Wczytuję dane...
Kod producenta: 50018
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 4210201050018
Producent: Braun
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SUPER PREZENT !

Braun Pulsonic Pro System Plus Series 7 - 765CC 

Zalety golarki Series 7

Sonic technology
Jedyna na świecie inteligentna technologia soniczna - 10 000 mikrodrgań na minutę
Series 7 to jedyna golarka na świecie, która automatycznie bada Twoją twarz i dostosowuje moc 10 000 mikrodrgań do gęstości zarostu. Rewolucyjna technologia i najdokładniejsza golarka marki Braun w historii.
Zobacz filmTrzy indywidualne tryby pracy
Golarka Braun Series 7 to jedyna golarka wyposażona w 3 różne tryby pracy: delikatny, zwykły i intensywny, w zależności od golonych części twarzy - golenie dopasowane do indywidualnych cech zarostu i skóry. 
Zobacz film
ActiveLift
Opatentowany system ActiveLift™ wychwytuje przylegające do skóry włoski w trudno dostępnych miejscach
ActiveLift ™ to jedyny na świecie opatentowany zespół noży tnących, które znajdują się pomiędzy foliami i wykonują 130 ruchów na sekundę. W aktywny sposób unoszą i ścinają płasko leżące włosy. Wieloletnie badania pokazują, że mężczyźni najbardziej potrzebują dokładnego golenia nawet w trudno dostępnych okolicach szyi, w których często występują płasko leżące włosy. System ActiveLift™ posiada asymetryczny kształt, który jest specjalnie zaprojektowany do wychwytywania opornych włosów w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.
Zobacz filmOptiFoil™ - idealna gładkość, która dłużej się utrzymuje
OptiFoil ™ to najbardziej zaawansowana folia marki Braun. Wyjątkowa geometria z ergonomicznymi otworami pozwala wychwycić jeszcze więcej włosów i ścinać je głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Marka Braun posiada ponad 50 lat doświadczenia w rozwoju folii golących, czego uwieńczeniem jest wyjątkowa folia OptiFoil™.
Zobacz film


Zespół golący wychylający się na wszystkie strony
Unikalne połączenie ruchomej głowicy golarki i niezależnie pracujących folii zapewnia doskonałe dopasowanie do konturów twarzy.
Zobacz film

System Clean & Renew™

Clean & Renew
Golarki Braun Series 7 790cc, 760cc i 750cc są wyposażone w jedyną na świecie bazę, która zawiera roztwór alkoholowy i w 5 krokach czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy * golarkę za naciśnięciem jednego przycisku. Bazy czyszczące są wynalazkiem marki Braun, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego też Braun jest jedyną marką, która stosuje roztwór do czyszczenia na bazie alkoholu, który za każdym razem eliminuje 99,999% wszystkich zarazków i bakterii. Badania wykazały, że stosowanie bazy czyszczącej jest dziesięć razy bardziej higieniczne niż zwykłe płukanie golarki pod bieżącą wodą. Wkład czyszczący Clean & Renew ™ należy wymieniać około 4 razy w roku, co sprawi, że ​​golarka będzie codziennie działać jak nowa.


Cechy systemu Clean & Renew™
• Wyjątkowy roztwór na bazie alkoholu, zapewniający higieniczną czystość
• Automatyczne ładowanie
• Automatyczne smarowanie zapewniające optymalną wydajność tnącą
• Automatyczny wybór programu z 3 trybów: eko / zwykły / intensywny
• Aktywne suszenie indukcyjne - Series 7 
• Szybkie czyszczenie
• Świeży zapach cytryny

Dodatkowe funkcje

Precyzyjny trymer do dłuższych włosów

Precyzyjny trymer do dłuższych włosów

Golarka Braun Series 7 posiada najostrzejszy precyzyjny trymer ze wszystkich golarek premium. Aby przyciąć baczki, wąsy lub brodę tym doskonałym i precyzyjnym narzędziem, wystarczy wysunąć schowany w obudowie trymer.
W 100% wodoodporna, z możliwością mycia wodą

W 100% wodoodporna, z możliwością mycia wodą

Golarki Braun posiadają w pełni szczelną obudowę i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą. Dla maksymalnej wygody można użyć systemu Clean & Renew™, który higienicznie czyści golarkę za naciśnięciem jednego przycisku.
Zaawansowany wyświetlacz stanu baterii i zabrudzeń*

Zaawansowany wyświetlacz stanu baterii i zabrudzeń*

Golarka Series 7, jako jedyna golarka marki Braun, jest wyposażona w bardzo zaawansowany wyświetlacz, który bardzo dokładnie pokazuje stan naładowania akumulatora oraz szczegółowe informacje o stanie zabrudzeń*.
*Tylko model 790cc-5
Wytrzymały akumulator Li-Ion bez efektu pamięci

Wytrzymały akumulator Li-Ion bez efektu pamięci

Wszystkie golarki Braun Series 7 można ładować, działają zarówno bezprzewodowo, jak i sieciowo. Golarki Braun Series 7 zasilane są akumulatorem Li-Ion 3,6 V bez efektu pamięci.
Pełne naładowanie po zaledwie 1 godz. - 50 min bezprzewodowego golenia

Pełne naładowanie po zaledwie 1 godz. - 50 min bezprzewodowego golenia

1 godz. ładowania pozwala na 50 minut bezprzewodowego golenia. Szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na 1 bezprzewodowe golenie. SmartPlug autom
Polecamy