Kod producenta: 301-00095-01
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: OCULUS
Credit Agricole
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

OCULUS RIFT VR Bundle Zestaw okulary wirtualnej rzeczywistosci

Zaawansowana i dopracowana konstrukcja

W chwili odebrania Oculus Rift przekonasz się, że obcujesz z urządzeniem dopracowanym  w najdrobniejszym szczególe. Konstrukcja pozwala na dostosowanie gogli do naszych potrzeb co umożliwia wygodne i długotrwałe uzytkowanie.

Oculus Rift – to gogle wirtualnej rzeczywistości stworzone przez firmę Oculus VR. Pomysł na ich stworzenie pojawił się na portalu crowdfundingowym, na którym uzbierano kwotę 10-krotnie większą niż zakładano. Stały się najbardziej popularnym sprzętem do wirtualnej rzeczywistości oferując niespotykane wcześniej wrażenia..

Na pewno każdy, kto interesuje się technologią VR (VirtualReality) słyszał o głównym konkurencie SteamVR, którym jest system Oculus Rift. Co różni te dwa projekty? Główną i dość ważna różnicą jest fakt, że Oculus został stworzony z myślą o rozrywce w pozycji siedzącej, natomiast system SteamVR oferuje rozrywkę na stojąco. Minimalna przestrzeń zalecana przez producenta podczas użytkowania to 4x4 metry.

Oculus Rift dysponuje własnymi czujnikami, odpowiedzialnymi za śledzenie ruchów użytkownika. Jeden z nich odpowiada za śledzenie obrotowych ruchów głowy, a drugi analizuje położenie głowy w przestrzeni. Jest to możliwe dzięki umieszczonym na goglach diodom podczerwieni, których pozycja jest śledzona przez zewnętrzną, dołączaną do zestawu kamerę. Rozwiązanie to nosi nazwę Constellation Tracking.

W sprzedaży pojawiły się certyfikowane zestawy, gotowe do współpracy z Oculus Rift. Są to gotowe, firmowe (Dell, Alienware, ASUS) komputery, spełniające wymagania podane w specyfikacji i sygnowane specjalnym certyfikatem „Oculus Ready”. Możecie sprawdzić czy wasz komputer spełni wymagania Oculus Rift za pomocą specjalnego narzędzia Oculus Rift Compatibillity Check à https://ocul.us/compat-tool

Dane techniczne:

Wyświetlacz: podwójny 1080×1200 OLED

Odświeżanie: 90 Hz

Kąt widzenia: 110 stopni

Audio: zintegrowane, odłączane słuchawki

Śledzenie ruchów: za pomocą podłączanej przez USB kamery, w trzech osiach - obrót i pozycja

Kontrolery: Oculus Touch 

Waga: 470 g

Wymagane złącza: HDMI 1.3, 2x USB 3.0 (gogle, kamera), 1x USB 2.0 (Pad Xbox One)


OPIS TOWARU
Dystrybucja Oficjalna
DANE TECHNICZNE
Waga 470,00 g
Wyświetlacz 2xOLED
2160×1200 pikseli (1080×1200 na każde oko)
Pole widzenia 110°
Czujniki Akcelerometr, żyroskop, magnetometr, Constellation tracking camera.
Obszar śledzenia 1,5 x 3,35 m
Częstotliwość odświeżania 90Hz
Kontroler Oculus Touch, Xbox One controller
Platforma Oculus Home
Wbudowane słuchawki 3D Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Złącza HDMI, USB 2.0, USB 3.0
Minimalne wymagania sprzętowe NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon RX 470 i lepszy
Intel Core i3-6100 / AMD FX4350 i lepszy
8GB+ RAM
HDMI 1.3 video output
2x USB 3.0
Windows 7 SP1 i nowszy
SKŁAD ZESTAWU

-Okulary VR z Słuchawkami
-2x Czujnik ruchu
-2x Kontroler Oculus
-2 baterie AA
-Klucz do regulacji
-2 Naklejki Oculus
-Ściereczka
-Instrukcja obsługi

Produkt w 100% oryginalny, w oryginalnym opakowaniu. Towar pochodzi z programu wyprzedażowego producenta lub dystrybutora. Sprzęt jest w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie.
Sporadycznie może się zdarzyć, że opakowanie jest lekko uszkodzone lub wcześniej otwarte a towar może posiadać mikroryski, które nie mają wpływu na prawidłowe użytkowanie. Sprzęt posiada gwarancję producenta.
Polecamy