Wczytuję dane...
Kod producenta: 6219B006
Gwarancja: 24 miesiące
Sprzedanych produktów: 2
Producent: Canon
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Drukarka Canon PIXMA iP7250 (A4)  WiFi Dupleks

Następca modelu Canon PIXMA iP4950

Sprzęt fabrycznie zapakowany , nowy z oryginalnymi tuszami!

Bardzo wydajna drukarka fotograficzna z 5 oddzielnymi atramentami, łącznością Wi-Fi i obsługą drukowania ze smartfonów. Konstrukcja o niskim profilu z dwiema w pełni zintegrowanymi szufladami na papier, automatyczne drukowanie dwustronne i drukowanie na płytach.

Korzyści

  • Bardzo wydajna drukarka fotograficzna z 5 atramentami i obsługą Wi-Fi
  • Szybkość druku i jakość laboratorium fotograficznego
  • Konstrukcja o niskim profilu ze zintegrowanymi szufladami na papier
  • Drukowanie z urządzeń przenośnych i Apple AirPrint
  • Oprogramowanie My Image Garden
  • Drukowanie na płytach i automatyczne drukowanie dwustronne
  • Opcjonalne zbiorniki XL pozwalają drukować więcej

Dzięki łączności Wi-Fi oraz 5 oddzielnym zbiornikom z atramentem ta bardzo wydajna drukarka fotograficzna idealnie nadaje się do szybkiego wydruku wysokiej jakości zdjęć i dokumentów oraz zadruku płyt CD. Jest ona łatwo dostępna z każdego miejsca w domu, w tym z urządzeń przenośnych. Nowa, stylowa konstrukcja o niskim profilu z automatycznie otwierającą się tacą wyprowadzania papieru to idealne rozwiązanie w miejscach o ograniczonej powierzchni.

W pełni zintegrowane podwójne szuflady na papier pozwalają na jednoczesne załadowanie różnych formatów i typów papieru. Dzięki funkcji drukowania na płytach można projektować i drukować etykiety bezpośrednio na płytach Blu-ray, CD i DVD, a także tworzyć odpowiednie okładki ułatwiające porządkowanie płyt i udostępnianie ich rodzinie i przyjaciołom.

Aby umożliwić odwzorowanie dużej ilości szczegółów i szybkie drukowanie dokumentów i obrazów w warunkach domowych omawiana drukarka fotograficzna została wyposażona w najlepszą w swej klasie głowicę drukującą wykorzystującą technologię kropli 1 pl, drukującą w rozdzielczości 9600 dpi. Szybkość drukowania formatu A4 wg standardu ISO ESAT wynosi 15 obr./min w trybie monochromatycznym i 10 obr./min w kolorze. Drukarka pozwala wydrukować zdjęcie w formacie 10 x 15 cm bez marginesów w znakomitej jakości — typowej dla punktu usług fotograficznych — w około 21 s.

Oddzielne zbiorniki z atramentem, umożliwiające wymianę jednego koloru, pozwolą zmniejszyć straty i drukować wydajniej. Zbiorniki XL, które pozwalają wydrukować 2,2x więcej stron niż standardowe zbiorniki, zapewnią oszczędność pieniędzy — idealne rozwiązanie dla tych, którzy dużo drukują.

Łączność Wi-Fi i aplikacja Canon Easy-PhotoPrint umożliwiają wydruk przy użyciu smartfonów i tabletów, praktycznie z każdego miejsca w domu. Istnieje także możliwość bezpośredniego drukowania zdjęć, e-maili, stron internetowych i innych dokumentów z urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad czy iPod touch, przy użyciu aplikacji Apple AirPrint.

Dzięki aplikacji My Image Garden można łatwiej i prościej wydrukować zdjęcia i w pełni wykorzystać potencjał drukarki PIXMA. Funkcje porządkowania zdjęć (np. funkcja rozpoznawania twarzy) przywracają wspomnienia — ułatwiają odnajdywanie zdjęć zapisanych w komputerze, nawet tych dawno zapomnianych, oraz łączenie ich w piękne kolaże przeznaczone do druku. Aplikacja Print Your Days pozwala porządkować i drukować zdjęcia bezpośrednio z serwisu Facebook.

Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier i uzyskiwać jednocześnie profesjonalnie prezentujące się dokumenty. Funkcja automatycznego włączania i wyłączania, która automatycznie wyłącza urządzenie po wyznaczonym czasie i włącza je po uruchomieniu drukowania, umożliwia oszczędzanie energii. 

Canon PIXMA IP7250 to praktyczna drukarka - sprzęt ma kolor czarny. Urządzenie drukuje za pomocą atramentu. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 9600 x 2400 pikseli. Podajnik papieru mieści 125 arkuszy - dzieki tak dużej liczbie znika problem z ciągłym uzupełnianiem drukarki. Doskonałym rozwiązaniem jest opcja automatycznego wydruku na obu stronach papieru - nie trzeba ręcznie obracać i podawać stron urządzeniu. Maksymalna prędkość 

Opis produktu
Canon iP7250, PIXMA. Maksymalna rozdzielczość: 9600 x 2400 DPI, Technologia druku: tusz do drukarki atramentowej. Print speed (10x15 cm): 21 s. Maksymalny obszar wydruku: 215.9 x 355.6 mm. Standardowa pojemność podajnika (arkusze): 125 arkusze, Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): 145 arkusze. Standard interfaces: USB 2.0, Wireless LAN

Specyfikacja produktu

Diody LED
Liczba wkładów drukujących 5
kolor Czarny
Dołączony wyświetlacz
Minimalne wymagania systemowe Internet Explorer 6nCD-ROM
Minimalna ilość pamięci RAM 1024 MB
Zgodny z Mac
Minimalny procesor 1GHz
Windows operating systems supported
Mac operating systems supported
Standard interfaces USB 2.0, Wireless LAN
Liczba portów USB 2.0 1
Szerokość produktu 451 mm
Głębokość urządzenia 368 mm
Wysokość urządzenia 128 mm
Waga produktu 6.6 kg
Print speed (10x15 cm) 21 s
Druk bez marginesów
Podwójne drukowanie
Maksymalna rozdzielczość 9600 x 2400 DPI
Technologia druku tusz do drukarki atramentowej
Standardowa pojemność podajnika (arkusze) 125 arkusze
Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) 145 arkusze
Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku A4, Letter
Rozmiary papieru fotograficznego 254x381 mm (10x15 ")
Rozmiary seri A ISO (A0…A9) A4, A5
Rozmiary seri B ISO (B0…B9) B5
Źródło zasilania mains
Pobór mocy 24 W
AC input voltage 100-240 V
AC input frequency 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 2.1 W
Pobór mocy (tryp uśpienia) 0.3 W
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90 %
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Pigment black, Żółty
Poziom hałasu Lc IEC 44.4 dB
Maksymalny obszar wydruku 215.9 x 355.6 mm
Zalecana gramatura nośników 64 - 105, photo 300 g/m²
Zintegrowany czytnik kart
Dołączone oprogramowanie My Image GardennCREATIVE PARK PREMIUMnFull HD Movie Print
System operacyjny Windows 7 (32 / 64bit)nWindows Vista SP1, SP2 (32 /64bit)nWindows XP SP3 (32bit)nMac OS X 10.5.8 - 10.8
Zawiera sterowniki
Naklejki na zdjęcia
Skrócona instrukcja obsługi
Podręcznik użytkownika
Karta gwarancyjna
Kompatybilna Apple AirPrint
Drukowanie DVD/CD
Standard tray media types Envelopes, Glossy paper, High resolution paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper
Polecamy