Kod producenta: 942-11431-0005-001
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 2 dni dni robocze
Producent: NVIDIA
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Odkryj różnicę dzięki bezprzewodowym okularom NVIDIA 3D Vision 2. Ciesz się obrazem 3D w pełnej rozdzielczości HD (Full HD) na Twoim komputerze PC, włączając w to możliwość korzystania z ponad 600 gier 3D, oglądania filmów Blu-ray 3D i wiele innych.

Odkryj nowy poziom wrażeń, który może w grach PC zapewnić NVIDIA 3D Vision® 2. Nowe, zaprojektowane dla graczy okulary 3D mają o 20% większe szkła, by zapewnić Ci jak najszersze pole widzenia z jak najmniejszą stratą jasności. Ponadto, okulary te doskonale współpracują z innowacyjną technologią NVIDIA 3D LightBoost™, która zapewnia do dwóch razy jaśniejszy obraz i tym samym lepszą jakość wyświetlania w grach oraz podczas oglądania filmów 3D. Dodatkowo, okulary 3D Vision 2 stworzono z najnowocześniejszych, bardziej miękkich materiałów, by zapewnić większy komfort użytkowania.

Lepsza rozgrywka na komputerze PC

Graj w ponad 600 gier 3D na PC włączając w to najnowsze tytuły, takie jak: Batman: Arkham City, Crysis 2 i L.A. Noire. Poczuj elastyczniejsze materiały kompozytowe i ciesz się lepszym dopasowaniem w przypadku równoczesnego korzystania ze słuchawek do gier. Doświadcz najlepszych w swojej klasie wrażeń z rozgrywki w 2D z płynnością wyświetlania obrazu 120 klatek na sekundę, na wyświetlaczach 120-hercowych.

1

Niezrównana wygoda i styl

Uzyskaj do dwóch razy jaśniejszy obraz patrząc przez okulary na wyświetlacz i klawiaturę dzięki technologii NVIDIA 3D LightBoost. Wypróbuj nowe blokowanie światła zewnętrznego, które minimalizuje efekt górnego oświetlenia.

2

Natychmiastowe wrażenia

Wypróbuj nowe 27-calowe wyświetlacze 3D firm ASUS i Acer, by uzyskać wolny od smużenia obraz 3D w pełnej rozdzielczości HD (Full HD). Doświadcz jeszcze intensywniejszych wrażeń płynących z gry dzięki większym o 20% szkłom 3D zapewniającym najszersze pole widzenia. Korzystaj z najbogatszego ekosystemu treści, włączając w to udostępnianie i przeglądanie zdjęć 3D na 3DVisionLive.com.

3

Zestaw okulary NVIDIA 3D Vision 2 jest przeznaczony do zastosowania z komputerem. Oferują obraz w jakości Full HD 3D!

Okulary 3D Vision 2 zapewniają doskonały, jasny, kontrastowy obraz!

Zestaw jest dostarczony bez nadajnika na podczerwień. Wykorzystują technologię NVIDIA 3D LightBoost, która podwyższa jasność ekranu.

Zestaw okulary 3D Vision 2 NVIDIA zawiera:

- Para okularów 3D Vision 2
- Kabel USB (1,80 m)
- Pokrowiec do przechowywania
- Dwa adaptery na nos

- Przewodnik szybkiego uruchomienia

Okulary 3D

Praca bezprzewodowa:

Odbiornik podczerwieni Odbiór sygnału w promieniu od 0,5 do 4,5 metra

Zasilanie:

Czas działania baterii 60 godzin
Włącznik zasilania Klawisz włączania
Kabel ładowania Złącze USB 2.0 micro-B

Sygnalizacja działania :

Poziom naładowania baterii Światło zielone lub czerwone
Ładowanie Migające pomarańczowe światło – ładowanie; stałe światło pomarańczowe – bateria naładowana

Wymiary:

Wymiary produktu 16,5 cm x 16,2 cm x 4,1 cm

Waga:

Waga produktu 56 gramów/1,96 uncji

Polecamy