Kod producenta: 90IG01X0-BO2100
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Asus
Credit Agricole
Oblicz ratę

ASUS RP-N12 (802.11b/g/n 300Mb/s) wzmacniacz sygnału

 

  • Bridge, Range Extender, Access Point
  • Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
  • Standard: 802.11 b/g/n
  • Prędkość transmisji: do 300 Mb/s
  • 36 miesięcy (gwarancja producenta)
Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału RP-N 12 ma wydajne anteny MIMO, które umożliwiają wyeliminowanie białych plam sygnału i zwiększenie zasięgu dowolnego istniejącego rutera bezprzewodowego. Działa jako wzmacniacz, co oznacza, że może rozszerzyć sieć bezprzewodową na każdy zakątek domu — nawet w tych miejscach, do których ciężko się dostać. Dzięki temu gwarantuje niezawodne pokrycie bardzo szybkim Internetem w każdym miejscu, by mogły korzystać z niego urządzenia takie jak notebooki, tablety, smartfony, konsole do gier i inteligentne telewizory.  
     

Instalacja jednym przyciskiem i bezproblemowa łączność

Instalacja wzmacniacza sygnału RP-N12 nie wymaga płyty CD ani nawet myszy czy klawiatury. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS i konfiguracja dokonuje się samoczynnie. Płynne, nieprzerwane korzystanie z Internetu jest zagwarantowane przez zoptymalizowane działanie urządzenia. Zaawansowane ustawienia dostępne są po podłączeniu RP-N12 do komputera PC kablem Ethernet i bezpośrednim otwarciu menu konfiguracyjnego opartego na przeglądarce — płyta czy aplikacja nie są potrzebne. Wzmacniacz można skonfigurować nawet bezprzewodowo za pomocą tabletu albo smartfona. 

 
     
 

Znajdź najlepsze miejsce dla RP-N12 dzięki wskaźnikowi sygnału

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, RP-N12 musi znaleźć się w zasięgu stabilnego sygnału rutera i powinien być umieszczony pomiędzy ruterem a obszarem, na którym chcesz poprawić zasięg bezprzewodowy. RP-N12 sprawuje się najlepiej, gdy otrzymuje silny sygnał bezprzewodowy z rutera — możesz to sprawdzić, używając wskaźnika siły sygnału na przednim panelu.

 

Opis produktu
ASUS RP-N12. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s, Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10, 100 Mbit/s, Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 300 Mbit/s. Port wan: Ethernet (RJ-45). Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS. Poziom wzmocnienia anteny (max): 2 dBi. Diody LED: LAN, Power, WLAN

Specyfikacja produktu

Port wan Ethernet (RJ-45)
Gniazdko wyjścia CD
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Szerokość produktu 5,5 cm
Głębokość urządzenia 8,1 cm
Wysokość urządzenia 3,4 cm
Waga produktu 110g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS
Poziom wzmocnienia anteny (max) 2 dBi
Ilość aten 2
Wewnętrzny Nie
Diody LED LAN, Power, WLAN
Maksymalna szybkość przesyłania danych 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10, 100 Mbit/s
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN 300 Mbit/s
Pasmo częstotliwości 2,4 GHz
Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Przycisk reset
Polecamy