperatura pracy [st. C] 0 - 40
Wilgotność pracy [%] 0 - 80

Obudowa Desktop
Przyciski Zasilanie

Procesor Marvell Armada 385
Ilość rdzeni 2
Taktowanie procesora [GHz] 1.3

Interfejs sieciowy
1 x 10/100/1000

Interfejs dysków
SATA III
USB

Liczba bezpłatnych licencji na obsługę kamer IP
Brak danych
Zastosowane technologie USB 3.0
Złącza USB 3.0 2
Złącza USB 2.0 Brak
Złącza HDMI Brak
Zasilanie 100 - 240 VAC Zewnętrzne
Złącza pozostałe 1x RJ-45

Fizyczne
Wysokość [mm] 171.45
Szerokość [mm] 99.06
Głębokość [mm] 154.94
Waga [g] 2100
Kolor biały

Polecamy