Wczytuję dane...
Kod producenta: 10009355
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: SelfSat
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SelfSat H30D2 płaską antenę Twin LNB

Idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w apartamentach w których zabroniono instalować standardowych anten satelitarnych. Jest to wysokiej jakości mała płaska antena satelitarna SELFSAT H30D2 urządzenie nowe, oryginalnie zapakowane, antenę stosujemy w miejscach gdzie nie można zainstalować standardowej anteny. 
Antena ma mały, kompaktowy wymiar i jest szybka i łatwa w montażu. Jest to w porównaniu do swoich poprzedników, nawet bardziej płaska i bardziej wydajna. Antenę SelfSat można łatwo transportować i zawsze jest łatwo i szybko i usunięte! Dlatego też jest idealnym anteny na wakacje i camping. Łatwe w montażu można uniknąć dalszych dyskusji i negocjacji w sprawie głównych pozwoleń na budowę i instalację!.  Dla wszystkich Ku-Band satelitarna podwójnej  polaryzacji liniowej (w pionie i poziomie) Wszystkie uchwyty w komplecie - Mast-/Balkonhalterung na ścianie. Jest to również wysokiej jakości, zintegrowane twin LNB dla 2 osób. Anteny satelitarnej nadaje się do Astra, Hotbird, Eutelsat, Turksat i innymi satelitami. 

kompaktowa konstrukcja 
Szybki i łatwy montaż 
uniwersalne zastosowanie 
częściowo zmontowane 
Twin LNB zintegrowany (dla 2 osób) 
nadaje się do np. Astra, Hotbird, Eutelsat, Turksat 
Odbiór cyfrowej telewizji satelitarnej oraz programów radiowych 

Dane techniczne: 

Rozmiar: 51,2 cm x 27,2 cm x 5,2 cm 
Waga ok 5,0 kg 
Częstotliwość na wejściu 10,7 do 12,75 HST 
Polaryzacja (pozioma i pionowa) 
zysk: 33,7 dB przy 12,75 GHz 
Towar pochodzi z programu wyprzedażowego producenta lub dystrybutora. Sprzęt jest w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie. Sporadycznie może się zdarzyć, że opakowanie jest lekko uszkodzone lub wcześniej otwarte a towar może posiadać mikroryski, które nie mają wpływu na prawidłowe użytkowanie.  Sprzęt posiada gwarancję producenta.

Polecamy