Wczytuję dane...
Kod producenta: HTMT500.CEL
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: SONY
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kompaktowy Soundbar 2.1 z obsługą Wi-Fi/Bluetooth

Dzięki minimalistycznej konstrukcji ta kompaktowa listwa głośnikowa będzie pasować w każdym miejscu i wypełni dom realistycznym dźwiękiem. Z tym głośnikiem możesz rozkoszować się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości w filmach i muzyce oraz wirtualnym dźwiękiem przestrzennym technologii S-Force PRO Front Surround i doskonałymi basami w trybie Sofa.

- Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

- Technologia DSEE HX do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

- Niewielkie wymiary, wąska obudowa

- Kinowy dźwięk dzięki technologii S-Force PRO Front Surround

- Bezprzewodowe odtwarzanie w wielu pomieszczeniach

Tak, jak chcieli artyści Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Oszczędny styl i piękne wykonanie

Dzięki neutralnemu brzmieniu 1 i miękkim kształtom model HT-MT500 doskonale wtopi się w każdy wystrój wnętrza, by otoczyć Cię dźwiękiem ze wszystkich stron.

Pełne brzmienie dźwięku w całym pomieszczeniu

Pozwól, by dzięki technologii S-Force PRO Front Surround Twój salon wypełnił się dźwiękiem o kinowej jakości  i optymalnymi basami w trybie Sofa.

Łatwy do ustawienia i dopasowania

Supercienki i łatwy do skonfigurowania model HT-MT500 jest na tyle kompaktowy, że z łatwością ustawisz go w każdym pomieszczeniu bez zasłaniania telewizora. 

Poznaj HT-MT500 Przekonaj się, jak połączenie zwartej, stylowej konstrukcji z precyzyjnym wykonaniem pozwala wypełnić dom kinowym dźwiękiem przestrzennym i korzystać z inteligentnych funkcji odtwarzania muzyki.

Szczegółowa reprodukcja każdego dźwięku

Obsługa dźwięku o wysokiej rozdzielczości sprawia, że oryginalna tonacja jest w pełni zachowana. Technologia LDAC zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku dla urządzeń bezprzewodowych Bluetooth®, a rozwiązanie DSEE HX optymalizuje dźwięk ze skompresowanych formatów audio.

Lepszy dźwięk przez Bluetooth® Technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż Bluetooth® Audio, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do High Resolution Audio.

Ulepszony dźwięk Oprogramowanie Sony DSEE HX™ podnosi jakość dźwięku z istniejących źródeł (np. plików MP3 lub AAC ze stratną kompresją) do poziomu bliskiego wysokiej rozdzielczości. Interpolacja skompresowanych plików pozwala tchnąć w muzykę więcej życia.

Inteligentne przesyłanie strumieniowe bez wysiłku Dedykowany przycisk usługi muzycznej pozwoli Ci wrócić do słuchania w serwisie Spotify od dokładnie tego samego miejsca, w którym zostało ono przerwane na innym urządzeniu.

Łatwy dostęp do muzyki Łatwy dostęp do świata muzyki i innych zasobów dzięki technologiom Chromecast (wcześniej Google Cast™) i Spotify Connect.

Wbudowany Chromecast Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Spotify Connect Teraz, korzystając z urządzenia audio, możesz słuchać muzyki z serwisu Spotify z aplikacją w roli pilota.5

Transmisja strumieniowa dzięki wbudowanemu ChromecastowiMożesz przesyłać muzykę, podcasty i radio z ponad 100 aplikacji audio, w tym z Muzyki Google Play™ i nie tylko.5

Dźwięk, który nigdy Cię nie opuszcza Strumieniowe przesyłanie muzyki w całym domu dzięki Sony | Music Center

Funkcja odtwarzania w wielu pomieszczeniach, obsługiwana przez aplikację Sony | Music Center (wcześniej SongPal), pozwala słuchać ulubionych utworów w całym domu. Sony | Music Center umożliwia łączenie wybranych głośników i listew głośnikowych Sony w grupy i przesyłanie muzyki strumieniowo do wielu pomieszczeń.

Bezproblemowe łączenie, maksymalna kontrola

Aplikacja Sony | Music Center pozwala sterować odtwarzaniem ze smartfona. Łącząc się przez Bluetooth® lub NFC, możesz przesyłać utwory z biblioteki w urządzeniu mobilnym i sieci domowej, a także bez ograniczeń korzystać z transmisji online.

Wyjście HDMI

Liczba przewodów jest ograniczona do minimum. Ze zgodnymi urządzeniami połączysz się za pomocą jednego przewodu i złącza HDMI Audio Return Channel (ARC).

Odtwarzanie przez USB

Boczny port USB ułatwia odtwarzanie dzięki możliwości łączenia z szeroką gamą urządzeń USB.

Bezprzewodowe przesyłanie Wbudowane moduły Wi-Fi, Bluetooth® i NFC pozwalają łączyć się z Internetem w celu uzyskania natychmiastowego dostępu do usług takich jak Spotify, a także przesyłać strumieniowo muzykę z urządzeń w sieci domowej.

Atrakcyjny wygląd, świetny dźwięk
Technologia S-Force PRO Front Surround i zoptymalizowane basy z bezprzewodowego subwoofera zapewniają nastrojowy, kinowy dźwięk przestrzenny, a przemyślana konstrukcja będzie idealnie pasować do salonu.

Zawartość zestawu:
- Sony HT-MT500,
- zasilacz sieciowy,
- przewód zasilający,
- nóżka,
- przewód optyczny,
- baterie.

Oszczędny styl i piękne wykonanie
Dzięki neutralnemu brzmieniu 1 i miękkim kształtom model HT-MT500 doskonale wtopi się w każdy wystrój wnętrza, by otoczyć Cię dźwiękiem ze wszystkich stron.

Wymiary i waga
Wymiary jednostki centralnej — sama jednostka (szer. x wys. x gł., mm): 500 × 64 × 110 mm, waga 6 kg
Wymiary subwoofera (szer. x wys. x gł., mm): 95 × 383 × 380 mm, waga 6,6 kg

Wzmacniacz
Funkcja A/V Sync: tak (0-300 ms, 25 m / krok)
Kanały wzmacniacza: system 2.1 kanałów

Subwoofer
Typ subwoofera: subwoofer bezprzewodowy

Interfejs
Złącza wejściowe i wyjściowe
Wejście: USB, analogowe, optyczne, Ethernet
Bluetooth, LDAC; AAC; SBC, Wyjście HDMI (ARC) 1

Formaty audio
PCM: TAK
DTS, Dolby Digital, Dolby® Dual Mono

Funkcja dźwięku
Tryb dźwięku: ClearAudio+, Digital Game Studio, Film, Muzyka, SPORTS, Standard
Efekt dźwiękowy: TAK

Funkcje bezprzewodowe
Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny: TAK
Wbudowana technologia Wi-Fi: Tak (2,4 GHz/5 GHz) 11a/b/g/n

Serwisy muzyczne: wbudowany Chromecast, Spotify Connect
Odtwarzanie w wielu pokojach: TAK

Szczegóły
Pobór mocy: LISTWA 25 W/ SW 20 W
Pilot: TAK

Polecamy