Kod producenta: GA-7011-14
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Wenger
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Najbardziej znane na świecie są scyzoryki produkowane w Szwajcarii. Potentatami na tym rynku są w zasadzie dwie firmy: Wenger i Victorinox. Od niedawna ci dwaj producenci scyzoryków połączyli swe siły, ale w dalszym ciągu sprzedają swe produkty pod odrębnymi markami. Szwajcarskie scyzoryki, w przeciwieństwie do tanich imitacji, jakie można znaleźć na bazarach i w supermarketach, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Firma Wenger rozszerzyła swój asortyment na plecaki i torby do laptopów oraz zegarki. Szwajcarscy mistrzowie doprowadzili produkcję tych artykułów do perfekcji.

Produkty marki Wenger są prestiżową kolekcją klasycznie zaprojektowanych, innowacyjnych, zainspirowanych Szwajcarskim dążeniem do doskonałości produktów marki Wenger.

Produkty Swissgear są zaprojektowane do codziennego użycia, równie innowacyjne i wszechstronne, zorientowane na bardziej sportowy tryb życia, podróżowanie oraz aktywne życie.

Walizka podróżna na notebooka z kolekcji Potomac szwajcarskiej marki WENGER. Zawiera dodatkową torbę na notebooka o przekątnej ekranu 17 cali. Przegrody na dokumenty, z łatwym dostępem od przodu. Ergonomiczna rączka do przenoszenia. Teleskopowa rączka chowana w zapinanej na ekspres kieszeni. Kieszenie między innymi na akcesoria biurowe, Quick Pocket – szybko dostępna kieszeń. Użyteczne kółka pozwalające na wygodne podróżowanie.

Walizka na notebooka
Walizka podróżna na notebooki o przekątnej ekranu 15,4”/17"
Zawiera dodatkową torbę na notebooka o przekątnej ekranu 15,4”/17"
Przegrody na dokumenty, z łatwym dostępem od przodu
Ergonomiczna rączka do przenoszenia
Teleskopowa rączka chowana w zapinanej na ekspres kieszeni
Kieszenie między innymi na akcesoria biurowe, Quick Pocket – szybko dostępna kieszeń
Użyteczne kółka pozwalające na wygodne podróżowanie
Materiał: Poli, Nylon, Winyl
Wymiary (GxSzxW): 30,5 x 43,2 x 35,5 cm

Polecamy