Kod producenta: A00026111
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: Microsoft
 
 

Microsoft Lumia 950 XL LTE Biała 32GB

To na taką Lumię czekałeś – z niezwykłym, 5,7-calowym ekranem o rozdzielczości Quad HD oraz potężnym, ośmiordzeniowym procesorem. Kup telefon, który działa jak komputer, i pokonaj wszelkie ograniczenia.

Podstawowe cechy:

  • Brak blokady Simlock działa w każdej sieci
  • 4G LTE: Tak
  • PL Menu
  • Dual SIM: Nie
  • Maksymalna pojemność karty: Do 200 GB
  • Obsługa kart pamięci: Karta microSDHC
  • Pamięć RAM: 3 GB                                                                                                     

Spójne środowisko Windows

Aplikacje, gry oraz pliki muzyczne znaleźć można w jednym miejscu – w całkowicie nowym sklepie Windows Store, a Cortana wysyła pomocne przypomnienia na wszystkie urządzenia z systemem Windows 10. Z aplikacji z pakietu Office można łatwo korzystać na ekranie o dowolnej wielkości, a poczta Outlook ma te same bogate narzędzia edytorskie, jak program Word. Bez względu na to, czy są to pliki programu Excel, czy multimedialne, Windows 10 sprawi, że Twoje cyfrowe życie będzie idealnie zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach.


Doskonałe działanie

Ośmiordzeniowy procesor oraz 5,7-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD sprawiają, że jest to najbardziej wydajny ze wszystkich stworzonych przez nas telefonów. Szybkie ładowanie za pomocą portu USB typu C, superduża bateria oraz ładowanie bezprzewodowe to gwarancja czystej energii i prostoty ładowania. Ciekawe aplikacje, poważne gry i Twoje ulubione narzędzia twórcze – kup Lumię 950 XL i odkryj nowy sposób na robienie wspaniałych rzeczy.

Nie przegapisz już żadnej ważnej chwili

Dzięki matrycy o rozdzielczości 20 MP, która praktycznie eliminuje rozmycie ruchu oraz potrójnej, naturalnej lampie błyskowej LED zapewniającej ciepłe i zharmonizowane oświetlenie w ciemnych warunkach nie trzeba już zmieniać ustawień, by robić niesamowite zdjęcia. Lumia 950 XL automatycznie zwiększa ostrość szybko poruszających się obrazów i umożliwia późniejsze dodanie lub usunięcie lampy błyskowej.

Nagrania wideo w 4 K

Większa szczegółowość, lepsza jakość ujęć w przypadku szybkiej akcji i płynna funkcja automatycznego ustawiania ostrości – nagrania w standardzie 4K to ekscytująco nowy sposób na uwiecznianie najpiękniejszych chwil. Z wideo można również wygenerować zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu systemowi optycznej stabilizacji obrazu ograniczony został znacząco efekt „drżących rąk” zakłócający jakość filmowania.(1)

Wyświetlacz Quad HD o przekątnej 5,7 cala

Włącz telefon i patrz, jak ekran ożywa, wypełniając się zadziwiająco intensywnymi kolorami. Jest to najlepszy wyświetlacz w historii naszych telefonów – na jeden cal kwadratowy przypada aż 518 pikseli. Głębia kolorów oraz ilość drobnych szczegółów robią niesamowite wrażenie. Ponadto ekran wykonany jest ze szkła Gorilla® Glass 4, które zapewnia mu wysoką wytrzymałość i odporność na zarysowania.

Windows Continuum

Podłącz swoją Lumię 950 XL do stacji dokującej, by skorzystać z zewnętrznego monitora, klawiatury i myszki. Aplikacje z pakietu Office oraz Outlook na większym ekranie zapewnią Ci zoptymalizowane środowisko pracy, zwiększając w ten sposób Twoją efektywność. Doznaj wygody godnej komputera, pracując na własnym telefonie.(2)
Odkryj nowe możliwości, które zapewni Ci Lumia 950 XL Dual SIM

Windows Hello

Lumia 950 XL wyposażona została w technologię potwierdzania tożsamości za pomocą źrenicy, pozwalając na odblokowanie telefonu bez kodu PIN. Logowanie z funkcją Windows Hello jest bezpieczniejsze, bardziej osobiste i łatwiejsze. Zapewnia ono ochronę danych i spersonalizowane doznania.(2)

5,7''

Wyświetlacz

20.0 MP

Główny aparat fotograficzny

32 GB

Pamięć masowa(3)

4G LTE

Sieć
Aparat przedni:
Full HD 5 MP szerokokątny
Typ lampy błyskowej:
Lampa błyskowa LED
Typ procesora:
Ośmiordzeniowy 2,0 GHz
Ładowanie baterii(4):
Wbudowane ładowanie bezprzewodowe, Szybkie ładowanie
Maksymalny czas rozmów (3G):
19.0 godz.
W zestawie:
Micorosft Lumia 950 XL
Bateria
Ładowarka
Kabel USB-C
Krótka instrukcja produktu

Polecamy