Kod producenta: PF750001AA
Gwarancja: 24 miesiące
Termin dostępności: 1 dzień dni robocze
Producent: Parrot
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Jedyny taki dron

Parrot Disco łączy najnowsze technologie dla najbardziej realistycznych odczuć podczas lotu. To pierwszy komercyjny dron w kształcie skrzydła - technologii znanej dotąd z dronów wojskowych. To jedyny taki dron na rynku w tak przystępnej cenie, który otwiera nowy rozdział historii UAV. Poczuj się jak prawdziwy pilot sterując Disco za pomocą dołączonych okularów Cockpitglasses i najnowszego urządzenia Skycontroller 2.

 

Lataj, wykonuj akrobacje, szybuj bez zatrzymywania

Dzięki aerodynamicznej konstrukcji, opływowemu kształtowi, nieruchomym skrzydłom oraz najnowszym materiałom (włókno węglowe i EPP - spieniony polipropylen), Parrot Disco ma właściwości podobne do samolotu. Wraz z okularami FPV (First Personal View - widok w pierwszej osobie) Disco pozwala na loty immersyjne. Przełączaj pomiędzy lataniem, a szybowaniem i ciesz się widokiem. Ekstremalne, niespotykane w żadnym innym dronie wrażenia gwarantowane.

 


Zmień perspektywę

Z Parrot Cockpitglasses poczuj wciągające uczucie latania. Parrot Disco wyposażny jest w kamerę FullHD ze stabilizacją w 3 osiach, a aplikacja na telefon FreeFlightPro przekazuje obraz. Poprostu włóż swój telefon do kieszeni w okularach i doświadcz najbardziej niesamowitych lotów.

    

Lataj szybciej i dłużej 

Z Parrot Disco polecisz 80 km/h, dzięki mocnemu silnikowi, a pojemna bateria sprawi, że będziesz cieszyć się lotem do 45 minut na jednym ładowaniu. Nowy Parrot Skycontroller 2 jest zoptymalizowany do bezpiecznego połączenia wi-fi z przesłaniem obrazu na żywo. Niebo jest Twoje bardziej niż kiedykolwiek.

 Lataj łatwo i dokładnie.

W Parrot Skycontroller 2 używaj dwóch joysticków aby precyzyjnie latać i kontrolować drona nawet do 2 kilometrów od Ciebie. Wystartuj i wyląduj za pomocą jednego kliknięcia. Wróć do punktu startu za pomocą autopilota albo baw się wysokością i prędkością sterując ręcznie. System anti-stall gwarantuje stabilności i zapobiega przeciągnięciom. Zmieniaj kierunek, nagrywaj długie sceny dzięki 32 GB pamięci wewnętrznej i modyfikuj ustawienia kontrolera - to Ty jesteś za sterami Parrot Disco

 

Ściągnij aplikację i zacznij latać

Ściągnij dedykowaną aplikację Free Flight Pro na telefon z Androidem lub iOS, która została zoptymalizowana do użycia okularów FPV, zamontuj w Parrot Cockpitglasses i i ciesz się immersyjnym lataniem. Twoje zdjęcia, filmy i dane dotyczące lotu będą zapisywane, abyś mógł je łatwo znaleźć i podzielić się z nimi na Youtube. Wraz z aplikacją możesz odpłatnie nabyć funkcjonalność Flight Plan, która pozwala na planowanie autonomicznych lotów drona.

 

Dzięki udoskonalonej konstrukcji nieruchomych skrzydeł dron Parrot Disco FPV może osiągnąć prędkość nawet 80,5 km/h. Aerodynamiczny profil, nieruchome skrzydła oraz wzmocniony rurkami węglowymi korpus wykonany z EPP (spienionego polipropylenu) sprawiają, że dron Parrot Disco lata niczym samolot. Można go łatwo pilotować za pomocą kontrolera Skycontroller 2 lub Smartfona.

Waga [g] 750

Wymiary [mm] 1150 x 580 x 120

Konstrukcja Rurki z włókna węglowego

Załączona dokumentacjaKarta gwarancyjna, Instrukcja obsługi

Kolor Czarno-biały

Sterowanie Pilot zdalnego sterowania, Dedykowana aplikacja

Czujniki Czujnik ultradźwiękowy, Barometr, Akcelerometr, Magnetometr, Wysokościomierz, Żyroskop

Silniki 1 silnik

USB Tak

Maksymalna prędkość 22 m/s

Czas działania [min] 45

Częstotliwość pracy nadajnika
 • 5.8GHz
GPS
 • Tak
Kamera
 • Tak
Maksymalna prędkość lotu
 • 79 km/h
Maksymalna rozdzielczość filmów
 • 1920x1080
Maksymalna rozdzielczość zdjęć
 • 1920x1080
Maksymalny czas lotu
 • do 45 minut
Pojemność baterii
 • 2700 mAh
Pozostałe cechy
 • Transmisja video
Producent
 • Parrot
Rodzaj
 • Profesjonalne
Rodzaj baterii
 • Li-Po
Sterowanie
 • Kontroler
Typ
 • Samolot UAV
USB
 • Tak
Waga
 • 750g
Wi-Fi
 • Tak
Zasięg
 • 2000m

Sprzęt i z programu wyprzedażowego producenta - opakowanie może być lekko podniszczone

oryginalne opakowanie mogło być wcześniej otwierane . Nie ma to wpływu na działanie urządzenia.

Zestaw Parrot Disco FPV zawiera:

1 dron Parrot Disco: dron ze stałymi skrzydłami
2 dodatkowe śmigło napędowe
1 wysokopojemna bateria 2700 mAh
1 ładowarka
1 kabel USB
1 Skycontroller 2
1 uchwyt na tablet lub telefon
1 Parrot Cockpitglasses

 

 

Do działania okularów FPV Parrot Cockpitglasses niezbędne jest zainstalowanie w nich telefonu z systemem Android lub iOS z zainstalowaną aplikacją Free Flight Pro. Instalacja okularów odbywa się poprzez włożenie telefonu do odpowiedniej kieszeni w okularach FPV.

Po zakończeniu użycia drona telefon można wyjąć z okularów.

Gwarancja producenta: 12 miesięcy
Warunki gwarancji na stronie: parrot.com

Polecamy