Kod producenta: 90-MXGZP0-A0UAYZ
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: ASRock
Credit Agricole
 

ASRock H170M-ITX/ac (90-MXGZP0-A0UAYZ) Intel H170 DDR4

Chipset: Intel H170

• Pamięć: 2x DDR4 DIMM, dual PC4-17000U/DDR4-2133, max. 32GB (UDIMM)

• Sloty rozszerzeń: 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe Mini Card (zajęty przez moduł WiFi+BT, shared)

• Złącza zewnętrzne: 1 x DVI-D, 1x HDMI 1.4, 6x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x Gb LAN (Intel I219-V/Realtek RTL8111H), 3x wtyczka jack, 1x combo PS/2

• Złącza wewnętrzne: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 4x SATA 6Gb/s (H170), 1x mSATA 6Gb/s (H170, shared), 1x Wentylatory CPU 4-Pin, 1x wentylator 4-Pin, TPM (Header)

• Audio: 7.1 (Realtek ALC892)

• Poziom RAID: 0/1/5/10 (H170)

• Multi-GPU: brak

• Złącza zasilania: 1x 20-Pin ATX, 1x 4-Pin ATX12V

• Fazy CPU: 6

• Grafika: IGP

• Cechy szczególne: Mini-ITX, Audio+solid capacitors, WLAN 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0

• Gwarancja: 24mc

Kody EAN: 4717677327489


Dławiki Premium 45A Power Choke
W porównaniu do tradycyjnych dławików, Premium 45A Power Chokes zastosowane w płycie ASRock zapewniają trzykrotnie lepszy prąd nasycenia procesora i jego efektywniejsze zasilanie.

Dwuwarstwowy MOSFET dla zasilania procesora
Dual-Stack MOSFET (DSM) to kolejny innowacyjny projekt MOSFETów od ASRocka. Powierzchnia matrycy krzemowej jest zwiększona poprzez ułożenie dwóch warstw wewnątrz jednego MOSFETu. Im większa powierzchnia matrycy tym niższa rezystancja Rds(on). W porównaniu do tradycyjnych MOSFETów, DSM ze zwiększoną powierzchnią dostarcza ekstremalnie niższą rezystancję Rds(on) 1,2 mΩ, dzięki czemu procesor jest zasilany w sposób bardziej efektywny.

PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości
Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.
High Density Glass Fabric PCB
Traditonal Glass Fabric PCB
DDR4 Non-Z OC
Overclocking DDR4 memory modules is no longer limited to Z170 models. With ASRock’s DDR4 Non-Z OC users may overclock the memory of H170/Q170/B150/H110 models using certain memory sticks, such as Kingston or Samsung memory DIMMs. The enhanced CAS latency brings up to 5% performance boost.
802.11ac WiFi Dual-Band (2.4/5 GHz)
Ta płyta główna posiada ekskluzywny moduł WiFi 802.11ac (5G WiFi), który wspiera sieci bezprzewodowe do 433Mbps i Bluetooth w wersji 4.0. Doświadcz nawet 144% wzrostu prędkości w porównaniu do starego WiFi 802.11n!
6-fazowa sekcja zasilania
Stabilność we wszystkich wymagających obliczeniach komputerowych.
UEFI EZ Mode
EZ Mode to tablica informacyjna, która zawiera szereg odczytów na temat obecnego stanu sytemu. Można tutaj sprawdzić najważniejsze parametry pracy komputera, takie jak taktowanie procesora i pamięci, informacje o urządzeniach SATA, prędkości obrotowe wentylatorów itp.
Kondensatory audio ELNA
Kto powiedział, że wysokiej jakości dźwięk jest dostępny tylko na płytach głównych z najwyższej półki? ASRock umieścił kondensatory audio marki ELNA na standardowych i najtańszych płytach! W porównaniu z tradycyjnymi kondensatorami, prąd upływu w przypadku produktów firmy ELNA wynosi zaledwie 3uA. To kluczowa sprawa przy eliminacji poziomu szumów i dawaniu satysfakcji nawet najbardziej wybrednym audiofilom.
Dual Gigabit LAN
Ta płyta główna umożliwia użytkownikom podłączenie dwóch kabli LAN.
Obsługa pamięci DDR4 2133
Obsługa najnowszych pamięci DDR4 dla najwyższej, ekstremalnej wydajności!
Digi Power
W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt głównych wykorzystujących analogowe systemy zasilania, nasza konstrukcja wykorzystuje cyfrowy PWM (Modulacja szerokości impulsów), dzięki czemu dostarcza do procesora napięcie w sposób bardziej efektywny, z o wiele niższą amplitudą wahań. Pozwoliło to na zdecydowane zwiększenie stabilności i wydłużenie żywotności płyty głównej.
Win 7 USB Patcher
Ze względu na ograniczenia chipsetu, jeżeli będziesz chciał zainstalować system Windows® 7 na komputerze z tą płytą główną, możliwe, że będziesz musiał skorzystać z oprogramowania Win 7 USB Patcher, by przygotować nowy plik ISO. Więcej szczegółów znajdziesz na tej stronie internetowej, gdzie opisano jak zainstalować system Windows® 7.
A-Tuning
A-Tuning to wielofunkcyjne oprogoramowanie płyt ASRock z nowym interfejsem, większą liczbą funkcji oraz ulepszeniami.
Live Update & APP Shop
ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.
Full Spike Protection
Niektóre delikatne elementy cyfrowe na płycie głównej są wrażliwe na przepięcia, a wyższe natężenie może spowodować natychmiastową usterkę twojego systemu. ASRock Full Spike Protection zawiera różne technologie chroniące elementy płyty głównej przed uszkodzeniem przez te niespodziewane skoki napięcia.
ASRock Cloud
Technologia ASRock Cloud* umożliwia bezproblemowe podłączenie urządzeń mobilnych do Twojego komputera oraz obsługę kilku urządzeń jednocześnie w usłudze File Explorer!
*Więcej informacji znajdziesz tutaj:http://www.asrock.com/feature/cloud/index.html

USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!

Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.

ASRock OMG (Online Management Guard)

Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.

UEFI Tech Service

Skontaktuj się z pomocą techniczną ASRocka wysyłając prośbę o pomoc z poziomu UEFI, jeśli tylko doświadczysz problemu ze swoim komputerem osobistym. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj problemu, z którym się spotkali, opisać go szczegółowo, a następnie opcjonalnie dodać obraz lub plik log dla naszego zespołu wsparcia technicznego.

Łatwa instalacja sterowników

Dla tych, którzy nie posiadają napędu optycznego by móc zainstalować sterowniki z płyty CD, stworzyliśmy narzędzie Easy Driver Installer, które pozwala z poziomu UEFI zainstalować na dysku USB sterownik dla LAN, a następnie pobrać i zainstalować inne potrzebne sterowniki bezpośrednio przez internet. Nie potrzeba już w ogóle płyty CD ani napędu optycznego!
XFast RAM creerà un disco virtuale dalla memoria del sistema per aumentare le prestazioni. Per Photoshop, può anche funzionare 5 volte più veloce di prima.
Jeżeli przeglądarka internetowa Internet Explorer pracuje wolno bez wyraźnej przyczyny, wynika to zazwyczaj ze złego zarządzania ruchem w sieci. ASRock implementuje w swoich płytach głównych narzędzie do jego poprawy. Technologia XFast LAN skutecznie kontroluje aplikacje wymagające dostępu do Internetu, kreując miłe i wydajne środowisko pracy. Narzędzie to pozwala użytkownikowi cieszyć się większym transferem danych, usprawnioną wielowątkowością i innymi – wszystko to bez absorbowania Twojej uwagi.
Niniejsza płyta główna obsługuje HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface), który jest standardem umożliwiającym przesyłanie nieskompresowanych danych wideo przy jednoczesnym dostarczaniu wielokanałowego dźwięku za pomocą jednego kabla. Dane wideo i audio przekazywane przez interfejs HDMI™ są cyfrowe bez konwersji na sygnał analogowy, dlatego dostarcza on najlepszą jakość zdjęć i najbardziej realistyczne dźwięki.

Polecamy