Kod producenta: 51290
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Medisana
 
 

Medisana ciśnieniomierz BU 550 Bluetooth

Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 550 jest odpowiedzią na rosnące potrzeby zabieganych społeczeństw, które cierpią na problemy układu krwionośnego oraz natrafiają na przeszkody związane z łatwym dostępem do tego typu urządzeń. Stanowi on doskonałe rozwiązanie ze względu na swoje niewielki rozmiary, kompaktowość, łatwość obsługi oraz bezprzewodowe działanie. Zaopatrzony w najnowsze technologie monitor ciśnienia krwi mierzonego na ramieniu, posiada wskaźnik arytmii, licznik wartości średniej oraz klasyfikacje pomiarów według Światowej Organizacji Zdrowia.

Ponadto zawiera dwie pamięci, po jednej dla każdego użytkownika, które zapamiętają do 500 pomiarów mierzonych wartości. Dzięki innowacyjnej technologii nadmuchiwania mankietu, otrzymujemy wyniki pomiaru o wiele szybciej niż to ma miejsce w konwencjonalnych ciśnieniomierzach. Medisana BU 550 pozwala na połączenie z aplikacją VitaDock+, która daje możliwość przechowywania, synchronizowania oraz dzielenia się swoimi danymi. Twoje wyniki możesz mieć zawsze pod ręką w smartfonie, laptopie czy na darmowym portalu, bez limitu przez wiele lat. Łatwe i intuicyjne menu pomoże Ci wskazać w formie tabel i grafów Twoje zmierzone wartości, którymi będziesz mógł się dzielić ze swoim trenerem personalnym, lekarzem lub znajomymi. Kompatybilność: urządzenia z Bluetooth 4.0 Low Energy z systemem iOS 6.0 lub wyższym oraz Android 2.3.3 lub wyższym.

Specyfikacja:
· Dokładny pomiar ciśnienia krwi mierzonego na ramieniu
· Szybsze wyniki pomiaru, dzięki innowacyjnej technologii nadmuchiwania mankietu
· Pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz tętna
· Duży podświetlany ekran LCD
· Wskaźnik arytmii
· Klasyfikacja pomiarów według systemu oceny WHO
· Możliwość zapisu 500 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników
· Wyliczenie średniej wartości danych z ostatnich 3 pomiarów
· Transfer danych Bluetooth do VitaDock+ dla iOS, Android oraz VitaDock Online
· Badania kliniczne potwierdzające niezawodność i dokładność uzyskanych pomiarów
· Zgodność z Europejską Dyrektywą Dotyczącą Urządzeń Medycznych (Directive 93/42/EEC) potwierdzającą bezpieczny i precyzyjny pomiar
· Torba do przechowywania
· 4 baterie AAA

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...