Wczytuję dane...
Kod producenta: 55025876
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
EAN: 6972453167200
Producent: Huawei
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Huawei Watch Fit różowy

Odkryj smartwatch Huawei Watch Fit w 360 stopniach
Zadbaj o zdrowie i kondycję z Huawei Watch Fit. Smartwatch będzie jednocześnie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi dostosować się do Twojego stylu i nastroju. Został wyposażony w duży kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1.64”. Waży zaledwie 34 g i jest wodoodporny. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. ćwiczenia fitness, yogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych pracuje do 10 dni. Huawei Watch Fit oferuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu oraz stresu.

Sprawdź, jak Huawei Watch Fit wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Wbudowany pulsoksymetr
Urządzenie Huawei Watch Fit posiada wbudowany pulsoksymetr, za pomocą którego w łatwy i nieinwazyjny sposób zmierzysz natlenienie krwi oraz tętno. Rozwiązanie to eliminuje również potrzebę posiadania osobnego pulsoksymetru stacjonarnego lub napalcowego. Monitorowanie odbywa się automatycznie, a rezultaty możesz sprawdzić w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Pamiętaj, że prawidłowa saturacja krwi mieści się w przedziale od 95 do 99 procent. Jeśli w trakcie pomiaru spadnie poniżej 95%, zalecany jest kontakt z lekarzem.

Lekki, stylowy, wygodny
Huawei Watch Fit został wyposażony w duży kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.64”. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc. powierzchni i odwzorowuje 16,7 milionów kolorów. Tak bogata gama pozwala zachować bardzo dobry kontrast. Informacje są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

Twój osobisty trener
W zdrowym ciele zdrowy duch. Tę sprawdzoną maksymę Huawei Watch Fit pozwoli Ci wdrożyć w życie. Smartwatch oferuje 96 trybów sportowych. Huawei Watch Fit zapewnia szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. Podczas treningu możesz otrzymywać praktyczne wskazówki, np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć. Smartwatch przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń oraz informuje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

Wiele przydatnych funkcji
Huawei Watch Fit pozwoli Ci przejąc kontrolę nad odtwarzaczem muzycznym. Zmieniaj utwory na tarczy zegarka i ciesz się ulubioną muzyką czy pasjonującym audiobookiem. Chcesz udokumentować magiczną chwilę, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ująć na zdjęciu także Twoją postać? Wystarczy nacisnąć przycisk w smartwatchu. Smartfon, który ustawisz przed sobą kilka metrów dalej, automatycznie zareaguje i wykona zdjęcie.

Poznaj czujnik SpO₂
Poziom SpO₂ jest kluczowym wskaźnikiem funkcjonowania Twojego organizmu na co dzień. Poziom natlenienia krwi waha się w zależności od zmian zachodzących w naszym organizmie i może być dla nas niezauważalny.

Poziom natlenienia krwi jest istotny w różnych sytuacjach. To od niego zależy, czy jesteśmy w stanie skupić się w pracy i jak nasz organizm zniesie wysoką aktywność fizyczną. To dlatego warto monitorować ten parametr.

Czym jest SpO₂?:

SpO2 to wskaźnik świadczący o zawartości tlenu w Twojej krwi.
Poziom SpO2 powinien znajdować się w granicach 90 – 100%.
Niski poziom SpO2 wpływa na Twoje zdrowie i może przynosić długofalowe, negatywne skutki, dlatego też kluczowa jest jego stała kontrola i analiza.

Wybierz inteligentnie
Zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha? Nie wiesz, jak Huawei Watch Fit sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Anity Pilżys, redaktora portalu Geex.

Koperta z materiału kompozytowego
Silikonowy pasek
Odporność na wstrząsy
Wodoszczelność 5 ATM
Bateria Litowo-jonowa 180 mAh
Długość paska 200 mm
Typ paska Pasek sportowy
Kolor paska Różowy
Kolor koperty Różowe złoto
Kompatybilność z systemami
Smartfony z systemem Android 7.0 lub nowszym
Smartfony z systemem iOS 9.0 lub nowszym

Dodatkowe informacje
Bezprzewodowa synchronizacja
Integracja z aplikacją mobilną

Dołączone akcesoria
Kabel ładujący
Stacja ładująca

Szerokość 30 mm
Wysokość 46 mm
Grubość 10,7 mm
Waga 21 g

Polecamy