Kod producenta: 749.35
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Producent: Beurer
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Waga łazienkowa diagnostyczna z analizą składu ciała BEURER BF 710 BodyshapePozwala na pomiar masy, zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie, oblicza BMI, zapotrzebowanie na kalorie AMR i BMR oraz przesyła te dane do aplikacji zainstalowanej w telefonie/tablecie.

Aplikacja BodyShape zapewnia kompleksowe podejście do kwestii zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania i redukcji wagi bez skomplikowanego liczenia kalorii.

Wyjątkowa waga analityczna umożliwiająca bardzo dokładny pomiar oraz automatyczne, bezprzewodowe przesyłanie danych do aplikacji Beurer BodyShape poprzez technologię Bluetooth Smart.
Wszystkie dane z pamieci wagi są przenoszone do aplikacji, dzięki czemu dostęp do danych jest możliwy z dowolnego miejsca - wystarczy zainstalować w telefonie lub tablecie aplikację Beurer BodyShape.

Waga umożliwia pomiar masy maksymalnie do 180 kg, z dokładnością do 100 g.

Waga umożliwia pomiar tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, masy kostnej i zawartości wody w organizmie.

Waga oblicza BMI użytkownika i wyświetla je po wykonaniu pomiaru. W aplikacji znajduje się również interpretacja pomiaru BMI wraz z kolorową skalą.

5 poziomów aktywności umożliwia dopasowanie ustawień wagi do każdego użytkownika. Wybór odpowiedniego poziomu aktywności jest bardzo ważny dla prawidłowego określenia zapotrzebowania na kalorie.

Na podstawie wpisanych w aplikacji danych użytkownika oraz aktualnego pomiaru masy waga oblicza zapotrzebowanie na kalorie AMR i BMR.

Podstawowa przemiana materii (BMR) odnosi się do ilości energii potrzebnej dziennie organizmowi do podtrzymania głównych funkcji życiowych w stanie spoczynku, czyli np. podczas leżenia w łóżku. Jest to ilość energii zużywana przez organy,
którą organizm koniecznie musi otrzymać w postaci pożywienia.


Czynna przemiana materii (AMR) oznacza ilość energii, jaką organizm zużywa dziennie w stanie aktywności fizycznej. Jest ono zależne od poziomu aktywności i waga wylicza je na podstawie poziomu aktywności wskazanego przez użytkownika.
Informacja o ilości energii zużywanej przez organizm jest niezwykle istotna dla osób dbających o swoją wagę. Dostarczanie organizmowi takiej ilości energii jakiej codziennie potrzebuje pozwala zachować ten sam ciężar ciała.
Jeśli w dłuższym okresie czasu organizm otrzymuje w pożywieniu mniej energii niż potrzebuje,
 to zaczyna pobierać energię z tkanki tłuszczowej co z kolei prowadzi do utraty masy ciała i chudnięcia. Jeśli natomiast organizm otrzymuje w pożywieniu więcej energii niż potrzebuje to nie ma możliwości wykorzystać nadmiaru energii 
i magazynuje ją w postaci tłuszczu, co prowadzi do zwiększenia masy ciała i tycia.

Waga umożliwia zapisanie maksymalnie po 30 wyników pomiarów dla 8 różnych użytkowników.
Podczas pomiaru waga rozpoznaje użytkownika automatycznie.
Dodatkowo waga może również zapisać do 20 pomiarów nie przyporządkowanych do żadnego użytkownika.

Wszystkie wyniki pomiarów są dostępne z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji dla systemów iOs oraz Android można szybko i wygodnie sprawdzić dane przypisane do określonego użytkownika.
BodyShape pomaga w prowadzeniu zdrowego, aktywnego trybu życia, wyszczupleniu ciała i osiągnięciu lub utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

W aplikacji znajdują się proste, ale bardzo efektywne ćwiczenia poszczególnych partii lub całego ciała w dwóch stopniach trudności, idealnych zarówno dla osób zaczynających ćwiczenia jak i zaawansowanych.

Unikatowy system śledzenia posiłków umożliwia wygodną kontrolę diety bez skomplikowanego liczenia kalorii.
System punktowy w aplikacji zachęca do wprowadzania zdrowych zmian w jadłospisie, a przydatne wskazówki dodatkowo wspierają użytkownika.

Dane techniczne:

 • Innowacyjna waga łazienkowa przesyłająca wyniki pomiarów do aplikacji w telefonie
 • Przesyłanie danych z wagi do telefonu przy pomocy technologii Bluetooth® SMART
 • Aplikacja do pobrania z App Store i Google Play
 • Pomiar masy, tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie
 • Waga określa zapotrzebowanie na kalorie BMR / AMR (podstawową i czynną przemianę materii) oraz BMI użytkownika
 • Interpretacja wyników pomiarów w aplikacji (w postaci kolorowej skali umożliwiającej szybkie określenie czy zmierzone wartości mieszczą się w odpowiednim przedziale)
 • Wyjątkowy design i sposób pomiaru: zamiast standardowo stosowanych elektrod ze stali szlachetnej powierzchnia ważąca ze szkła została pokryta specjalnym stopem ITO (połączeniem tlenku indu oraz tlenku cyny) który o wiele lepiej przewodzi implusy elektryczne i gwarantuje dokładniejsze pomiary
 • Automatyczne rozpoznawanie użytkownika podczas pomiaru
 • Duży, czytelny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
 • Dwie linie na wyświetlaczu, wysokość cyfr: 23 mm
 • Maksymalny udźwig: 180 kg
 • Dokładność pomiarów: 100 g / 0,1 % / 1 kcal
 • 5 poziomów aktywności do wyboru
 • Pamięć wyników pomiarów dla 8 użytkowników (po 30 pomiarów dla każdego użytkownika)
 • Przełączanie jednostek: kg / lb / st
 • Sposób włączania: technologia Quick-Start
 • Wymiary wagi: 32,4 x 32,4 x 2,5 cm
 • Zasilanie: 3 x 1,5V AAA
 • Wskaźnik zużycia baterii
 • Automatyczne wyłączanie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...