Wczytuję dane...
Kod producenta: 42119
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 3 dni dni robocze
EAN: 5702016890631
Producent: LEGO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

LEGO TECHNIC

Monster Jam Max-D

NUMER KATALOGOWY: 42119

LINIA: TECHNIC

ILOŚĆ ELEMENTÓW: 230

WIEK: 7+

Zachęć młodych miłośników pokazów Monster Jam® do zbudowania własnego monster trucka. Pomoże Ci w tym zestaw konstrukcyjny LEGO® Technic 42119 Monster Jam Max-D®. Wyposażony w napęd typu pull-back model sprawi, że chłopcy i dziewczynki szybko nauczą się wykonywać ekscytujące akrobacje na arenie Monster Jam. Pojazd 2 w 1 ma wiele niesamowitych funkcji, zupełnie jak jego prawdziwy odpowiednik. Spójrz tylko na te realistyczne ozdoby, kolory, kolce i ruchomą flagę.Podwójna zabawa z modelem 2 w 1!Ten odlotowy model monster trucka z pokazów Monster Jam to dla budowniczych podwójne wyzwanie konstruktorskie. Po zbudowaniu modelu Max-D dzieci mogą przerobić go na quada, aby zabawa była jeszcze bardziej szalona. W bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions dostępne są też instrukcje Instructions PLUS. Ten interaktywny poradnik ułatwia budowanie dzięki narzędziom do powiększania i obracania. Nauka poprzez zabawęZestawy LEGO Technic są dla młodych fanów LEGO doskonałe na początek przygody z inżynierią i mechaniką. Dzięki tym szczegółowym, inspirowanym prawdziwymi pojazdami modelom dzieci uczą się poprzez zabawę.

Fani monster trucków mogą szaleć na arenie dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Technic 42119 Monster Jam® Max-D®.

• Dwa wyzwania konstrukcyjne! Odjazdowy model 2 w 1 monster trucka Max-D® da się przebudować w quada z napędem typu pull-back, więc zabawa może trwać jeszcze dłużej.

• Dzięki napędowi typu pull-back dzieci mogą łatwo wprawić monster trucka i quada w ruch. Wystarczy naciągnąć model i go puścić, by ruszył z wielką prędkością.

• Szukasz najlepszych zabawek dla małych fanów monster trucków? Ten model do zbudowania jest doskonały dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat, uwielbiających ekscytujące pojazdy.

• Wśród wiernie odwzorowanych detali modelu znajdują się kultowe kolce monster trucka Max-D® oraz jego metaliczna karoseria z ozdobnymi płomieniami.

• Ten zabawkowy model monster trucka z pokazów Monster Jam® ma ok. 10 cm wysokości, 25 cm długości (z flagą) i 11 cm szerokości.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...