Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Call of Duty Black Ops to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii strzelanin. Tym razem, podobnie jak w Call of Duty: World at War, kampanię rozegra w sieci jednocześnie do 4. graczy.

Kolejna odsłona serii odchodzi zarówno od klimatów pierwszych Call of Duty jak i nowszych Modern Warfare, przenosząc graczy do ery Zimnej Wojny. W kolejnych misjach wcielamy się w tajnych agentów pracujących za liniami wroga i wykonujących najtrudniejsze misje w różnych rejonach świata. Dzięki temu możemy zwiedzić takie miejsca jak Wietnam, czy góry Uralu. Jednocześnie produkcja nawiązuje w pewnym stopniu do gry Call of Duty: World at War, bo powraca w niej jeden ze znanych bohaterów ? Reznov.

Ważnym elementem kolejnej odsłony popularnej strzelanki jest oczywiście tryb multiplayer, w którym pojawiają się ponownie pojazdy (znane z World at War). Podstawą zabawy jest system perków (umiejętności) oraz zróżnicowanego uzbrojenia, który pozwala stworzyć własną klasę i unikalnego żołnierza. W grze powracają również killstreaki (zabójstwa pod rząd), chociaż działają one teraz na innych zasadach (ich liczba jest przenoszona po śmierci postaci).

Ciekawym urozmaiceniem jest też odrębny czteroosobowy tryb kooperacji (z opcją dwuosobowej gry na jednym ekranie). Warto dodać, że w pecetowej wersji produkcji przywrócono wsparcie dla serwerów dedykowanych (zabrakło go w Modern Warfare 2).

Istnieje m.in. możliwość podkładania ładunków wybuchowych przy pomocy specjalnej wojskowej kuszy, np. przeładowywania. Gracz zachwyci się wieloma scenami o dużej dynamice. Część fabuły rozegra się w latach 60-tych.

  • kolejna odsłona najlepiej sprzedającej się serii gier wojennych
  • duża ilość filmowych scen podnoszących adrenalinę u gracza do maksimum!
  • Cześć fabuły osadzona w latach 60-tych
  • podkładaj ładunki za pomocą specjalnej, wojskowej kuszy
  • wsparcie wiedzą gry przez prawdziwych, rosyjskich weteranów
  • tryb kooperacji w kampanii dla 4 graczy jednocześnie!