Wczytuję dane...
Kod producenta: TL-PA8030P KIT
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 7 dni dni robocze
Sprzedanych produktów: 2
Producent: TP-LINK
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Prędkośc do 1200Mb/s!

Idealny wybór dla wymagających zastosowań

Dzięki wykorzystaniu technologii HomePlug AV2, zestaw transmiterów TL-PA8030P zapewnia stabilną i szybką transmisję danych poprzez sieć elektryczną z prędkością do 1200Mb/s. Urządzenia TL-PA8030P są rozwiązaniem umożliwiającym łatwe połączenie wszystkich domowych przewodowych urządzeń sieciowych - od komputerów i konsol do gier poprzez dekodery telewizyjne aż do serwerów NAS. TL-PA8030P jest świetnym wyborem dla wymagających zastosowań, takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości Ultra HD do wielu urządzeń jednocześnie lub przesyłanie dużych plików.

Przewód neutralny/uziemiającyz możliwością kształtowania wiązki

Większy zasięg

Technologia MIMO z możliwością kształtowania wiązki pozwala znacznie zwiększyć prędkość transferu danych oraz rozszerzając zasięg sieci na całą powierzchnię domu, docierając do miejsc wcześniej niedostępnych.

Duże odległości Duże odległości

MIMOSISO

Stabliniejsze połączenia

Technologia MIMO umożliwia urządzeniu TL-PA8030P KIT na wykorzystanie trzech przewodów, w tym liniowy, neutralny i uziemiający, co pozwala na utworzenie wielu ścieżek transmisji danych. W ten sposób transfer danych jest znacznie szybszy, a połączenia stabilniejsze.


Gigabitowe porty
dla szybszych połączeń


TL-PA8030P posiada 3 gigabitowe port Ethernet, co pozwala wykorzystać w pełni możliwości sieci przewodowej (do zastosowań takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości Ultra HD do wielu urządzeń jednocześnie lub przesyłanie dużych plików).
  • Telewizja 4K


Prosta instalacja,
bez konieczności konfiguracji


Jeden transmiter sieciowy połącz kablem z routerem; drugi włóż do gniazdka elektrycznego w innym pomieszczeniu i po prostu podłącz do niego urządzenie, które chcesz wpiąć do sieci (konsolę, komputer, TV) za pomocą zwykłego kabla sieciowego. To wszystko.

Dodatkowe gniazdko elektryczne

Urządzenie TL-PA8030P posiada zintegrowane gniazdko sieci elektrycznej zapewniając wygodę użytkowania w sieciach domowych. Dzięki temu, do sieci elektrycznej może być podłączone dodatkowe urządzenie (tak jak do normalnego gniazdka sieciowego). Dzięki wbudowanemu filtrowi zasilania, urządzenie TL-PA8030P może zoptymalizować transmisję poprzez linię elektryczną, redukując zakłócenia wytworzone przez działające w pobliżu urządzenia elektryczne.

*Moc wyjściowa do 16A umożliwia podłączenie urządzeń
elektrycznych działających na bardzo dużej mocy.

Oszczędność energii do 85%

Dzięki zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii, transmitery sieciowe nowej generacji mają możliwość zmiany trybu pracy na tryb oszczędzania, redukując pobór prądu nawet do 85%.
  • Tryb pracy
  • Tryb oszczędzania

Specyfikacja: HomePlug AV2


Szybkość transmisji: 1200Mbps


LAN: 3x 1000Base-T


Bezpieczeństwo: 128bit AES


Cechy dodatkowe: zintegrowane gniazdko


zestaw składa się z dwóch adapterów

Polecamy