Wczytuję dane...
Kod producenta: N60
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: AKG
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SŁUCHAWKI NAUSZNE AKG N60NC  CZARNE

Najlepsza w swojej klasie technologia redukcji szumów.

Technologia Active Noise Cancellation zapewnia maksymalny komfort w podróży. Technologia ta działa w oparciu o najwyższej jakości materiały – pianki z pamięcią kształtu i skórę ekologiczną – których zadaniem jest redukowanie szumów z otoczenia oraz tworzenie prywatnej strefy ciszy i komfortu.

Zaufaj ekspertom od akustyki AKG

Czysta, światowej klasy sygnatura akustyczna z ciepłymi basami, która wyniesie Twoje doznania ze słuchania muzyki na zupełnie nowy poziom.

Wysokiej klasy technologia aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz

Wytłumia dźwięki z otoczenia, szczególnie podczas podróży, aby zapewnić doskonałe warunki odsłuchu każdemu, kto chce w spokoju posłuchać muzyki.

Bogaty zestaw akcesoriów do podróży

Zaprojektowane z myślą o komfortowym przenoszeniu i przechowywaniu z użyciem mechanizmu składania 3D-Axis oraz futerału – w każdej chwili możesz zabrać takie słuchawki w drogę.

Od słuchawek AKG N60NC, wyróżnianych nagrodami Grammy za niezwykłej jakości dźwięk, można oczekiwać tylko czystych doznań akustycznych – wyposażono je bowiem w najlepszą w swojej klasie technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz, takich jak hałas w samolocie czy pociągu. Przez 30 godzin działania baterii bez przerwy możesz cieszyć się nowymi słuchawkami AKG stworzonymi dla satysfakcji podróżników. Jeśli marzysz o zatopieniu się w strumieniu muzyki na dłuższy czas, słuchawki N60NC będą nawet służyć po wyczerpaniu się baterii – w trybie pasywnym.

Specyfikacja techniczna:

- Dynamiczne pasmo przenoszenia 10 Hz – 22 kHz

- Maksymalna moc wejściowa 30 mW

- Czułość 123 dB SPL/V

- Driver sensitivity 0 dB/1kHz 1mW

- Masa 150 g

Polecamy