Kod producenta: CMTX3CDR.CEL
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
Producent: SONY
Credit Agricole
Oblicz ratę

Zestaw muzyczny Hi-Fi z technologią Bluetooth

Prosty w użyciu domowy zestaw muzyczny hi-fi. Zestaw muzyczny hi-fi o mocy 20 W wyposażony w łącze Bluetooth, technologię NFC i funkcję Mega Bass

  • Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem
  • Radio FM, odtwarzanie z płyt CD i urządzeń USB
  • System Mega Bass zapewnia dynamiczny dźwięk

Przecyzyjny dźwięk z przetworników dynamicznych z magnesami neodymowymi

Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 30 mm są wyposażone w magnes neodymowy i wyróżniają się mocnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają uzyskanie głośniejszego, ale nadal klarownego i precyzyjnego dźwięku — bez dodatkowego wzmacniacza.2-kanałowy zestaw pozwalający wypełnić dom mocnym dźwiękiem

Dwukanałowy zestaw głośników wypełnia pokój mocnym dźwiękiem. Dwa pełnozakresowe głośniki gwarantują zrównoważone brzmienie stereo w całym paśmie częstotliwości. Efekt? Znakomite wrażenia i czysty dźwięk niezależnie od nastawionej głośności.

Łatwe strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze Bluetooth®

Technologia Bluetooth® wykorzystująca fale radiowe pozwala w szybki sposób nawiązać połączenie bezprzewodowe krótkiego zasięgu, które nie zostanie przerwane przez obiekty znajdujące się na drodze sygnału. Po sparowaniu można swobodnie przesyłać wszystkie ulubione treści, takie jak filmy, zdjęcia i muzykę, ze smartfona lub tabletu do zgodnego urządzenia.

System Mega Bass wzbogacający najniższe dźwięki

Włącz ustawienie Mega Bass, aby podbić bas w ulubionych utworach. Wykorzystując technologie cyfrowego przetwarzania sygnału, system Mega Bass może skutecznie uwydatnić tony o niskiej częstotliwości, zapewniając rezonansowy, pełny bas, który dodaje prawdziwą głębię do audio.

7-pasmowy korektor optymalizujący dźwięk

Wybierz idealną scenerię do tego, co słuchasz. W 7-pasmowym korektorze wstępnie zaprogramowano specyficzne dla gatunku ustawienia, które zostały utworzone w celu optymalizacji wrażeń słuchowych. Przełączaj tryby R’n’B, Hip Hop, Rock, Pop, Classic, Jazz oraz Flat, ciesząc się każdym utworem cechującym się wyraźnym, zrównoważonym dźwiękiem.

Wzornictwo Definitive Outline

Stylowy dodatek do każdego wnętrza. Gładkie powierzchnie i proste kontury harmonizują z otoczeniem, a mimo to zwracają uwagę minimalistyczną finezją. Wyraźny obwód to znak rozpoznawczy wzornictwa Definitive Outline.

Niewielkie rozmiary zapewniają elastyczne ustawienie

Wszystkie cechy pełnego zestawu Hi-Fi zamknięte w niewielkiej konstrukcji. Ten kompaktowy, jednoczęściowy zestaw Hi-Fi z mocnymi podwójnymi głośnikami, odtwarzaczem CD i wbudowanym tunerem radiowym FM, o szerokości zaledwie 340mm doskonale sprawdzi się na stole kuchennym lub na stoliku nocnym.

Wbudowany odtwarzacz CD umożliwiający słuchanie kolekcji płyt

Wbudowany odtwarzacz CD pozwala odtwarzać klasyczne albumy i kompilacje. Zestaw Hi-Fi umożliwia odtwarzanie płyt CD, CD-R oraz CD-RW, co pozwala słuchać nagrań studyjnych, składanek oraz pobranych plików muzycznych.

Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji

Chcesz posłuchać swoich ulubionych DJ-ów? Po prostu ustaw stację za pomocą pokrętła radia FM i sprawdź, co słychać.

Dostępny w trzech różnych kolorach

Dostępne są różne wersje kolorystyczne, pasujące do własnego stylu i wystroju wnętrza. Można wybrać klasyczną czerń, elegancką wersję srebrną lub model w żywej czerwieni — i w każdym przypadku uzyskać brzmienie godne wyglądu. * Dostępność poszczególnych kolorów zależy od regionu.

Połącz się jednym dotknięciem z użyciem technologii NFC

Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z kabli i eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań przez łącze Bluetooth®, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do symbolu N na obudowie. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie transmisji strumieniowej można także nawiązać bezpośrednio przez Bluetooth®.

Port USB z funkcją odtwarzania muzyki i ładowania

Łatwe odtwarzanie i ładowanie Port USB pozwala na słuchanie nagrań z podłączonej pamięci USB, smartfona, tabletu lub laptopa. Brak zasilania? Żaden problem. Podczas odtwarzania muzyki można jednocześnie ładować tablet lub smartfon.

Kontroluj muzykę za pomocą pilota zdalnego sterowania

Przejmij kontrolę nad muzyką. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia między innymi pomijanie utworów i regulowanie poziomu głośności, pozwalając swobodnie cieszyć się świetnie brzmiącym dźwiękiem w zaciszu własnego pokoju.

Specyfikacja

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 34,0 x 17,3 x 9,0 cm
Waga 0,4 kg
Typ głośnika Pełnozakresowy
Moc wyjściowa Łącznie 20W
Korektor EFEKT DŹWIĘKOWY (R&B/HIPHOP, ROCK, POP, CLASSIC, JAZZ, FLAT)
Bluetooth® TAK
NFC TAK
Pobór mocy 28 W (podczas pracy), 0,5 W (w trybie czuwania)
Pilot TAK
Pobór mocy (w trybie czuwania) 0,3 W
Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza 4,9 W (Bluetooth)
Włączony tryb czuwania Po 15 minutach
Włączony tryb czuwania sieci — Złącza Po 15 minutach (Bluetooth)
Wyłącznik sieci bezprzewodowej(-ych) 1. Włącz urządzenie. 2. Na 5 sekund naciśnij przyciski „||” i „VOL+” na urządzeniu. 3. Puść przyciski, gdy pojawi się komunikat „BT OFF” (łączność bezprzewodowa BLUETOOTH wyłączona) lub „BTON” (łączność bezprzewodowa BLUETOOTH włączona).

Opis produktu
Sony CMT-X3CD. Model: Mini set, kolor: Czerwony. Moc wyjściowa (RMS): 20 W. Zakresy tunera: FM. Tryby korekcji: Klasyka, Jazz, Pop, Rock, ROCK, POP, Klasyka, JAZZ. Pobór mocy: 28 W, Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W

Specyfikacja produktu

Odtwarzacz CD Tak
Ładowanie przez łącze USB Tak
Ilość portów USB 1
USB Tak
USB port Tak
Kompatybilność dokowania produktów Apple Nie
Bluetooth Tak
Near Field Communication (NFC) Tak
Szerokość produktu 34 cm
Głębokość urządzenia 17,3 cm
Wysokość urządzenia 9 cm
Waga produktu 400 g
Pobór mocy 28 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Ustawienia korektora Tak
Liczba wyrównywaczy pasm 7
Tryby korekcji Klasyka, Jazz, Pop, Rock, ROCK, POP, Klasyka, JAZZ
Regulacja poziomu tonów niskich Tak
Zdalnie sterowany Tak
Zakresy tunera FM
Pilot zdalnego sterowania Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Karta gwarancyjna Tak
Model Mini set
kolor Czerwony
Odtwarzacz płyt Tak
Obudowa kasety Nie
Ilość płyt 1
pojemność transmisji Tak
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Polecamy