Kod producenta: US224
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Aten
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Rozdzielacz ATEN US224-AT, 4 x USB 2.0, 2 porty, wskaźnik LED, czarny

US224 firmy ATEN to system z 2 portami, za pomocą którego 2 komputery mają wspólny dostęp do 4 urządzeń USB - do klawiatury, myszy i do 2 urządzeń peryferyjnych. Nie ma konieczności dodatkowych wydatków na oddzielną klawiaturę USB, mysz i urządzenia peryferyjne dla każdego komputera. Dzięki systemowi all-in-one US224 jest prosty w instalacji i przejrzysty - brak 2 oddzielnych kabli USB do komputera i w ten sposób unika się plątaniny kabli.

Szczególnie praktyczny jest oddzielny przełącznik wyboru portu: dzięki temu biurko pozostaje przejrzyste, i można wygodnie wybrać komputer, który ma mieć dostęp do urządzenia USB. US224 jest idealnym rozwiązaniem dla wspólnego dostępu do peryferyjnych urządzeń USB w biurach multimedialnych.

US224 to 2-portowy rozdzielacz do udostępniania urządzeń USB umożliwiający 2 komputerom wspólne korzystanie z 4 urządzeń USB  –  klawiatury, myszy i 2 urządzeń peryferyjnych. Eliminuje dodatkowe koszty związane z podłączaniem osobnej klawiatury, myszy i urządzeń peryferyjnych USB do każdego komputera. US224 jest konstrukcją typu „wszystko w jednym”: cała instalacja prezentuje się estetycznie, bo eliminuje się bałagan związany z podłączaniem dwóch osobnych kabli USB.


Dla zapewnienia dodatkowej wygody urządzenie wyposażono w zewnętrzny (zdalny) mechanizm wyboru gniazda, który dodatkowo ułatwia ułożenie instalacji na biurku i służy do wybierania komputera, który ma korzystać z urządzeń USB. US224 to doskonały sposób na udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB w środowisku multimedialnego biura.

Poі№czenia z komputerami 2
Wybór komputera Wybór zdalnego portu
Zі№cza Komputer 2 x mкskie zі№cze USB typu A (czarne)
Urz№dzenie 4 x їeсskie zі№cze USB typu A (czarne)
Zasilanie (opcjonalne) 1 x їeсskie zі№cze USB Mini-B (czarne)
Dіugoњж kabla Kabel USB 2 x 1,2 m
Wybór portu zdalnego 1,8 m
Wskaџniki LED Wybrano 2 (zielony)
Parametry њrodowiskowe Temperatura pracy 5 - 40°C
Temperatura przechow. -20 - 60°C
Wilgotnoњж 0-80% wilg. wzglкdn., bez skraplania
Wіaњciwoњci
fizyczne
Obudowa plastikowa
Waga 0.15 kg
Wymiary
(dі. x szer. x wys.)
8.24x6.65x2.53cm

Polecamy