Wczytuję dane...
Kod producenta: 1073666
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Nintendo
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Odkryj Amiibo, zupełnie nowy sposób interakcji z twoimi ulubionymi grami oraz postaciami ze świata Nintendo. Po przyłożeniu figurki NFC do twojego GamePada Wii U podczas rozgrywki, nastąpi transfer danych, które będą mogły zostać wykorzystane w grze w dowolny sposób. Kiedy będziesz grać, dane z twojej figurki także zostaną zaktualizowane, więc kontynuuj rozgrywkę, by stworzyć wyjątkowe Amiibo.

Pierwszy zestaw figurek dostępny będzie dla gry Super Smash Bros na Wii U. Obserwuj swoją rozgrywkę z amiibo i jej rozwój. W Super Smash Bros. na Wii U możesz dokonywać transferu danych z twojego amiibo, które pojawi się w grze i będzie walczyć dla ciebie. W trakcie walki, amiibo będzie rozwijać unikatowe cechy oraz umiejętności, wzrastać w siłę, czy uczyć się nowych ruchów. Będziesz mógł nawet dostosować ciosy specjalne aby zmienić losy bitwy.

Więcej amiibo zostanie wydanych w oparciu o Super Smash Bros. all-stars!

Przyłącz się do wielu różnych gier!


Oprócz Super Smash Bros. na Wii U, będziesz mógł użyć amiibo w innych tytułach. Jak zostaną wykorzystane, będzie zależeć od danej gry! W przyszłości ukaże się mnóstwo figurek, reprezentujących postaci z różnych tytułów.
Amiibo będzie wspierane przez następujące gry na Wii U:
- Super Smash Bros. for Wii U
- Mario Party 10
- Mario Kart 8
- Captain Toad: Treasure Tracker
- Yoshi’s Woolly World


Amiibo są również kompatybilne z New Nintendo 3DS i 3DS XL. Możliwe jest również używanie figurek Amiibo wraz z "starymi" konsolami 2DS/3DS/3DS XL. Wymaga to jednak specjalnego czytnika NFC

Polecamy