Wczytuję dane...
Kod producenta: EKP121
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 874933002246
Producent: Everki
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Everki jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości plecaków i toreb dla wymagających podróżujących. Plecaki i torby Everki wyróżniają się najwyższą jakością oraz klasą chronioną wieloma patentami. Wszystkie plecaki i torby Everki konstruowane są w USA.

Podróżuj wygodnie z eleganckim plecakiem Everki Atlas, ładny opływowy kształt. Przeznaczony dla studentów i użytkowników korporacyjnych, którzy pokochają przestronne wnętrze plecaka mogące pomieścić laptopa od 13" do 17,3", zasilacz i akcesoria

Plecak na laptopa

Charakterystyka

  • Przestronne, dobrze zaprojektowane schowki dla optymalnej organizacji wnętrza
  • 5-punktowy pasek do noszenia
  • Przegródka na laptopa z możliwością dopasowania
  • Kieszeń Check-In na laptopy i tablety PC
  • Pasek do przymocowania torby do uchwytu walizki na kółkach

Dane techniczne i specyfikacja

Długość netto 230 mm
Głębokość wewnęrzna 40 mm
Kolor czarny
Pasujący do modelu Apple MacBook 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"
Pasujący do notebooków wielkości 34,3 cm (13,5"), 35,8 cm (14,1"), 38,1 cm (15"), 39,1 cm (15,4"), 40,6 cm (16"), 43,9 cm (17,3"), 33,8 cm (13,3")
Rodzaj torby na laptopa Plecak na laptopa
Szerokość netto 480 mm
Szerokość wewnętrzna 420 mm
Waga netto 1.72 kg
Wykonanie torby Plecak
Wysokość netto 340 mm
Wysokość wewnątrz 280 mm

Jeśli w trakcie podróży służbowych odczuwasz często brak komfortu, sięgnij po kolekcję Atlas, dzięki której podróżowanie stanie się bardziej przyjemne. Stylowy i atrakcyjny kształt, połączony z dobrze zorganizowanym wnętrzem, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników plecaków. Atlas oferuje przy tym nie tylko funkcjonalność, zapewniającą szybką i wygodną kontrolę na lotnisku, posiada także, jako pierwszy produkt Everki, innowacyjną przegrodę na laptopa z możliwością dopasowania. Trzy osobne przedziały w połączeniu z bezpiecznym zapięciem na rzep można dowolnie dopasować – idealnie do rozmiaru laptopa. W tej przegródce można bezpiecznie przechowywać zarówno ultrabook 13", jak i laptop 43,94 cm (17,3"), co oznacza że model Atlas jest niezwykle uniwersalnym plecakiem i sprawdza się w każdej sytuacji.

Modele Atlas posiadają wszystkie cechy jakościowe i funkcje, z których znana jest marka Everki. Futrzana przegródka na iPad/Kindle/tablet, rączka do przymocowania przy uchwycie Trolley lub przegródka do przechowywania gazet i magazynów, to tylko kilka z licznych funkcji Atlas! Lekkość, wysokiej jakości suwaki, wiele przegródek, zintegrowany uchwyt na klucze i wnętrze pełne kontrastów, dzięki temu Atlas spełnia każde z Twoich wymagań co do jakości plecaka na laptopa.

Atlas zwraca uwagę na klika kwestii, tj. Everki zaprojektował plecak z myślą o jak najbardziej przyjemnej i komfortowej podróży, oferując jednocześnie podróżującemu miejsce na słuchawki, dokumenty, akcesoria i napoje. Atlas jest atrakcyjny nie tylko ze względu na sposób organizacji przegródek lub niezliczonych funkcji, ale również ze względu na komfort noszenia. Dzięki przyjemnej miękkiej wyściółce na plecach i 5-punktowemu, ergonomicznemu systemowi noszenia, plecak rozkłada odpowiednio ciężar - nawet jeśli jest zapakowany do pełna.

Niezależnie od tego, czy lecisz na kolejne spotkanie do innego kraju lub po prostu codziennie w drodze do pracy - Atlas zwiększa porządek i wygodę i jednocześnie minimalizuje stres i obciążenie.

Polecamy