Wczytuję dane...
Kod producenta: 2229740
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 45496527938
Producent: Nintendo
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Nintendo 3DS Code Name Steam

Multiplayer do 4 osób !

Nintendo 3DS Code Name Steam to oryginalne połączenie strategii turowej i gry akcji w steampunkowych realiach.

Obejmujemy kontrolę nad czteroosobową drużyną żołnierzy i stajemy do walki z najeźdźcami z kosmosu, obserwując wydarzenia z perspektywy trzecioosobowej. Mamy tu do czynienia z dziełem uznanego studia Intelligent Systems (twórców m.in. serii Fire Emblem).

Wybierasz czterech członków z drużyny agentów (Strike Team Eliminating The Alien Menace) prowadzonych przez szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych- Abrahama Lincolna.

Każdy z agentów ma wyjątkowe zdolności, którymi musi rozważnie dysponować podczas walki.

Agenci mają ograniczoną ilośc pary do wykorzystania podczas walki czy też poruszania się. Celem misji jest odparcie inwazji kosmitów zagrażających naszej planecie. 

Code Name: S.T.E.A.M. to niecodzienna produkcja, którą twórcy określili mianem „inspirowanej steampunkiem, opartej na systemie turowym strategicznej gry akcji”.

Mowa tu o dziele utalentowanego japońskiego studia Intelligent Systems, któremu zawdzięczamy między innymi serie Fire Emblem i Advance Wars.

Akcja gry toczy się w XIX-wiecznym Londynie, który pada ofiarą najazdu ze strony agresywnych istot z kosmosu. Naszym zadaniem jest odparcie niebezpieczeństwa, kierując oddziałem czterech żołnierzy z elitarnej formacji S.T.E.A.M. – jej skrótowa nazwa rozwija się jako Strike Team Eliminating the Alien Menace (w wolnym tłumaczeniu Grupa Uderzeniowa Eliminująca Obce Zagrożenie).

Element akcji uwidacznia się w omawianej produkcji w kwestii perspektywy – pole walki oglądamy bowiem znad ramienia pojedynczego żołnierza, czyli za pośrednictwem widoku TPP.

Starcia toczą się w systemie turowym i mają wymiar taktyczny. Gracz musi ostrożnie dysponować posiadanymi zasobami (zwłaszcza parą, która stanowi źródło energii napędzającej ludzką technologię), uciekając się do takich taktyk jak flankowanie oraz wciąganie wroga w zasadzki i branie go w ogień krzyżowy. Wraz z kolejnymi misjami żołnierze nabywają coraz lepszy ekwipunek, gwarantujący im szersze spektrum możliwości oraz szansę czynienia większych szkód w szeregach obcych.

Patrząc na Code Name: S.T.E.A.M., warto zwrócić uwagę, że jest to gra osadzona w całkowicie trójwymiarowym środowisku, które stworzono w specyficznym stylu, nawiązującym do amerykańskich komiksów. Co ciekawe, projekt przeciwników był inspirowany stworami z mitologii H. P. Lovecrafta, a utwory w ścieżce dźwiękowej omawianej gry stanowią połączenie muzyki charakterystycznej dla XIX stulecia ze współczesnym rockiem.

Dzieło studia Intelligent Systems oferuje nie tylko kampanię solową, ale również sieciowy tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy.

Wersja EN

Oryginalny produkt zapakowany w foliopak Nintendo

Polecamy