Kod producenta: 4044951017256
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Sharkoon
Credit Agricole
Oblicz ratę

SHARK ZONE H30. Produkt został opracowany tak, aby łączyć mocną konstrukcję, idealny komfort długiego noszenia, oraz konkretnie wyciszać hałasy z zewnątrz. Miękkie poduszki na uszy oraz wyścielany regulowany pałąk na głowę są zaprojektowane szczególnie dla osób, które spędzają bardzo dużo czasu przed komputerem. Dwa wbudowane mocne głośniki o średnicy 40mm wytwarzają bardzo realistyczny dźwięk, który nie raz decydował już o zwycięstwie. Do tego solidna aluminiowa kapsuła optymalizuje komunikację głosową z odłączanym ręcznie mikrofonem, który ma także regulowane ramie.

Słuchawki mają zamkniętą wyprofilowaną konstrukcję, przez co poziom hałasu z zewnątrz jest zdecydowanie zmniejszony. Dodatkowo nie słychać też na zewnątrz dźwięku z założonych słuchawek H30, co nieraz może się przydać szczególnie przy graniu w nocy. Całość została stworzona w taki sposób, aby gracz rzeczywiście mógł bardziej odizolować się od zewnętrznego świata i skupić całkowicie na grze.

 

Konkretne trzymadło na uszy wykonane jest z metalu, a każdy może je dopasować do własnej twarzy przez regulacje ustawień wysokości i układu śruby. Projekt słuchawek H30 w tym mocowanie na głowę są oparte na wytrzymałości, tak aby zmierzyć się nawet z bardzo długim okresem użytkowania.

Do uniwersalnego zastosowania, model H30 ma modularny system z pozłacanymi końcówkami, które można podłączyć w dwojaki sposób. Pierwszy to podłączenie przez standardowy jack 3.5mm do komputera lub laptopa. W tej opcji na kablu o długości 260 cm znajdziemy wbudowanego pilota z możliwością chwilowe wyciszenia mikrofonu. Druga opcja to podłączenie 120 cm kabla bezpośrednio do smartfona, tabletu czy PS4.

Specyfikacja produktu

Kompatybilność: PC, Laptop, Smartfon, Tablet, Sony PS4
Średnica wbudowanego głośnika: 40mm
Impedancja słuchawek: 32 Ohm
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 Hz - 20.000 Hz
Głośność: 92 dB
Maksymalna moc: 100 mW
Kontrola głośności: na pilocie na kablu
Impedancja mikrofonu: 2.2k
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 50 Hz - 10.000 Hz
Wrażliwość:  -58 dB
Odłączalny mikrofon: tak
Regulowany mikrofon: tak
Wyciszenie mikrofonu: na pilocie na kablu
Długość kabla do smartfonów i tabletów:  120cm
Długość kabla do komputerów i laptopów: 260cm
Pozłacana końcówki: tak

Zawartość opakowania i przesyłki

Słuchawki SHARKOON: 1szt
Odłączalny mikrofon: 1szt
Etui podróżne: 1szt
Kabel 120cm: 1szt
Kabel 260cm: 1szt

Polecamy