Kod producenta: 942-11431-0009-001
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 2 dni godzin
Producent: NVIDIA
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Pakiet NVIDIA 3D Vision 2.

Odkryj różnicę dzięki bezprzewodowym okularom NVIDIA 3D Vision 2. Ciesz się obrazem 3D w pełnej rozdzielczości HD (Full HD) na Twoim komputerze PC, włączając w to możliwość korzystania z ponad 600 gier 3D, oglądania filmów Blu-ray 3D i wiele innych.

Super płynny obraz w grach 2D – nawet do 120 klatek na sekundę

Wyświetlacze 3D Vision sprawdzają się znakomicie nie tylko podczas korzystania z trybu 3D. Zapewniają najlepszą w swojej klasie rozgrywkę 2D z dwukrotnie większą płynnością wyświetlania w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami LCD. Uwolnij ultrawyraźne, płynne wyświetlanie w grach w trybie 2D z częstotliwością do 120 klatek na sekundę oraz pierwszorzędną jakość obrazu ze zredukowanym efektem smużenia, bez opóźnień i bez występowania artefaktów typu rozchodzenie czy rozjeżdżanie się oglądanej treści. Uczyń gry i wideo tak realistycznymi jak otaczająca rzeczywistość.

Jaśniejszy obraz 3D dzięki wyświetlaczom i notebookom obsługującym technologię NVIDIA 3D LightBoost

Technologia NVIDIA 3D LightBoost łączy opatentowaną technologię wyświetlaczy 3D z ulepszoną konstrukcją okularów 3D, by dostarczać do dwóch razy jaśniejszy obraz ze zredukowanym efektem smużenia podczas korzystania z 3D Vision. Dodatkowo zapewnia użytkownikom jaśniejszy widok otoczenia, dzięki czemu łatwiej dostrzeżesz klawisze swojej klawiatury.

Rozwiązanie 3D najwyższej jakości

Zaawansowane aktywne okulary migawkowe wyposażone są w najwyższej jakości optykę i zaprojektowane zostały tak, by do każdego oka docierał najlepszy w swojej klasie obraz w pełnej rozdzielczości HD (Full HD), bez efektu smużenia i przy ultraszerokim kącie widzenia.

Nowa konstrukcja opracowana z myślą o grach komputerowych, by dostarczyć najpełniejsze odczucia 3D na komputerze PC

Zaprojektowane specjalnie dla graczy PC i wyposażone w o dwadzieścia procent większe szkła w celu zagwarantowania szerszego pola widzenia oraz lepszego blokowania zewnętrznego światła, by umożliwić pełne zanurzenie w świecie 3D.

Lepsze materiały – dłuższy czas rozgrywki

Miękkie materiały kompozytowe zapewniają większy komfort użytkowania. Zwiększona elastyczność zapewnia także większą wygodę w przypadku jednoczesnego korzystania ze słuchawek.

Graj w setki gier PC w stereoskopowym 3D

Zaawansowane oprogramowanie NVIDIA automatycznie przekształca ponad 600 standardowych gier PC, w tym tytuły takie jak: Batman: Arkham City, Crysis 2, World of Warcraft, i L.A. Noire, umożliwiając prowadzenie rozgrywki w stereoskopowym trybie 3D.

Maksymalna elastyczność w zakresie współpracy z urządzeniami wyświetlającymi 3D

Zaprojektowane pod kątem użytkowania z dowolnymi urządzeniami wyświetlającymi typu 3D Vision Ready, włączając w to stacjonarne monitory LCD, wyświetlacze wbudowane w notebooki oraz w komputery typu wszystko-w-jednym (all-in-one), projektory oraz odbiorniki HDTV typu DLP®.

3DVisionLive.com

Podziel się swoją kolekcją zdjęć 3D online lub przeglądaj tysiące obrazów 3D od innych użytkowników w witrynie 3DVisionLive.com.

Możliwość jednoczesnego korzystania z okularów korekcyjnych

Używaj okularów 3D Vision razem z okularami korekcyjnymi. Regulowane noski zapewniają możliwość dopasowania oprawek do wymagań wszelkich użytkowników.

Regulacja głębi efektu 3D

Łatwo dostosuj głębię efektu 3D w trakcie gry przy użyciu skrótów klawiszowych umożliwiających dopasowanie wrażeń 3D do indywidualnych preferencji.

Ciesz się filmami Blu-ray 3D* w pełnej rozdzielczości HD 1080p

Oglądaj w zaciszu własnego domu najnowsze filmy 3D w formacie Blu-ray 3D.

Oglądaj wideo w 3D

Dołączona aplikacja NVIDIA 3D Vision Video Player umożliwia Ci oglądanie Twojej osobistej kolekcji wideo, obsługując wiele różnych wtyczek i formatów plików związanych z filmami 3D. Uzupełnij wspomniany odtwarzacz o kamerę cyfrową 3D firm Fujifilm, Sony lub Panasonic, a będziesz mógł natychmiast robić własne filmy 3D i oglądać je w jakości high definition, z pełną paletą barw i niesamowitą głębią bezpośrednio na swoim komputerze PC.

Oglądaj zdjęcia 3D o jakości High Definition

Oglądaj porywające obrazy i zdjęcia 3D na swoim komputerze PC za pomocą wbudowanej przeglądarki zdjęć NVIDIA 3D Vision Photo Viewer. Uzupełnij wspomniany odtwarzacz o aparat cyfrowy 3D firm Fujifilm, Sony lub Panasonic, a będziesz mógł natychmiast robić własne zdjęcia 3D i oglądać je w jakości high definition, z pełną paletą barw i niesamowitą głębią bezpośrednio na swoim komputerze PC. Możesz je również obrabiać i retuszować, by uzyskać jeszcze bardziej oszałamiający, trójwymiarowy efekt „wyskakiwania z ekranu”!

Technologia napędzana przez układy GPU NVIDIA GeForce

Układy te stanowią wybór numer jeden graczy PC na całym świecie, gwarantując najwyższej klasy wrażenia w bogatych i wciągających grach, które charakteryzują się oszałamiająco wysokim realizmem, dzięki obsłudze najnowszych technologii graficznych, w tym NVIDIA SLI®, NVIDIA PhysX™ i DirectX® 11.

Darmowe oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play w każdym zestawie

W zestawie z bezprzewodowymi okularami 3D Vision 2 dołączony jest także bezpłatny egzemplarz oprogramowania 3DTV Play, które umożliwia Ci podłączenie komputera PC do telewizora 3D ze złączem HDMI i korzystanie z pełnej funkcjonalności 3D na ekranie odbiornika TV. UWAGA: W przypadku korzystania z oprogramowania 3DTV Play będziesz używać okularów 3D dostarczonych przez producenta odbiornika TV, a nie bezprzewodowych okularów 3D Vision 2.

PAKIET BEZPRZEWODOWYCH OKULARÓW 3D VISION ™ 2 ZAWIERA:

  1. Jedną parę okularów 3D Vision 2
  2. Kabel USB 1,8 m (6 stóp)
  3. Kabel USB 3 m (10 stóp)
  4. Kontroler USB 3D Vision/nadajnik podczerwieni
  5. Futerał
  6. Dwie nakładki na nos
  7. Instrukcję szybkiego uruchamiania
Polecamy