Kod producenta: Yendo
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: SONY
 
 

SONYERICCSON YENDO W150  telefon muzyczny

 

Tańcz do upadłego lub oprzyj się wygodnie i daj się ponieść muzyce. Yendo to pierwszy w pełni dotykowy telefon mp3 z odtwarzaczem Walkman™.

Informacje o nagraniu

Co to za muzyka? Nagraj kilka sekund muzyki, a oprogramowanie TrackID™ (firmy Gracenote Mobile MusicID) w ciągu kilku sekund wyszuka nazwę utworu, wykonawcy i albumu.
 

Połączenie z serwisem Facebook™

Jak wyglądało życie przed serwisem Facebook™? Dzięki telefonowi Yendo™ możesz pobierać wszystkie aktualizacje stanu i kanały wiadomości, na które czekasz. Nawet wówczas, gdy nie siedzisz przy komputerze.

Powiedz to przez Tweet

Prowokacyjne cytaty. Myśl mądrego człowieka. Usłyszana przed chwilą świetna piosenka, która została rozpoznana dzięki funkcji TrackID™. Pozwól swoim przyjaciołom — i całemu światu — poznać je za pośrednictwem serwisu Twitter™.

Poczta e-mail w kieszeni

Wbudowany klient poczty e-mail — otwieraj skrzynkę odbiorczą, sprawdzaj i wysyłaj wiadomości e-mail w dowolnym miejscu na świecie.

Zintegrowany aparat fotograf.

Wbudowany aparat fotograficzny z wyświetlanym wizjerem, dedykowanym menu i możliwością współpracy z funkcjami obróbki obrazu i przesyłania wiadomości.

Poznaj technologię Bluetooth™

Technologia bezprzewodowa Bluetooth™ zapewnia swobodę — urządzenia mogą komunikować się bez plątaniny kabli na odległość do 10 metrów.

 

 

Spraw, by telefon muzyczny Yendo™ był zwierciadłem Twojej osobowości. Dotknij prawego górnego rogu ekranu o przekątnej 2,6 cala. Dotknij, aby posłuchać. Pomiń, przewiń do przodu, odtwórz ponownie. Sterowany dotykiem odtwarzacz muzyczny Walkman™ sprawia, że Twoja muzyka jest „na wyciągnięcie palca”.

 

Pierwszy w pełni dotykowy telefon z odtwarzaczem Walkman.

Dotknij prawego górnego rogu ekranu o przekątnej 2,6 cala. Dotknij, aby posłuchać. Pomiń, przewiń do przodu, odtwórz ponownie. Dzięki w pełni dotykowemu odtwarzaczowi Walkman? Twoja muzyka jest w zasięgu ręki.

Usługa TrackID rozpoznaje muzykę

Odkryj nową muzykę dzięki funkcji rozpoznawania utworów muzycznych TrackID i funkcji PlayNow. Czas się zorganizować. Przenieś swoje pliki multimedialne z komputera do telefonu Yendo za pomocą programu Media Go.

Zintegrowany aparat fotograf.

Wbudowany aparat fotograficzny z wyświetlanym wizjerem, dedykowanym menu i możliwością współpracy z funkcjami obróbki obrazu i przesyłania wiadomości.

Poczta e-mail w kieszeni

Wbudowany klient poczty e-mail, otwieraj skrzynkę odbiorczą, sprawdzaj i wysyłaj wiadomości e-mail w dowolnym miejscu na świecie.

Połączenie z serwisem Facebook

Jak wyglądało życie przed serwisem Facebook. Dzięki telefonowi Yendo możesz pobierać wszystkie aktualizacje stanu i kanały wiadomości, na które czekasz. Nawet wówczas, gdy nie siedzisz przy komputerze.

Pokaż, kim naprawdę jesteś

Niech telefon muzyczny Yendo będzie naprawdę Twój.

Kolory: czarno srebrny, czarno czerwony, biały

Platforma Sony Ericsson

Pamięć Obsługa kart MicroSD™ (do 16 GB)
Phone memory up to 5MB

Rzeczywista ilość wolnej pamięci może się różnić w zależności od wstępnej konfiguracji telefonu.

Wymiary 94.0 × 52.0 × 16.0 mm / 3.7 × 2.0 × 0.6 cale

Masa 81.0 gr / 2.9 uncje

Ekran 262,144 colour TFT / 320 x 240 pixels (QVGA) / 2.6 inches

Wydajność akumulatora może się różnić w zależności od warunków panujących w sieci, a także od konfiguracji i sposobu użytkowania telefonu.

 

 

Polecamy