Wczytuję dane...
Kod producenta: 301-00103-01
Gwarancja: 24 miesiące
Sprzedanych produktów: 4
Producent: OCULUS
Oblicz ratę
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Wkrocz z łatwością do wirtualnej rzeczywistości bez podłączania kabli do komputera czy wkładania telefonu.
Oculus Go to autonomiczne gogle VR stworzone z myślą o Tobie!

Oculus go został wyposażony w najbardziej innowacyjne soczewki. Wyświetlacz sprawia, że materiały VR odwzorowane są z najwyższą precyzją, oferują szerokie pole widzenia i bogate kolory. Dzięki optyce zapewniającej krystalicznie czysty obraz i zoptymalizowanej grafice 3D - rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie dostarczają najwyższą jakość obrazu wśród autonomicznych gogli VR.

Głośniki dźwięku przestrzennego znajdują się bezpośrednio w goglach, dostarczając tym samym ekscytujących, immersyjnych wrażeń słuchowych bez konieczności nakładania nieporęcznych i plączących się się słuchawek.

Wygoda, z myślą o lekkości. Zastosowanie oddychających włókien pianki formowanej wtryskowo oraz innych zaawansowanych materiałów znanych w branży odzieżowej i tekstylnej sprawia, że gogle Oculus Go są lekkie i wygodne, nawet jeśli długo ich nie zdejmujesz. Miękkie regulowane paski sprawiają, że urządzenie łagodnie i bezpiecznie przylega do twarzy.

Kontroler - pokieruj każdą przygodą. Przemierzaj odległe światy albo po prostu znajdź odcinek ulubionego serialu, wszystko to przy pomocy jednego intuicyjnego kontrolera. Bez względu na to, czy poruszasz pędzlem po płótnie, czy miotasz pociskami z plazmy, czujniki w kontrolerze przekładają ruchy Twojego ciała na czynności wirtualnej rzeczywistości.

PRZEŻYJ KAŻDĄ HISTORIĘ.

Korzystaj z ponad tysiąca gier VR, aplikacji społecznościowych, materiałów 360° i wielu innych treści


DANE TECHNICZNE:

-Wyświetlacz: LCD, 5,5 cala, 2560x1440 pikseli, 60/72 Hz
-Procesor: ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 821
-Układ graficzny: Adreno 530
-Pamięć: 3 GB RAM + magazyn danych 32 GB
-System operacyjny: Android 7.1.2 Nougat
-Łączność: WiFi AC, Bluetooth 4.1, microUSB, mini jack
-Akumulator: 2600 mAh-
-Waga: 470 g

Polecamy